پاکسازی روزی ۱۰۰۰ کیلومتر از مسیر پیاده روی اربعین به همت ۷۰۰ پاکبان مشهدی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اجتماعی

پاکسازی روزی ۱۰۰۰ کیلومتر از مسیر پیاده روی اربعین به همت ۷۰۰ پاکبان مشهدی + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
۷۰۰ پاکبان مشهدی تصمیم دارند به مدت دو هفته، روزی ۱۰۰۰ کیلومتر از مسیر پیاده روی اربعین را پاکسازی کنند.
پاکسازی روزی ۱۰۰۰ کیلومتر از مسیر پیاده روی اربعین به همت ۷۰۰ پاکبان مشهدی + فیلم - 1

به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، ۷۰۰ پاکبان مشهدی در حال آماده شدن برای سفر به دیار حسینی و خدمت به زائران اربعین هستند.

این افراد خیرخواه قرار است به مدت دو هفته اقدام به خدمت رسانی بکنند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) اولین اعترافات تلویزیونی «سحر تبر» بعد از دستگیری

فراروفرارو20 ساعت قبل
سحر تبر اینستاگرام یا فاطمه دنیای واقعی دختری معمولی بود. هدف سحر تبر از انتشار تصاویر عجیب چه بود؟ جراحی سحر تبر شبیه شخصیت «عروس مرده» کند. سحر تبر گفته است دنبال حاشیه نیست و این سبک زندگی را انتخاب کرده، چون دوستش دارد. سحر تبر در بازداشت است تا به اتهاماتش درباره کسب درآمد از روش‌های نامشروع، اباحه‌گری و ترویج خشونت پاسخ دهد. صفحه اینستاگرام سحر تبر بسته شده و فعلا تمام فالوورهایش را از دست داده است.

فیلم | اولین اظهارات سحر تبر پس از بازداشت

همشهریهمشهری20 ساعت قبل

مرا به نام کوچکم صدا بزن، آقای مجری!

عصر ایرانعصر ایران5 ساعت قبل
در همین تلویزیونی که شما مجری آن هستید، سریالی در شبکه سه در حال پخش است که «ستایش» نام دارد. فروغ، سیمین، پروین و … در همین تلویزیونی که شما مجری آن هستید، سریالی در شبکه سه در حال پخش است که «ستایش» نام دارد. اسم زنان ایرانی را نمی‌شود سانسور کرد. اگر زن یا مردی از شما خواست، اسم کوچک او را صدا نکنید، شما موظف به این کار هستید، در غیر این صورت حق ندارید نام کسی را سانسور کنید. در پایان باز هم به شعر عمران صلاحی اشاره می‌کنم و می‌نویسم: «مرا به نام کوچکم صدا بزن، آقای مجری!»

ماجرای کمپوت‌های تقلبی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کمپوت‌هایی به نام یک برند معروف و به کام سودجویان متواری. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ ماجرا از این قرار است که متهم متواری، کمپوت‌های تاریخ مصرف گذشته را در مکانی جمع می‌کرد و تاریخش را تغییر و به نام یک برند معروف این کمپوت‌ها را به فروشندگان غالب می‌کرده است.

بازدید رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از تیپ ۶۵ نوحه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از آمادگی رزمی و توان دفاعی تیپ ۶۵ نیروی مخصوص و کلاه سبز‌های نیروی زمینی ارتش بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرلشکر باقری در این دیدار گفت: اگر تهاجمی صورت نمی‌گیرد، صرفا به خاطر بازدارندگی و کارآمدی نیرو‌های مسلح ماست.

فکر بکر برخی پزشکان برای فرار از کارتخوان و پرداخت مالیات!

تابناکتابناک1 روز قبل
اخیرا اخباری منتشر شده که نشان می‌دهد برخی پزشکان پیوسته به این طرح قانونی هم برای فرار از اجرای آن، شیوه‌های جدیدی در دستور کار قرار داده و نوع جدیدی از فرار مالیاتی را به رخ همگان کشیده‌اند؛ راهکاری برای اخذ مبالغ اضافه از بیماران برای پرداخت سهم مالیات از درآمدشان. سوالی که در پی الزام برخی مشاغل از جمله پزشکان به استفاده از کارتخوان‌های متصل به اداره مالیات بر اساس قانون بودجه سال جاری، تمدید چندباره مهلت پیوستن ایشان به این طرح و در نهایت سرپیچی ۸۰ درصد پزشکان از آن، در ذهن بسیاری شکل گرفته است. راهکار دوم هم احتمالا استفاده از کارتخوان‌هایی است که به درگاه اداه مالیات متصل نشده‌اند و منشی یا فرد دیگری می‌بایست با انتقال وجوه دریافتی به آن کارتخوان و شماره حساب متصل به آن، جور قانونی جلوه دادن امور را بکشد. راهکار‌هایی غیرقانونی که احتمالا مجازات‌های سنگینی برایشان در نظر گرفته شده باشد، به شرطی که قرار باشد متخلفان شناسایی و مجازات شوند! واقعیتی که مجابمان می‌کند از مسئولان بپرسیم آیا قرار نیست با قانون شکنان و افزایش هزینه‌های تحمیلی به بیماران مقابله کرده و مانع از گسترش این قانون شکنی در کشور شوند؟!

نظرها

اخبار بیشتر