ویدیو / تصاویر هوایی از پارکینگ مرز مهران؛ نصف ظرفیت پارکینگ پر شده
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب

در ادامه بخوانید

فیلم | رئیسی: باید قدر شکوه و عظمت مثال زدنی راهپیمایی را دانست

خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.

مقایسه برندهای کفش ایرانی و خارجی

مهرمهر23 ساعت قبل

نگارا در یک نگاه

3+
کجاروکجارو20 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
قزوینی‌ها معمولا قیمه نثار را با گوشت گوسفند درست می‌کنند و هنوز هم گاهی در مجالس عروسی، نذری روزهای عاشورا و تاسوعا و شب سال تحویل سرو می‌شود؛ اما قیمه نثار با مرغ هم بسیار خوش‌طعم است. بهتر است قطعات گوشت قیمه نثار زیاد درشت نباشند. اگر می‌خواهید یک قیمه نثار به روش قزوینی‌های اصیل را داشته باشید حتما باید خلال پوست پرتقال داشته باشید. برای آماده کردن خلال پوست پرتقال ابتدا پوست پرتقال تازه را شسته و نازک خلال کنید. فوت و فن‌ها: - برخی در مرحله دم کردن برنج خورش قیمه نثار را لابه لای برنج می‌ریزند و با آن دم می‌کنند.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان در ارتباط تلفنی با رادیو اربعین با اشاره به شایعه‌هایی که درباره سرقت در پارکینگ چذابه مطرح شده است، اظهار کرد: مطالبی که در فضای مجازی دست به دست شده، دروغ است، ظرفیت پارکینگ چذابه حدود ۳۰ هزار دستگاه خودرو است. متاسفانه یک دزدی با عنوان زائر با اتومبیل شخصی اش وارد پارکینگ می‌شود و وقتی که عوامل انتظامی و پارکینگ دار‌ها درخواست خروج از پارکینگ را می‌کنند به بهانه اینکه دوستانش مراجعت نکرده‌اند، در خودرو می‌خوابد و در یک شب حدود ۸ خودرو را به سرقت می‌برد و طی آن چهار تا زاپاس و چهار تا باطری و یک مقدار وجه نقد را سرقت می‌کند. وی افزود: به محض اینکه به ماموران انتظامی اطلاع رسانی می‌شود پلیس آگاهی که در پارکینگ چذابه مستقر است، هردو سارق را شناسایی و دستگیر می‌کند و همه اموال دزدی هم در اختیارمان است. سردار عباس زاده متذکر شد: به غیر از این موضوع هر مطلبی که بیان شده کذب است. متاسفانه حتی برخی رسانه‌ها نوشته بودند شیشه ۳۰ هزار دستگاه خودرو شکسته شده و این بسیار کذب است چرا که ظرفیت اصلی پارکینگ چذابه ۲۸ هزار دستگاه است. وی خاطر نشان شد: نسبت به سال گذشته نیز هم کاهش وقوع سرقت را در هر دو پایانه مرزی داریم و همه مفقودی‌ها را در مرز چذابه کشف کردیم. وی با اشاره به اینکه در هر دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه تردد به خوبی انجام می‌شود، گفت: از کل تردد‌ها در مرزها، حدود ۹۵ درصد موج بازگشت را داریم. وی تاکید کرد: هم نیروی انتظامی و هم سایر نهاد‌های متولی که به زائران خدمت رسانی می‌کنند در هر دو پایانه حضور دارند و انضباط ترافیکی و کنترل جمعیت را برعهده دارند.

فیلم/ وقتی کنترل ماشین از دست راننده خارج شود!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر