دلخوری رکابزن خارجی از حرکت عجیب ایرانی‌ها در تور ایران - آذربایجان + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی

دلخوری رکابزن خارجی از حرکت عجیب ایرانی‌ها در تور ایران - آذربایجان + فیلم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
زمین خوردن رکابزن تیم ساپورای مالزی در مرحله پایانی تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با حاشیه‌هایی همراه بوده و باعث دلخوری این رکابزن از برخی از دوچرخه سواران ایرانی شده است.

به گزارش ایسنا، در مرحله پنجم و پایانی تور دوچرخه سواری آذربایجان - ایران اتفاقی رخ داد که موجب ناراحتی یکی از رکابزنان خارجی شرکت کننده در تور شده است. در مرحله پنجم که مسیر آن از سرعین به تبریز بود، رکابزنان برای پیراهن کوهستان و زدن خط کوهستان و گرفتن امتیاز آن تلاش کردند. در اولین خط کوهستان، علی اصغر موسی‌زاده که برای تیم ملی ایران رکاب میزد، با کریستین ریلنو از تیم ساپورای مالزی برخورد و این رکابزن خارجی به زمین برخورد کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که رکابزن تیم مالزی قصد عبور از سه رکابزن ایرانی (حمید پورهاشم، امیر کلاهدوز و علی اصغر موسی‌زاده) را داشت و در فیلم منتشر شده از این صحنه نیز یک نفر فریاد می‌زند «علی اصغر این سمت را ببند.» رکابزن ایران هم به سمتی که رکابزن تیم ساپورای مالزی در حال عبور بود متمایل می‌شود و رکابزن تیم مالزی زمین می‌کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی به روز ایران و جهان

اکنون این مساله باعث ناراحتی رکابزن تیم ساپورای مالزی که اهل مولداوی است، شده و او در صفحه شخصی خود با انتشار لحظه زمین خوردنش در تور ایران - آذربایجان نوشت: «ایران کشور زیبایی است اما متاسفانه بعضی از دوچرخه سواران ایران مانند آماتورها رفتار می‌کنند.» کریستین ریلنو که برای پیراهن کوهستان تلاش می‌کرد در بخش کوهستان نفر سوم تور شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ گل‌های انفرادی دیدنی در دنیای فوتبال

طرفداریطرفداری11 ساعت قبل
ورزش ۱۱ورزش ۱۱23 ساعت قبل
اختصاصی | مهدی عبدی شب گذشته با خطای خطرناک خود از داور بازی کارت قرمز دریافت کرد. ورزش ۱۱ - مهدی عبدی ستارۀ جوان پرسپولیس که با گلزنی در دربی گذشته توانست پیروزی را به تیمش هدیه بدهد و نامش را بر سر زبان‌ها بیاندازد در دیدار هفتۀ هفتم سرخ‌ها برابر پیکان با خطای شدید خود بر روی بازیکن حریف، موجب شد تا داور دیگر با او مدارا نکند و از زمین بازی اخراجش کند. مهدی عبدیاگر کمیتۀ انضباطی تشخیص بدهد که این رفتار عبدی به عمد بوده و به قصد صدمه زدن به بازیکن حریف چنین خطایی صورت گرفته است، می‌تواند او را با محرومیتی ۲ الی ۴ جلسه‌ای روبرو کند، هرچند که تا به این لحظه کمیتۀ انضباطی هیچ واکنشی را در این باره از خود نشان نداده است.
همشهریهمشهری20 ساعت قبل
بوروسیا دورتموند یک − بوروسیا مونشن‌گلادباخ صفرحساس‌ترین مصاف هفته هشتم بوندس‌لیگای آلمان میان بوروسیا دورتموند و بوروسیا مونشن‌گلادباخ انجام گرفت. وردر برمن یک − هرتا برلین یکهرتا برلین دیگر تیم پایتخت‌نشین بوندس‌لیگا در هفته هشتم مهمان وردر برمن بود. برمن در این دیدار تیم برتر میدان بود و اگر از فرصت‌های خود بهتر استفاده می‌کرد، می‌توانست پیروز میدان را ترک کند. فورتونا دوسلدورف یک − ماینتس صفرفورتونا دوسلدورف نام خود را در فهرست برندگان هفته هشتم به ثبت رساند. هوفن‌هایم ۲ − شالکه صفرپیکارهای هفته هشتم با دیدار هوفن‌هایم و شالکه به پایان رسید.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
کسوس NX در حال حاضر تنها در نمونه‌های دست دوم قابل خریداری است چراکه واردات آن همراه با ممنوعیت واردات خودرو به کشور متوقف شد. حالا دروازه بان مشهور فوتبال ایران نیز یک نمونه از این خودرو را خریداری کرده است. علیرضا بیرانوند بازیکن ملی پوش باشگاه پرسپولیس این روزها با یک خودرو لکسوس NX۲۰۰ رفت و آمد می‌کند. قیمت این خودرو در بازار نزدیک به یک میلیارد تومان است.

تمرین سنگین علی کریمی در ۴۱ سالگی

تابناکتابناک22 ساعت قبل
این علی کریمی است در آستانه ورود به ۴۲ سالگی. علی هنوز یکی از آنهایی است که با پایان فوتبالش توانسته آمادگی بالای بدنی اش را حفظ کند و اضافه وزن نداشته باشد. می خواهید بدانید چرا؟ این تمرینات سنگین برای روی فرم بودن فقط از یکی مثل علی کریمی بر می‌آید.

فوتبال برتر؛ توضیحات مهدی تاج در مورد دستاوردهای ماندگار کارلوس کی روش برای فوتبال ایران (۹۸/۷/۲۹)

طرفداریطرفداری9 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر