آمریکا دنبال ایجاد آشوب در عراق است + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. بین‌المللی

آمریکا دنبال ایجاد آشوب در عراق است + ویدئو

دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت: «مدارکی داریم که نشان می‌دهد آمریکا در شعله‌ور کردن اوضاع امنیتی دست دارد. ظاهر این حرکت نیز بهره‌برداری از خواسته‌های مشروع و برحق تظاهرکنندگان است.»

اعتمادآنلاین| دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت: «مدارکی داریم که نشان می‌دهد آمریکا در شعله‌ور کردن اوضاع امنیتی دست دارد. ظاهر این حرکت نیز بهره‌برداری از خواسته‌های مشروع و برحق تظاهرکنندگان است.»

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور1 ساعت قبل
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار فهرست ۳۲ اثر رقابت کننده در شاخه بهترین انیمیشن این جوایز را با انیمیشن ایرانی «آخرین داستان» اعلام کرد. نامه نیوز: انیمیشن «آخرین داستان» به کارگردانی و نویسندگی اشکان رهگذر، یکی از ۳۲ اثر انیمیشنی خواهد بود که بنا بر اعلام رسمی آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار واجد شرایط رقابت در شاخه بهترین انیمیشن اسکار ۲۰۲۰ شناخته شده است. شرکت ۷ sky Entertainment در کنار استودیو هورخش پخش جهانی انیمیشن «آخرین داستان» را بر عهده دارند. موسیقی متن انیمیشین «آخرین داستان» نیز از ساخته‌های کریستوف رضایی است. کمپانی دیزنی که امسال انیمیشن‌ها «داستان اسباب‌بازی ۴»، «منجمد ۲» و «جاسوس‌های مخفی» را در شاخه بهترین انیمیشن بلند خواهد داشت، با «شیر شاه» شانس خود را در شاخه‌ دیگر این جوایز می‌آزماید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
ما در حال منزوی شدن هستیم و این برای صلح خطرناک است. بوش همچنین گفت که بزرگترین تأسف وی در دوران ریاست جمهوری‌اش طی سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۸ این بوده که به ۱۱ تا ۲۲ میلیون غریبه خارجی که در آمریکا زندگی می‌کردند عفو نداده است. وی گفت: ما ملت مهاجری نیستیم اما آنچه امروز گفته می‌شود در واقع به نوعی مهاجرت ستیزی است. بوش پس از حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ رهبری آمریکا در دو جنگ آمریکا و افغانستان که گفته می‌شود بیش از ۴۵۰۰ کشته آمریکایی برجای گذاشته را بر عهده داشته است. بیش از ۲۰۵ هزار غیرنظامی عراقی از مارس ۲۰۰۳ کشته شدند.
فارسفارس1 روز قبل
تأخیر در بازگشت شهروندان قرقیزستان از سوریه و عراق، برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستند «دیدار» در تاجیکستان و پیشنهاد «میرضیایف» در مورد ایجاد بنیاد سرمایه‌گذاری کشورهای ترک زبان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در ۲۴ ساعت گذشته می‌باشد. به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری فارس، تأخیر در بازگشت شهروندان قرقیزستان از سوریه و عراق، برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستند «دیدار» در تاجیکستان و پیشنهاد «میرضیایف» در مورد ایجاد بنیاد سرمایه‌گذاری کشورهای ترک زبان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در ۲۴ ساعت گذشته می‌باشد. ازبکستان در نشست همکاری‌های «کره جنوبی و آسیای مرکزی» شرکت می‌کندهیئت ازبکستان به سرپرستی «عبدالعزیز کامل اف» وزیر امور خارجه این کشور روز ۱۶ اکتبر در دوازدهمین نشست همکاری‌های «کره جنوبی و آسیای مرکزی» شرکت می‌کند. دیدار روسای جمهور ازبکستان و ترکیه در باکو «شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان در شهر «باکو» با «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه دیدار و گفت‌وگو کرد. پیشنهاد «میرضیایف» در مورد ایجاد بنیاد سرمایه‌گذاری کشورهای ترک زبانرئیس جمهور ازبکستان در هفتمین نشست شورای کشورهای ترک زبان پیشنهادی را در مورد ایجاد بنیاد سرمایه گذاری کشورهای ترک زبان ارائه کرد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
پیش از دیدار رهبران اروپایی در بروکسل، مذاکره‌کنندگان بریتانیا و اتحادیه اروپا بر سر توافق‌نامه جدید برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) به توافق رسیدند. پیش از دیدار رهبران اروپایی در بروکسل، مذاکره‌کنندگان بریتانیا و اتحادیه اروپا بر سر توافق‌نامه جدید برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) به توافق رسیدند. بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا گفته است با اتحادیه اروپا به توافق رسیده است. بوریس جانسون، نخست‌وزیر محافظه‌کار بریتانیا از زمان به قدرت رسیدن، سرسختانه خواهان خروج بریتانیا تا ٣١ اکتبر بوده و مخالف به تعویق افتادن آن است. طبق مصوبه پارلمان بریتانیا، اگر بریتانیا تا موعد فعلی برگزیت، یعنی ٣١ اکتبر برای خروج از اتحادیه اروپا با آن به توافقی نرسد، نخست‌وزیر باید خواهان فرصت بیشتر و تعویق مهلت خروج از اتحادیه شود.
الفالف1 روز قبل
گروه جهان الف، ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۹ ۳۹۸۰۷۲۵۰۸۶گاردین در گزارشی نوشت: یک شرکت ناشر و یک روزنامه آمریکایی اسناد حساسی درباره دونالد ترامپ را قبل از انتخابات ۲۰۱۶ از بین برده‌ بودند. در اکتبر ۲۰۱۶، در میان موجی از اخبار درباره سوء رفتار جنسی ترامپ، آن زن نیز در مصاحبه با گاردین بر ادعایش صحه گذاشت. انکوایرر از ترامپ حمایت و گزارش‌های منفی درباره هیلاری کلینتون رقیبش منتشر کرد. فارو هفته گذشته در مصاحبه‌ای با گاردین گفت فرایند حقیقت یابی درباره مطالب منتشر شده در این کتاب بسیار جدی و مطمئن بوده است. طبق چکیده‌ای از این کتاب که هفته گذشته در اسکوایر منتشر شد، ۴۳ زن مطالب جدیدی درباره سوء رفتار‌های جنسی ترامپ مطرح کرده‌اند.

فیلم/ سخنان کوبنده موکب‌دار عراقی درباره اقتدار ایران و عراق

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
موکب‌دار عراقی با اقتدار خاصی به خبرنگار فارس می‌گوید: عراق و ایران با هم یکی هستند و اختلافی میان آنها وجود ندارد. اتحاد باعث قدرت است و عراق و ایران، اسرائیل، آمریکا، عربستان‌سعودی و وابستگان آنها را شکست خواهند داد.

نظرها

اخبار بیشتر