تلاش برای رازگشایی از مرگ مرموز مرد میان‌سال
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

تلاش برای رازگشایی از مرگ مرموز مرد میان‌سال

فراروخبرگزاری فرارو |
تحقیقات درباره قتل مرد میان‌سالی که جسدش 15 روز بعد از مفقودشدن پیدا شد، به بازداشت همسر این مرد انجامید.

این مرد ۵۸ ساله برای ورزش به پارکی در مرکز تهران رفته بوده، اما پس از آن ناپدید شده است.

به گزارش شرق، همسر این مرد پس از طرح شکایتی در دادسرای جنایی تهران گفت: شوهرم ساعت ۵ بامداد ۲۱ فروردین مثل هر روز از خانه‌ بیرون رفت و برای ورزش صبحگاهی راهی پارک شد. پس از آن از او خبری ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایش رخ داده است. این زن ادامه داد: زمانی‌ که غیبت شوهرم طولانی شد و به خانه بازنگشت، نگران شدم و برای یافتنش به پارک رفتم و همه پارک را برای یافتن او گشتم‌. حتی از افرادی که آنجا بودند سراغ شوهرم را گرفتم و معلوم شد چند نفر او را دیده‌اند که مشغول ورزش صبحگاهی بوده، اما بعد از آن ندیده‌اند او به کجا رفته است. زن میان‌سال توضیح داد: پس از جست‌وجوی بی‌نتیجه در پارک و اطراف آن به سراغ اقوام و دوستان رفتیم و دنبال همسرم گشتیم، اما کسی از او خبر نداشت. حتی در بیمارستان‌ها هم جست‌وجو کردیم، اما بیمار تصادفی با مشخصات شوهرم در هیچ بیمارستانی بستری نشده بود، بنابراین زمانی ‌که همه تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند، موضوع گم‌شدن همسرم را مطرح کردم تا شاید قوه قضائیه و دادسرای جنایی بتوانند به من برای یافتن همسرم کمک کنند.

به‌این‌ترتیب بازپرس جنایی، گروهی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران را مأمور انجام تحقیقات درخصوص ناپدیدشدن مرد میان‌سال کرد. مأموران مشخصات و تصویر این مرد را در اختیار گشت‌های انتظامی قرار دادند تا شاید ردی از او پیدا شود. تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان به استعلام از اداره‌های پلیس شهرهای اطراف تهران پرداختند تا شاید از این طریق سرنخی به‌ دست بیاورند. مدتی پس از آن مأموران از طریق پلیس شهر پردیس باخبر شدند جسد مردی مجهول‌الهویه در اطراف این شهر پیدا شده که مرگ او مشکوک است و مشخصاتش با مرد ناپدید‌شده هم‌خوانی دارد. زمانی‌ که مأموران تصویر جسد کشف‌شده را با مرد گمشده مطابقت دادند معلوم شد او همان مرد تهرانی است که از ۱۵ روز قبل ناپدید شده. با تأیید هویت مقتول، موضوع به بازپرس جنایی تهران گزارش شد و تحقیقات برای رازگشایی از مرگ مشکوک این مرد میان‌سال ادامه یافت. این در حالی بود که جسد مرد میان‌سال کیلومترها دورتر از محل مفقود‌شدن و بدون هیچ لباسی پیدا شده بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حادثه ی امروز تهران

به‌این‌ترتیب فرضیه قتل به‌عنوان یکی از احتمالات بسیار قوی مطرح شد. در ادامه همسر متوفی مورد تحقیق قرار گرفت و در نهایت مشخص شد او با مرد دیگری در ارتباط است. بنابراین آن مرد شناسایی و دستگیر شد و اعتراف کرد جسد را به محل تخلیه نخاله‌ها در نزدیکی پردیس برده است. این مرد گفت: من به درخواست همسر مقتول قرار بود او را گوشمالی بدهم، چون با هم اختلاف داشتند اما در پارک مراقب او بودم که ناگهان حال او بد شد و من که ترسیده بودم او را سوار ماشین کردم، ولی او در راه فوت شد و من هم که نمی‌دانستم چه باید بکنم، جسد را در محل تخلیه زباله‌های ساختمانی رها کردم، اما من در مرگ او هیچ نقشی نداشتم. بنا بر این گزارش، درحال‌حاضر تحقیقات در این رابطه ادامه دارد و این در حالی است که همسر مقتول نیز بازداشت شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ زنده‌ ماندن دوچرخه‌سوار زیر تریلی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
یک دوچرخه با دو سرنشین در ویتنام با تریلی هجده چرخ تصادف کرد. در این حادثه یکی از سرنشینان به همراه دوچرخه به زیر تریلی رفت، اما جان سالم به در برد.

کاهش استرس توسط سارق مسلح

تابناکتابناک1 روز قبل
سارق مسلحی در جریان سرقت از یک داروخانه در برزیل، پیشانی مشتری سالخورده‌ای را می‌بوسد و به او می‌گوید که «پول او را نمی‌خواهد.»؛ اقدامی در جهت کاهش استرس یک قربانی سرقت که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت! این تصاویر را در تابناک می‌بینید.

خلع سلاح دانش آموز مسلح توسط معلمش

تابناکتابناک22 ساعت قبل
یک دانش آموز در دبیرستان پارکروز در اورگان آمریکا قصد داشت با شاتگان دست به خودکشی بزند اما مربی فوتبال او، مانع از این اتفاق شد و او را در آغوش گرفت و همزمان محافظ امنیتی مدرسه سلاح را از دانش آموز گرفت. دقایقی بعد پلیس سررسید و این دانش اموز را دستگیر کرد. این ویدیو پس از آن منتشر شد که این دانش آموز به واسطه این اقدام به سه سال حبس محکوم شد. این لحظات تکان‌دهنده را در تابناک می‌بینید.

برخورد یک خودروی خارج از کنترل با ساختمان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک دستگاه خودروی سواری خارج از کنترل راننده با سرعت زیاد به ساختمانی برخورد کرد. این حادثه که بامداد پنجشنبه در میشیگان آمریکا رخ داد، تلفات جانی در بر نداشت. بیشتر بخوانید: خوش شانسی دوچرخه سوار به دلیل له نشدن زیر تریلی + فیلمانتهای پیام/

فیلم/ آتش‌سوزی در قطار حامل هواداران فرایبورگ

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اسپوتنیک: این قطار حامل ۷۰۰ تن از هواداران تیم فوتبال اف‌سی فرایبورگ بود. دست‌کم سه نفر بر اثر دود ناشی از آتش‌سوزی دچار مسمومیت شدند. این حادثه به دلیل نقص فنی رخ داد

عاقبت پیاده سازی خلاقیت غیر اصولی روی خودروی نیسان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران8 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، حمل بار غیر اصولی و پیاده سازی خلاقیت روی خودروی نیسان، حادثه ساز شد. راننده خودرو که قصد داشت بار میلگرد را با نیسان جابجا کند، که تلاش او ناکام ماند و آسیب شدیدی به خودرو وارد شد. بیشتر بخوانید: فرو ریختن سد در سیبری با ۱۵ کشته + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر