انفجار در نزدیکی فرودگاه «لینز» اتریش+ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. بین‌المللی

انفجار در نزدیکی فرودگاه «لینز» اتریش+ویدئو

ایلناخبرگزاری ایلنا |
در پی انفجار در نزدیکی فرودگاه لینز در اتریش دست کم دو نفر زخمی شدند.

انفجار در نزدیکی فرودگاه «لینز» اتریش+ویدئو - 2

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری راشا تودی، در پی انفجار در نزدیکی فرودگاه لینز در اتریش دستکم دو نفر زخمی شدند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که جراحات این افراد بسیار شدید است. رسانه‌های آلمانی گزارش داده‌اند که این انفجار در محل انباشت زباله این فرودگاه روی داده است.

نیروهای امدادی و آتش‌نشانی به محل اعزام شده‌اند.

هنوز جزئیات بیشتری درباره این انفجار اعلام نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
وی ادامه داد: هدف آمریکا در لبنان این است که حضور سیاسی حزب‌الله را در این کشور کمرنگ کند. این اتفاق نتیجه فساد برخی از وزرای وابسته به جریان ۱۴مارچ است که از سالها قبل سعی کردند که زمینه را برای یک بحران اجتماعی فراهم و وانمود کنند که وزرای وابسته به جریان ۸ مارچ از توان کافی برای اداره کشور برخوردار نیستند. وی تاکید کرد: آن وقت است که وزرای وابسته به حزب‌الله برکنار و کمک‌های مالی عربستان و آمریکا به لبنان سراریز خواهد شد. لبنان هم اکنون ۸۰میلیارد دلار بدهی خارجی دارد و دولت سعد حریری قادر به پرداخت آن نیست. چون کمک‌های آمریکا و عربستان به لبنان قطع شده لذا فشارهای زیادی متوجه دولت سعد حریری شده است تا وزرای وابسته به جریان ۸مارچ را از کابینه اخراج کنند و وزرایی وابسته به آمریکا و عربستان در کابینه آینده وارد کنند.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گفته «پل چیچیستر» مدیر عملیات مرکز امنیت سایبر ملی انگلیس، سازمانی با نام Turla ظاهرا از زیرساخت‌های رایانه‌ای ایران استفاده کرده تا با موفقیت و در طی ۱۸ ماه دست کم در ۲۰ کشور مختلف حملات سایبری انجام دهند. یورو نیوز نیز با مخابره این خبر نوشته است: شماری از مقامات آمریکایی و بریتانیایی می‌گویند که گروهی از هکرهای روسی با مداخله در روند کار هکرهای ایرانی، موفق شدند این تصور را به وجود بیاورند که حملات سایبری از سوی هکرهای ایرانی انجام شده است. مقامات استونی و جمهوری چک گروه «تورلا» را متهم کرده‌اند که به سرویس امنیت فدرال روسیه وابسته است. ستاد ارتباطات دولت بریتانیا به همراه آژانس امنیت ملی آمریکا از حملات اخیر هکرهای روسی و شیوه مورد استفاده آنها پرده برداشته است. آنها هدف از افشای شیوه مورد استفاده هکرهای روس را افزایش آگاهی در مورد خطرات پیش رو عنوان کرده‌اند.
مهرمهر16 ساعت قبل
اهمیت افغانستان برای آمریکاافغانستان از جهات مختلفی برای آمریکا اهمیت دارد که مهمترین مورد آن هم مرز بودن با رقیبان اصلی ایالات متحده یعنی چین و ایران و نزدیکی به حریم خلوت روسیه است. علاوه بر این، افغانستان دارای مرزی نسبتا طولانی با ایران است و حضور نظامی آمریکا در این کشور به معنای آن است که ایالات متحده در کنار رقیبان و دشمنان سنتی خود حضوری همیشگی دارد. این موضوع وقتی نمود بیشتری پیدا می‌کند که به نحوه رفتار آمریکا با دولت‌های افغانستان و روند تشکیل دولت‌های جدید در این کشور توجه کنیم. این سفرها در حالی انجام می‌شود که دولت آمریکا به دلیل انجام مذاکراه با طالبان در حالیکه دولت افغانستان در آن حضور ندارد، بخشی از جمعیت این کشور را به خود بدبین کرده است. حضور پرتعداد فرستاده‌های واشنگتن در افغانستان کمکی به بهبود اوضاع این کشور جنگ زده نمی‌کند.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العربیه، عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان به طرح ادعاهای واهی علیه ایران پرداخت. از طریق ادله و شواهدی که عربستان در اختیار دارد، ما قانع شده‌ایم که ایران در حمله به آرامکو دست دارد. وی در ادامه مدعی شد: ایادی ایران در برخی از کشورهای منطقه وجود دارد. هدف قرار دادن آرامکو از سوی ایران نمایانگر نیات خصمانه تهران در منطقه است. توافق هسته‌ای ایران دارای عیوبی است زیرا شامل فعالیت موشکهای بالستیکی و دخالت‌های ایران در منطقه نمی‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر