بازیگر ایرانی داور جشنواره «توکیو فیلمکس»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دنیای اقتصاد
  4. فرهنگ
بازیگر ایرانی داور جشنواره «توکیو فیلمکس»

بازیگر ایرانی داور جشنواره «توکیو فیلمکس»

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد |
مهر : بهناز جعفری، بازیگر سینما و تئاتر که قرار است در فیلم تازه داریوش مهرجویی به ایفای نقش بپردازد، به‌عنوان یکی از اعضای اصلی هیات داوران جشنواره «توکیو فیلمکس» انتخاب شده است و به‌زودی راهی این کشور خواهد شد.

جشنواره فیلم «توکیو فیلمکس» یک جشنواره بین‌المللی است که هر سال در توکیو پایتخت ژاپن برگزار می‌شود و در سال ۲۰۰۰ توسط «تاکشی کیتانو» فیلم‌ساز این کشور پایه‌گذاری شده است. پیش از این چهره‌هایی از سینمای ایران در این رویداد هنری حضور داشتند و سال گذشته دو فیلم از امیر نادری در این جشنواره اکران شد. بیستمین جشنواره فیلم «توکیو فیلمکس» از ۲۳ نوامبر تا اول دسامبر (۲ تا ۱۰ آذر) برگزار می‌شود.

خبری: اخبار فرهنگی و هنری روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا1 روز قبل

گفتگو با رضا نریمانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رد خون همچنان پرفروش‌ترین فیلم هفته

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.

نظرها

اخبار بیشتر