وضعیت تردد در مهران/ تردد ۱٫۲ میلیون زائر تا ظهر امروز از مرز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

وضعیت تردد در مهران/ تردد ۱٫۲ میلیون زائر تا ظهر امروز از مرز

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام - رئیس قرارگاه ویژه اربعین مرز مهران، آخرین وضعیت تردد در مرز مهران را تشریح کرد.

احمد کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار زائر از مرز مهران تردد داشته است.

وی افزود: در روزگذشته بیش از ۲۸۹هزار زائر از مرز مهران تردد کردند که از این میزان ۲۳۸ هزار نفر از مرز مهران خارج شدند که یک آمار قابل توجه است.

کرمی افزود: روز گذشته ما شاهد افزیش بی سابقه در مرز مهران بودیم، ولی خوشبختانه با تمهیداتی که از قبل صورت گرفته بود مشکل خاصی برای زائران به وجود نیامد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دستگیری شرور شرق تهران

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. این سری هم اقدام به فحاشی و تخریب خودروهای مردم کرده است.
ایبناایبنا1 روز قبل
به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی، تحولات رخ داده در این بانک، از تجهیزات مدرن بانکداری و تحقق نسبی بانکداری دیجیتال گرفته تا پیاده سازی انواع سامانه‌های هوشمند و حتی نحوه تعامل کارکنان با مشتریان، بسیار چشمگیر است. شعار «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد» را شاید کمتر کسی است که نشنیده باشد. در طول یک دوره تاریخی، شعارهای موازی دیگری مانند «بانک ملی ایران، امین مردم ایران»، «این بانک، ملی است» یا «بانک ملی ایران، بزرگترین بانک جهان اسلام» هم استفاده شد، اما «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد» تنها شعاری است که همیشه با قوت ادامه یافته و ریشه در جای جای این بانک معظم دارد. بانک ملی ایران بر آن شده تا کنار حفظ شعار اصیل «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد»، با پیروی از استراتژی «حفظ اصالت پیام» در کنار «گزیده گویی»، در کنار شعار قدیمی خود از شکل مختصر شده این شعار با عنوان «اعتماد می‌ماند» رونمایی کرده و از این پس این دو عبارت را به عنوان شعارهای اصلی خود مورد استفاده قرار دهد. شعار «اعتماد می‌ماند» دو پیام «اعتماد» و «ماندگاری» را که عصاره اصلی شعار قدیمی و اصیل بانک و همچنین راز ماندگاری این بانک معظم است، در بر دارد و مفهوم مورد نظر را همزمان و سریع به مخاطب القا می‌کند، بدون این که در مفهوم شعار پیشین تغییری ایجاد کرده باشد.

کاهش استرس توسط سارق مسلح

تابناکتابناک23 ساعت قبل
سارق مسلحی در جریان سرقت از یک داروخانه در برزیل، پیشانی مشتری سالخورده‌ای را می‌بوسد و به او می‌گوید که «پول او را نمی‌خواهد.»؛ اقدامی در جهت کاهش استرس یک قربانی سرقت که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت! این تصاویر را در تابناک می‌بینید.
ایران‌جیبایران‌جیب19 ساعت قبل
دعوتنامه‌های اخیر با توجه به فاصله زمان زیاد تحویل خودروهای اعلام شده در دعوتنامه‌ها، سود مشارکت تا تاریخ صدور دعوتنامه‌ها محاسبه شده است و …دعوتنامه‌های اخیر با توجه به فاصله زمان زیاد تحویل خودروهای اعلام شده در دعوتنامه‌ها، سود مشارکت تا تاریخ صدور دعوتنامه‌ها محاسبه شده است و سود‌های مربوطه تا زمان دریافت خودرو میبایست توسط مالک پیگیری و دریافت گردد. لذا خواهشمند است پس از دریافت خودرو طی تماس با مرکز پاسخگویی ایران خودرو و سایپا و ارائه ردیف قرارداد سود متعلقه از زمان تسویه حساب تا تحویل خودرو را پیگیری فرمایید. بند مهم دعوتنامه: مشتری محترم با توجه به فاصله زمان تحویل خودروهای اعلام شده در این دعوتنامه، سود مشارکت وتأخیر از زمان صدور دعوتنامه تا تاریخ فاکتور محاسبه و پس از تحویل خودرو از طریق امور مشتریان این شرکت قابل دریافت می‌باشد.
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: پوکی استخوان یک اختلال اسکلتی است که به علت طبع سرد بروز پیدا می‌کند. حیدر عظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی اظهار کرد: پوکی استخوان یک اختلال اسکلتی است که به علت طبع سرد بروز پیدا می‌کند. او بیان کرد: مبتلایان به پوکی استخوان با کاهش تراکم و استحکام استخوان‌ها در معرض خطر شکستگی استخوان قرار می‌گیرند که استخوان‌های مچ دست، ستون فقرات و لگن آسیب‌پذیری بیشتری دارند. افرادی که قدی کوتاه و جثه‌ای کوچک دارند، به عبارتی استخوان‌بندی آن‌ها کوچک است هم در معرض پوکی استخوان قرار می‌گیرند. مهم‌ترین علائم پوکی استخواناین محقق و پژوهشگر طب سنتی تأکید کرد: درد‌های مفصلی از مهمترین علائم پوکی استخوان است.

رمزگشایی نافرجام دستگیری زم

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
در سریال رسانه‌های فارسی زبان در باره‌ی دستگیری روح الله زم، پای عشق شیرین در میان است! به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رسانه‌های فارسی زبان روایت‌های یکدیگر را در باره چگونگی دستگیری زم تکذیب کردند.

نظرها

اخبار بیشتر