درماندگی آمریکا و عربستان در مقابل ایران به روایت کارشناس صهیونیستی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. بین‌المللی

درماندگی آمریکا و عربستان در مقابل ایران به روایت کارشناس صهیونیستی + فیلم

کارشناس صهیونیست از درمانده بودن آمریکا و عربستان در برابر ایران صحبت کرد.
درماندگی آمریکا و عربستان در مقابل ایران به روایت کارشناس صهیونیستی + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، اورن کارشناس صهیونیستی، با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه اسرائیلی درباره ناتوانی نظامی آمریکا و عربستان در مقابل ایران صحبت کرد.

وی در بخشی از صحبت‌هایش گفت: امروز عربستان و آمریکا در مقابل ایران درمانده هستند. آمریکا توانایی رهگیری یا حتی هشدار پیش از حمله را ندارد.

بیشتر بخوانید: شرایط نامساعد عربستان به روایت کارشناس بی بی سی + فیلم

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

انتهای پیام/

کارشناس صهیونیست: آمریکا و عربستان در برابر ایران درمانده است + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سید حسن نصرالله تاج سر العربیه است +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

بازتاب اربعین در رسانه‌های فارسی زبان

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
سیاهی لشکر شبکه‌های لندنی و سعودی تلاش کردند با فضاسازی متناقض علیه اربعین، مردم را از حضور در راهپیمایی منصرف کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امسال راهپیمایی ارتش میلیونی با همه صحنه‌های به یاد ماندنی اش تمام شد و رو سیاهی اش ماند برای زغال.

فیلم/ عزاداری شیعیان نیجریه در کربلا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به گزارش نامه نیوز، به گفته این منبع، این کامیون‌ها و خودروهای زرهی آمریکایی برای بازگرداندن سلاح‌ها و تجهیزات نظامی از پایگاه‌های آمریکایی از اقلیم کردستان عراق وارد خاک سوریه شدند. این اقدامات در پی خروج نیروهای آمریکایی صورت می‌گیرد. مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در این رابطه اظهار کرد، احتمالا ۱۰۰۰ سرباز خارج شده از سوریه به غرب عراق منتقل شوند. وزیر دفاع آمریکا افزود، با همتای عراقی خود درباره نیروهای اضافی صحبت کرده است. نیروهای آمریکایی خارج شده از شمال سوریه به بیش از ۵۰۰۰ سرباز آمریکایی مستقر در خاک عراق به بهانه مقابله با داعش خواهند پیوست.
فارسفارس13 دقیقه قبل
«وی فنگ» وزیر دفاع چین در پکن با بیان اینکه هیچ نیروی نمی‌تواند مانع از اتحاد مجدد تایوان و چین شود، افزود: «موضوع تایوان بزرگ‌ترین مساله امنیت ملی چین است». وزیر دفاع چین طی سخنرانی در مراسم امروز دوشنبه در هشداری جدی به اقدامات برخی بازیگران و کشورهای خارجی برای ممانعت از اتحاد مجدد تایوان و چین اعلام کرد، «اقدامات جدایی‌طلبان، محکوم به شکست است». وزیر دفاع چین در پکن گفت: «چین تنها کشور بزرگ در جهان است که هنوز کاملا اتحادش کامل نشده است. این موضوع (اتحاد تایوان و چین)، مسیری درست و آرزوی همه مردم چین است». وزیر دفاع چین افزود: «البته ما هرگز به جدایی‌طلبان تایوان اجازه نمی‌دهیم راه خود را به پیش ببرند و همچنین اجازه دخالت به هیچ نیروی خارجی را هم نخواهیم داد».

کمرنگ کردن حماسه اربعین در رسانه‌های معاند

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
رسانه‌های معاند برای دامن زدن به نگرانی زوار اربعین و منصرف کردن آنان از زیارت به دروغ متوسل شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، راهپیمایی عظیم اربعین حسینی امسال نیز با وجود گستردگی و فراگیری آن جایی در قاب رسانه‌های وابسته نداشت.

نظرها

اخبار بیشتر