ویدیو؛ نامزدهای عنوان بازیکن برتر بوندس لیگا در ماه سپتامبر ۲۰۱۹
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

ویدیو؛ نامزدهای عنوان بازیکن برتر بوندس لیگا در ماه سپتامبر ۲۰۱۹

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- اکانت رسمی بوندس لیگا، ویدیویی از نامزدهای عنوان بازیکن برتر این لیگ در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر کرد. روبرت لواندوفسکی و فیلیپه کوتینیو از جمله چهره‌های سرشناس این ویدیو هستند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | این شما و این ربات عنکبوتی ماه‌پیما!

خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
استارتاپ انگلیسی اسپیس‌بیت ربات ۴ پایی را طراحی کرده که قادر به زیست در تمامی شرایط آب و هوایی بوده و به عنوان ماه‌نورد از آن استفاده خواهد شد. سازندگان می‌گویند کم هزینه‌ترین ماه‌گرد را ساخته که بدون دردسر قابل پرتاب بوده و به آسانی روی ماه قرار گرفته و شکل عملیاتی به خود می‌گیرد.

ویدیو؛ گل‌های انفرادی دیدنی در دنیای فوتبال

طرفداریطرفداری1 روز قبل

مهمانان موفق‌تر از میزبانان

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با برتری مدعیان به پایان رسیدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ استقلال در شهر قدس ۴ بار دروازه سایپا را باز کرد. سپاهان در سیرجان با ۲ گل، گل گهر را شکست داد. تراکتور نیز در قائم شهر با ۴ گل، نساجی را از پیش رو برداشت. شهرخودرو در فولادشهر اصفهان، ذوب آهن را با یک گل شکست داد. نفت مسجد سلیمان تنها میزبان پیروز دیروز بود.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا نیمه اول دیدار تیم‌های ذوب‌آهن وشهرخودرو در حالی با یک گل به سود شهرخودرو به پایان رسید که اعتراضات ذوب‌آهنی‌ها به قضاوت داور بازی نکته برجسته نیمه اول بود. *پیش از شروع بازی همه بازیکنان ذوب آهن که اکثر آنها سابقه شاگردی یحیی گل محمدی را دارند به سمت نیمکت پدیده رفتند و از سرمربی سابقشان رخصت گرفتند. *در اواسط بازی و بعد از اعتراض منصوریان به قضاوت وحید کاظمی داور به سمت نیمکت ذوب آهن آمد و با لحنی تند نسبت به رفتار منصوریان تذکر داد که این اتفاق با اعتراض سرپرست ذوب‌آهن همراه شد. همین اتفاق باعث شد تا سکوهای هواداران به داور بازی اعتراض کنند و در ادامه با زدن سوت پایان نیمه اول کادر فنی ذوب‌اهن در کنار خط حضور داشتند تا نسبت به داور اعتراض کنند. استقبال هواداران ذوب آهن مطابق معمول خوب نبود و استقبالی از این بازی نشده بود.

(ویدئو) گل‌های استقلال به سایپا و صعود به رده هفتم

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- در ادامه هفته هفتم لیگ برتر تیم استقلال از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهدا شهر قدس به مصاف تیم سایپا رفت که بازی با نتیجه ۴ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. استقلال با این برد ۹ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به نساجی در رده هفتم جدول قرار گرفت. آبی پوشان با برد سایپا ۵ پله در جدول صعود کردند. این اولین برد استقلال با کلین شیت بود و آبی پوشان در این بازی گلی نخوردند. گل اول استقلال به سایپا توسط غلامیگل دوم استقلال مقابل سایپا توسط دانشگرگل سوم استقلال مقابل سایپا توسط غفوری از روی نقطه پنالتی

نظرها

اخبار بیشتر