نقشه هالیوودی تبهکاران آبادنی برای سرقت از یک طلافروشی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
نقشه هالیوودی تبهکاران آبادنی برای سرقت از یک طلافروشی

نقشه هالیوودی تبهکاران آبادنی برای سرقت از یک طلافروشی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
روز گذشته سارقان پس از سوراخ کردن سقف کاهگلی یک طلافروشی وارد طلافروشی در خیابان امام آبادان شدند.

در پی به صدا در آمدن صدای آژیر دزدگیر یک طلا فروشی در خیابان حضرت امام (ره) ساعت ۳ ظهر روز گذشته بلافاصله مأموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر به محل اعزام شدند که همزمان صاحب مغازه طلافروشی در محل حاضر شد و اقدام به باز کردن در مغازه کرد که به محض ورود به مغازه طلافروشی مأموران و صاحب مغازه مشاهده کردند که سقف مغازه سوراخ شده و مأموران ضمن بازبینی دوربین طلافروشی متوجه شدند چند سارق با سوراخ کردن سقف طلافروشی وارد مغازه شدند که بلافاصله صدای آژیر دزدگیر پلیس و صاحب مغازه را مطلع کرد و سارقان کمتر از ۲۰ ثانیه مغازه را ترک کردند. صاحب مغازه مدعی شد در همان زمان کوتاه سارقان اقدام به سرقت طلا کردند اما پلیس آبادان اظهار کرده که در فیلم مشخص نیست سارقان موفق به سرقت شده‌اند یا نه. در این خصوص مأموران تجسس کلانتری ۱۶ امیرکبیر به یک نفر مظنون شده و متهم را دستگیر کردند و در اختیار پلیس آگاهی آبادان قرار دادند.

گفتنی است چند سال پیش نیز این طلافروشی مورد دستبرد قرار گرفته بود. در این خصوص همچنین یک منبع آگاه از پلیس آبادان اظهار داشت که این طلافروشی نکات ایمنی را رعایت نکرده و در کنار این طلافروشی یک فضای خالی وجود دارد که دیوارهایش فاقد بتن است و کاهگلی است و ما بارها به صاحب این طلافروشی برای ایمن سازی هشدار داده‌ایم و بی توجهی این فرد باعث ورود سارقان به مغازه‌اش شده است. تلاش پلیس آبادان برای دستگیری سارقان در دست بررسی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۱۶+ / فیلم تکاندهنده از لحظه شلیک ۸ گلوله مرگبار به جوان بوشهری

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که شب ۲۴ مهرماه با شلیک اسلحه سبب مرگ شهروندی در شهر بوشهر شده بود بر اثر واژگونی خودرو در دیلم مجروح و در بیمارستان تحت درمان است. فیلم لحظه به قتل رسیدن به این مرد توسط دوربین‌های مداربسته ضبط شده برای شناسایی قاتلان به دست پلیس افتاد. این در حالیست که خودروی قاتلان مرد بوشهری هنگام فرار واژگون شد و دو قاتل مرد بوشهری در دم جان باختند و یک تن دیگر نیز در بیمارستان بستری شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا1 روز قبل

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

واژگون شدن اتوبوس زائران اربعین در مسیر ایلام به کرمانشاه + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل

گفتگو با رضا نریمانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر