ترامپ امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

ترامپ امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته است

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس جمهوری آمریکا سیاستی شتابزده دارد و دوستان خود را در داخل و خارج تنها گذاشته است

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما, رئیس اقلیت مجلس سنای آمریکا گفت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با اقدامات اخیر خود امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیسناتور چاک شومر سناتور دموکرات ایالت نیویورک در سخنرانی که به صورت زنده از شبکه‌ای پی تی ان پخش شد, گفت: من امروز اینجا هستم چون اقدامات رئیس جمهور ترامپ امنیت ملی ما را به طرق مختلف به خطر می‌اندازد. امروز می‌خواهم درباره تصمیم شتابزده و ناشی از دمدمی مزاجی بود وی, درباره شمال سوریه صحبت کنم. تصمیم تازه‌ای که رئیس جمهور ترامپ اعلام کرد کردهای سوریه را در مرز ترکیه تنها می‌گذارد و نمونه‌ی دیگری است که نشان می‌دهد سیاست خارجی رئیس جمهور ترامپ چقدر شتابزده است و بازتابی از سیاست‌های شتابزده وی در عرصه داخلی در آمریکا است. وی حتی دوستان خود را هم در داخل و خارج تنها می‌گذارد.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

اژدر حوت؛ قاتل متجاوزان به مرزهای دریایی ایران +فیلم و تصاویر

رکنارکنا1 روز قبل
در سال‌های اخیر، نیروی دریایی ماموریت‌های بسیار مهمی را علاوه بر آب‌های دریایی کشورمان در آب‌های آزاد و بین المللی به انجام رسانیده که یکی از این ماموریت‌ها مبارزه با دزدان دریایی در آب‌های بین المللی است. البته نیروی دریایی سپاه نیز یکی از پیشگامان خودکفایی در امر بومی سازی دستاوردهای دفاعی در کشور به شمار می‌رود. باید توجه داشت که طبق گفته دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه اژدر حوت سریع‌ترین اژدر دنیا در آن زمان و حتی در حال حاضر است. شواهد به وضوح نشان می‌دهد که شناور‌های متوسط و بزرگ‌تر از متوسط هیچ شانسی برای فرار از اژدر حوت ندارند؛ بنابراین با شلیک دو اژدر حوت و باصرف هزینه دو میلیون دلار می‌توان به آمریکا، چهار میلیارد و پانصد میلیون دلار ضرر زد، یعنی ۹۰۰ برابر. با غرق شدن یک ناو هواپیما بر تمام ناوگان پشتیبانی آن آسیب پذیر می‌شوند و این دقیقا یعنی همان بلایی که نیروی دریایی ما در جنگ هشت ساله بر سر نیروی دریایی عراق آورد.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب1 روز قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

فیلم/ وصف رهبر انقلاب از جاماندگان اربعین: گرچه دوریم به یاد تو سخن می‌گوییم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱

دعوای رسانه‌ها بر سر دستگیری روح الله زم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

ترامپ: ترکیه همسایه ماست!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، گاف جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هنگام بیان اظهاراتی در خصوص توافق آتش بس ترکیه در شمال سوریه گفت ترکیه قدرت نظامی بزرگی دارد. ترکیه دوست ما است. ترکیه همسایه ما است!! و عضوی از ناتو است..

نظرها

اخبار بیشتر