گل دوم سردار آزمون به کامبوج (ایران ۵-۰ کامبوج)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا7 ساعت قبل
سپهر حیدری، بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار دیروز این تیم مقابل پیکان گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس قابل احترام هستند اما از خط دفاعی گرفته تا خط حمله، این تیم نیاز به یک بازنگری دارد، آنها نظم و آرامش ندارند. او تصمیمات عجیبی می‌گیرد که به پرسپولیس ضربه می‌زند. او افزود: در حال حاضر نگرانی‌هایی وجود دارد که علیپور گلزنی نمی‌کند. علیپور در حال حاضر بیشتر موقعیت سازی می‌کند تا گلزنی چرا که مکمل ندارد تا برای او ایجاد موقعیت کند. حیدری در پایان از هواداران پرسپولیس خواست این تیم را حمایت کنند و «مثل همیشه پشت آن باشند.»

ویدیو؛ گل‌های انفرادی دیدنی در دنیای فوتبال

طرفداریطرفداری12 ساعت قبل

تمرین سنگین علی کریمی در ۴۱ سالگی

تابناکتابناک23 ساعت قبل
این علی کریمی است در آستانه ورود به ۴۲ سالگی. علی هنوز یکی از آنهایی است که با پایان فوتبالش توانسته آمادگی بالای بدنی اش را حفظ کند و اضافه وزن نداشته باشد. می خواهید بدانید چرا؟ این تمرینات سنگین برای روی فرم بودن فقط از یکی مثل علی کریمی بر می‌آید.
ایمناایمنا13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، سعید صادقی در حاشیه برد تیمش مقابل ذوب آهن در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم برای برد به این دیدار آمده بودند، تیم ذوب آهن نتایج ضعیفی گرفته بود واین شرایط باعث شد که تیم ما پیروز از میدان خارج شود. وی ادامه: تیم ما بیشتر از ذوب آهن از موقعیت هایش استفاده کردو توانست دروازه تیم حریف را باز کند، اگر از موقعیت‌های خود بیشتر استفاده کرده بودیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به تیم ذوب آهن بزنیم. کاپیتان تیم فوتبال شهر خودرو در رابطه با داوری این بازی گفت: از نظر من داوری مشکلی نداشت و داور یکی از روز‌های خوب خودش را داشت.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | مهدی عبدی شب گذشته با خطای خطرناک خود از داور بازی کارت قرمز دریافت کرد. ورزش ۱۱ - مهدی عبدی ستارۀ جوان پرسپولیس که با گلزنی در دربی گذشته توانست پیروزی را به تیمش هدیه بدهد و نامش را بر سر زبان‌ها بیاندازد در دیدار هفتۀ هفتم سرخ‌ها برابر پیکان با خطای شدید خود بر روی بازیکن حریف، موجب شد تا داور دیگر با او مدارا نکند و از زمین بازی اخراجش کند. مهدی عبدیاگر کمیتۀ انضباطی تشخیص بدهد که این رفتار عبدی به عمد بوده و به قصد صدمه زدن به بازیکن حریف چنین خطایی صورت گرفته است، می‌تواند او را با محرومیتی ۲ الی ۴ جلسه‌ای روبرو کند، هرچند که تا به این لحظه کمیتۀ انضباطی هیچ واکنشی را در این باره از خود نشان نداده است.
روزنوروزنو22 ساعت قبل
کسوس NX در حال حاضر تنها در نمونه‌های دست دوم قابل خریداری است چراکه واردات آن همراه با ممنوعیت واردات خودرو به کشور متوقف شد. حالا دروازه بان مشهور فوتبال ایران نیز یک نمونه از این خودرو را خریداری کرده است. علیرضا بیرانوند بازیکن ملی پوش باشگاه پرسپولیس این روزها با یک خودرو لکسوس NX۲۰۰ رفت و آمد می‌کند. قیمت این خودرو در بازار نزدیک به یک میلیارد تومان است.

نظرها

اخبار بیشتر