هشدار رگولاتوری؛ زائران اربعین اصلا عضو سرویس‌های ناشناس پیامکی نشوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی
هشدار رگولاتوری؛ زائران اربعین اصلا عضو سرویس‌های ناشناس پیامکی نشوند

هشدار رگولاتوری؛ زائران اربعین اصلا عضو سرویس‌های ناشناس پیامکی نشوند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به سوءاستفاده کلاهبرداران از بسترهای ارتباطی برای فریب زائران اربعین حسینی، هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به سوءاستفاده کلاهبرداران از بسترهای ارتباطی و فناوری اطلاعات، مشترکان تلفن همراه و زائران اربعین حسینی در صورت دریافت هرگونه پیامک بر بستر تلفن همراه یا پست در شبکه‌های اجتماعی یا لینک‌های اینترنتی ناشناس مبنی بر ارائه سرویس خاص در این ایام، از ارسال هرگونه کد درخواستی برای عضویت در آن سرویس یا دانلود نرم افزار خودداری کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: به اپراتورهای تلفن همراه نیز هشدار داده می‌شود حساسیت‌های لازم را در این زمینه داشته باشند و خدمات خود را با شناسنامه‌های مشخص و قابل شناسایی و یا اعلام در سایت‌های خود، به زائران ارائه دهند.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

با توجه به نیاز ویژه مردم به خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات در ایام اربعین حسینی، با هرگونه تخلف و سوءاستفاده از کاربران برای ارائه سرویسهای خاص به شدت برخورد شده و متخلفان به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

خطا در حذف یارانه بگیران، کمتر از ۷ درصد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره حذف یارانه برخی از یارانه بگیران افزود: اگر در این خصوص اشتباهی صورت گیرد، تلاش می‌کنیم به حداقل ممکن کاهش یابد ضمن اینکه این اشتباهات قابل جبران است. وی با بیان اینکه حذف یارانه مربوط به چند درصد از دهک‌های بالای درآمدی است که در این دوره اتفاق افتاد، گفت: در این خصوص گزارش‌های به ما رسیده است که آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از بررسی‌ها هر خطا و اشتباهی باشد، رفع می‌شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اما این درصد کم و ضریب خطای پایینی که وجود دارد نشان می‌دهد که دولت با استفاده از همه امکاناتش با دقت بیشتری عمل می‌کند تا هیچ خطایی سر نزند. وی گفت: همان طور که اشاره شد دولت با درک صحیح از شرایط جامعه و فشار نظام سلطه بر ایران با دقت کامل تلاش می‌کند با حداقل انحراف فقط نسبت به حذف یارانه افراد متمکن که دارای درآمد‌های بالا هستند اقدام کند و به هیچ وجه دولت و مجلس قصد حذف یارانه هیچ یک از افرادی را که دارای زندگی متوسط هستند، ندارد. آقای شریعتمداری با بیان اینکه تلاش ما این است که با دقت کامل عمل کنیم، گفت: یارانه ۱۶۶ هزار خانوار که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر می‌شود حذف شده است که آن‌ها نیز با بررسی‌های متعددی که صورت گرفته است، دارای تمکن مالی مناسبی هستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت زمان رسیدگی به شکایت افرادی که یارانه ان‌ها حذف شده است اشاره کرد و افزود: خطا‌های صورت گرفته بر اساس شکایت‌های رسیده کمتر از ۷ درصد از کل افرادی بودند که یارانه آن‌ها حذف شده است. ضمن اینکه به شکایت آن‌ها نیز رسیدگی می‌شود و معمولا ظرف یک ماه و نیم تا دو ماه به شکایت افراد جواب داده می‌شود، اما این آمار پایین نشان از دقت بالا دارد. وی درباره اصلاح برخی از مواد قانون تجارت نیز گفت: امیدوار هستیم با اجرای این قانون و نظارت بر آن رتبه جمهوری اسلامی در فضای کسب و کار حداقل ده رتبه افزایش پیدا کند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای افزود: این مواد مخدر از حاملان مواد در پوشش مسافر کشف شد. جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ همچنین از دستگیری ۱۸۱ جیب بر در ایستگاه‌های مترو پایتخت در شش ماهه اول امسال هم خبر داد و گفت: سارقان در ساعات اوج حضور مسافران در ایستگاه‌های مترویی که از قبل نشانه رفته بودند، حاضر می‌شدند و با توجه به شلوغی محیط؛ برای سرقت تلفن همراه، وجوه نقد و جیب بری از شهروندان اقدام می‌کردند. متهمان شیوه‌های خاص مانند حواس پرانی و هل دادن مسافران اقدام به انجام سرقت می‌کردند. سرهنگ موقوفه‌ای تصریح کرد: تمام سارقان با تلاش عوامل گشت محسوس و نامحسوس پیاده در ایستگاه‌های مترو دستگیر شدند.
ایلناایلنا1 روز قبل
کارگاه آموزشی نظام پیشنهادها در سالن اجتماعات سازمان تامین اجتماعی برگزار شد. نظام پیشنهادات از ضروریات سازمان تامین اجتماعی استمهرداد قریب معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این جلسه گفت: تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های کشور سامانه‌های جامع و کاملی در رابطه با نظام پیشنهادات دارند و سازمان تامین اجتماعی نیز از این امر مستثنی نیست. نظام پیشنهادات از ضروریات امروز سازمان تامین اجتماعی است. قریب با بیان اینکه امروزه باید به سمت مدیریت مشارکتی حرکت کرد، گفت: یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی، نظام پیشنهادات است. قریب ادامه داد: چنانچه نظام پیشنهادات به صورت مستمر و هدفمند باشد، کمک بزرگی در بهبود عملکرد سازمان خواهد داشت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: با دستور وزیر بهداشت ۹ هزار پرستار و بهیار امسال در وزارت بهداشت جذب شدند و امیدواریم در سال آینده نیز بتوانیم ۹ هزار پرستار دیگر استخدام کنیم. اعتمادآنلاین|‌ مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت درخصوص اجلاس وزرای منطقه مدیترانه شرقی توضیح داد: همانطور که رئیس سازمان جهانی بهداشت در اجلاس مطرح کرد به دلیل نقش پرستاران در توسعه همگانی کردن سلامت و پوشش همگانی سلامت و ارائه خدمت، سازمان جهانی بهداشت سال ۲۰۲۰ را سال پرستاران نامگذاری کرده است. معاون پرستاری وزارت بهداشت در رابطه با استخدام و کمبود پرستار در کشور توضیح داد: ۹ هزار دستور استخدام توسط وزیر بهداشت صادر شد که از این تعداد ۵ هزار نفر پرستار بودند و کارهای جذب آن‌ها انجام شده است. مابقی این افراد از گروه‌های بهیار و بهورز هستند که برای مراکز تازه تأسیس جذب شده‌اند. وی در خصوص برنامه وزارت بهداشت برای جذب پرستاران در سال آینده توضیح داد: در سال آینده برنامه‌ای برای جذب ۹ هزار پرستار جدید در دستور کار قرار دارد که امیدواریم با تلاش وزیر بهداشت این گام مثبت در راستای رفع کمبود پرستار در مراکز درمانی برداشته شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ کامران زنگیشه با اشاره به برپایی ۵۰ باب چادر توسط سازمان بهشت زهرا (س) گفت: این چادرها در منطقه «حولی» نجف تحت نظارت و مدیریت ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت می‌کنند و روزانه تا سقف ۱۰ هزار نفر برای اسکان در این چادرها پذیرش می‌شوند. وی اظهار کرد: دو دستگاه خودروی اطفای حریق و ۴۰ نفر از پرسنل آتش نشانی با تجهیزات انفرادی نیز نسبت به پوشش ایمنی صحن حضرت زهرا (س)، آشپزخانه‌های زیر صحن و موکب اسکان استانداری تهران اقدام می‌کنند. زنگیشه تصریح کرد: همچنین شهرداری تهران به منظور کمک به همکاران عراقی خود، تجهیزاتی شامل ۴۰۰ عدد انواع مخزن پسماند، ۲۷ تن کیسه پسماند و سایر موارد نظیر انواع جارو و فرغون در قالب ۴ تریلی از تهران به نجف منتقل کرده که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هوای نجف هم اکنون نسبتا خوب و دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است. امروز آسمان نجف غالبا آفتابی پیش بینی شده و حداکثر دما در گرمترین ساعات به ۳۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید. آسمان کربلا هم اکنون نیمه ابری است و دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است. هوای بغداد هم اکنون نسبتا خوب و دمای هوا ۲۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است. آسمان بغداد امروز نیمه ابری خواهد بود و حداکثر دما در گرمترین ساعات به ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

جلالی: امکانات گل گهر می‌تواند یک ظرفیت باشد/ مسئولان باشگاه گفتند سعی می‌کنیم انضباط مالی خوبی داشته باشیم

نود15 ساعت قبل

ویدیو؛ واکنش زیبای بیرانوند که مانع از گلزنی بحرین شد

طرفداری1 روز قبل

مدگرایی، مصداق بارز تهدیدات فرهنگی/ نباید به بهانه کمبود منابع مالی برنامه‌های فرهنگی را تعطیل کرد

آناج20 ساعت قبل

جلسه اینسینیه و رایولا با کارلو آنچلوتی برای رفع اختلافات اخیر

طرفداری13 ساعت قبل

ماجرای تماس‌های تلفنی از شماره‌های عجیب و ناشناس به کجا رسید؟

میزان‌آنلاین4 ساعت قبل

پلاتوی قابل تامل خبرنگار صدا و سیما در مسیر نجف به کربلا

میزان‌آنلاین1 روز قبل

دلار به کمترین سطح یک ماه گذشته رسید / طلا ثابت ماند

تجارت‌نیوز3 ساعت قبل

اربعین رساترین رسانه است/ در بازنمایی همایش اربعین ناتوان بودیم

مهر3 ساعت قبل

ویدیو/ رویارویی ارتش سوریه و آمریکا در مسیر «منبج»

انتخاب1 روز قبل

وکالت با چشمان بسته!

ایسنا1 روز قبل