انتقادات تند از فیلمنامه فصل دوم «بانوی عمارت»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

انتقادات تند از فیلمنامه فصل دوم «بانوی عمارت»

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
عزیز الله حمیدنژاد کارگردان «بانوی عمارت» از فیلمنامه نوشته شده برای فصل دوم این سریال به شدت انتقاد کرد.

کانال تلگرامی سینما دیلی: عزیز الله حمیدنژاد کارگردان سریال «بانوی عمارت» با انتقاد از فیلمنامه نوشته شده برای فصل دوم این سریال گفت: نظر به اینکه مخاطبان بسیاری درباره ادامه ساخت سریال «بانوی عمارت» از بنده سوال می‌کنند لازم است به اطلاع برسانم اینجانب به دلایل اختلاف سلیقه حرفه‌ای در کم وکیف نگارش متن فصل دوم این سریال نبوده‌ام و آنچه اخیرا پس از نه ماه برای نظرخواهی و تصمیم‌گیری به دست من رسیده است برخلاف خبرهای منتشر شده از طریق تهیه‌کننده و نویسنده محترم، … فیلمنامه نیست بلکه طرح مبسوطی از تخیلات نویسنده با وام گرفتن سطحی از برخی حوادث و بعضی دیگر از شخصیت‌های سریال است.

انتقادات تند از فیلمنامه فصل دوم «بانوی عمارت» - 2

متاسفانه از زاویه دید تولید، نوشته‌ای بسیار سفارشی و غیرنمایشی است به‌طوری که دو تا از آدم‌های سریال حدود ۱۰ قسمت در یک کاه‌دونی بسر می‌برند و دیالوگ می‌گویند و این گونه پرداخت‌ها چیزی جز تحقیر مخاطب و پس زدن او را بدنبال ندارد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

انتقادات تند از فیلمنامه فصل دوم «بانوی عمارت» - 5

به عقیده حقیر اگر همچنان سازمان صداوسیما تاکید بر ساخت ادامه این سریال را دارد بهتر است مانند خیلی از طرح‌ها حق و حقوق نویسندگان پرداخت شده و این طرح کنار گذاشته شود و تیمی جدید و حرفه‌ای با نگرش احترام به جذب مخاطب روی آن متمرکز شود. کسانی که به راحتی درباره تولید فصل دوم سریال نظر می‌دهند هرگز نمی‌دانند که فصل یک با چه پشتوانه و مرارت و ظرایفی تصویر شده است. عزیزالله حمیدنژاد»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا23 ساعت قبل

رد خون همچنان پرفروش‌ترین فیلم هفته

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
ایسناایسنا3 ساعت قبل
جزئیات زلزله‌های هفته گذشته به این شرح است: شنبه ۲۰ مهردر خورموج استان بوشهر زلزله ۲٫۸، سراب استان آذربایجان شرقی زلزله ۲٫۹، نجف شهر استان کرمان زلزله ۲٫۷، کنگ استان هرمزگان زلزله ۲٫۵ و جیرنده استان گیلان زلزله ۲٫۶ ریشتر به ثبت رسید. یکشنبه ۲۱ مهردر کلمه استان بوشهر دو زلزله ۲٫۶، چلگرد استان چهارمحال و بختیاری زلزله ۲٫۷ و بوشکان استان بوشهر زلزله ۲٫۹ رخ داد. دوشنبه ۲۲ مهرمجن استان سمنان زلزله ۲٫۵، بم استان کرمان زلزله ۲٫۸، قصرشیرین استان کرمانشاه زلزله ۲٫۹ و راور استان کرمان زلزله ۲٫۷ را تجربه کردند. چهارشنبه ۲۴ مهردر شوش استان خوزستان زلزله ۲٫۶، قلعه گنج استان کرمان زلزله ۲٫۹، سپید دشت استان لرستان زلزله ۲٫۶، حسینیه استان خوزستان زلزله ۲٫۵، قصرشیرین استان کرمانشاه زلزله ۲٫۸، نجف شهر استان کرمان زلزله ۲٫۶، سپید دشت استان لرستان زلزله ۲٫۶، حسینیه استان خوزستان زلزله ۲٫۵، قصرشیرین استان کرمانشاه زلزله ۲٫۸، نجف‌شهر استان کرمان زلزله ۲٫۶ و خوش رود پی استان مازندران زلزله ۲٫۶ رخ داد. جمعه ۲۶ مهردر علامرودشت استان فارس زلزله ۲٫۶، ایذه استان خوزستان زلزله ۲٫۵، برازجان استان بوشهر زلزله ۲٫۷ و جاجرم استان خراسان شمالی ۲٫۵ رخ داد.
برنابرنا12 ساعت قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.

نظرها

اخبار بیشتر