چقدر از ارز صادراتی به کشور برگشته است؟ +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

چقدر از ارز صادراتی به کشور برگشته است؟ +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
در ویدیو زیر صحبت‌های وزیر اقتصاد درباره میزان ارز بازگشتی حاصل از صادرات را مشاهده می‌کنید ؛

حجم ویدیو: ۴۹٫۵۹M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۵۰دانلود ویدیو

در خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورود پلیس به بازار داروهای قاچاق ناصرخسرو +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
پلیس در این زمینه ۴۵ نفر را دستگیر کرد ۳۰ هزار انواع و اقسام داروهای تقلبی کشف و ضبط شد و با ۱۵۰ داروخانه که در این رابطه فعال بودند برخورد شد.

وضع حمل و نقل کشور، اقتصادی نیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، آقای خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما با تاکید بر لزوم ریلی کردن حمل و نقل ادامه داد: متاسفانه فقط حدود ۱۱ تا ۱۲ درصد بار از طریق ریلی حمل و نقل می‌شود که این باید افزایش یابد. وی با اشاره به اینکه ریل کشور در چشم انداز سال ۱۴۰۴ قرار است به ۲۵ هزار کیلومتر برسد، گفت: اکنون ۱۳ هزار و ۹۰۰ کیلومتر زیرساخت ریلی در کشور وجود دارد. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور گفت: مجموع اعتباری که در سال برای توسعه شبکه ریلی داده می‌شود حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است. رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم با حضور در این برنامه گفت: یکی از علل اصلی توسعه نیافتن حمل و نقل ریلی، جایگزینی اعتبارات است. او ادامه داد: اکنون ۸۹ درصد ارتباطات و حمل بار و مسافر، زمینی و یک درصد، هوایی و حدود ۱۰ درصد، ریلی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ساعت قبل
ما اردوهای متعدد و تمرین‌های سنگینی را پشت سر گذاشتیم و نتایج خوبی کسب کردیم. امیدوارم با حمایت‌های بیشتر به این مهم دست پیدا کنیم.» او ادامه داد: «رکورد پروانه‌ام ۵۳، ۵۲ است. ورزش ما ورزش صدم ثانیه‌ها است و باید تلاش زیادی کنیم آخرین بار این رکورد را سال ۲۰۱۷ رفتم و به خاطر آسیبهایی که داشتم سختی کشیدم. انصاری یادآور شد: «ما چون سربازی نرفته‌ایم برای خروج از کشور باید نامه سه امضایی بگیریم و هر بار خیلی اذیت می‌شویم. برای مالزی یک قانونی بود، برای سفر بعدی قانون عوض شد و چیز ثابتی وجود ندارد.

دلارهای آمریکا برای طلبه قلابی +عکس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام لبنان ایران نوشت: محمد علی ترشیشی طلبه قلابی وابسته به سفارت آمریکا که در تظاهرات لبنان همراه چند نفر دیگر، به نماد وحدت ادیان آمده بود مبالغ زیادی دلار تحویل گرفته. امروز در تظاهرات یک روحانی دیگر بین مردم پول توزیع می‌کرد. مردم هم عصبانی شده و از نیروهای امنیتی خواستند آنها را دستگیر کرده و تحقیق کنند این پولها را از کجا آورده و برای چه توزیع می‌کند. هر جا آخوند قلابی هست نام آمریکا می‌درخشد! توضیح: ترشیشی مدعی شده این پول را از یک عراقی گرفته تا برایش زمینی بخرد.

تعادل در بازار سرمایه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بازار سرمایه که در هفت ماه گذشته رشد ۸۰ درصدی را تجربه کرده بود، در روز‌های اخیر با افت ده درصدی شاخص همراه بود. بعد از چندروز تلاطم و اصلاح بازار؛ به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رفتارهای هیجانی سهامداران تازه وارد یکی از دلایل عمده بروز نوسان‌های اخیر عنوان می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر