سخت افزارهای شبکه هوشمند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

سخت افزارهای شبکه هوشمند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
هوشمندسازی شبکه از همگرایی علوم مهندسی برق، مخابرات و کنترل و فناوری اطلاعات حاصل می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هوشمندسازی شبکه از همگرایی علوم مهندسی برق، مخابرات و کنترل و فناوری اطلاعات حاصل می‌شود.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عاشقانی که جا نماندند

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عاشقان اباعبداالله الحسین (ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده‌اند امروز صبح به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) و به قصد رجاء از میدان‌های پنجگانه تهران پیاده‌روی خود را به سوی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) آغاز کردند.
برنابرنا1 روز قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

حسین (ع)، آغاز زندگی

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ساعت قبل
سعید تقوایی گنجه‌علی مدیرعامل شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک ایران، در گفت‌وگوی اختصاصی با «دنیای‌اقتصاد» در حاشیه این مراسم، در مورد دغدغه‌مندی تایرسازان برای داشتن نیروهای ماهر و متخصص، گفت: یکی از چالش‌هایی که بسیاری از صنایع از جمله صنعت تایرسازی ایران با آن مواجه است، تربیت نیروهای فارغ‌التحصیل از دانشگاه به‌منظور کار در صنعت است. چند سال پیش به منظور پر کردن این خلأ و ارتقای سطح دانش و مهارت تکنسین‌ها، با کمک دانشگاه علمی کاربردی، مرکز آموزش علمی-کاربردی شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک (تهران) را راه‌اندازی کردیم؛ اما این مرکز نتوانست آن‌طور که باید نیازهای ما را پاسخ دهد بنابراین اقدام به راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی (TMC) با کمک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور کردیم. وی افزود: یکی از مزیت‌های این مرکز، ایجاد اشتغال برای متخصصان صنعت تایر است؛ زیرا مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران عضوی از خانواده تایرسازی ایران است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
فرمانده انتظامی استان تهران: حضور مردم در راهپیمایی اربعین نشان دهنده ارادت همه ما به سالار شهیدان و مشت محکمی بر دهان دشمنان استسردار رحیمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه مراسم پیاده روی اربعین افزود: اینکه مردم ما خودجوش از ابتدای صبح برای ارادت به حضرت سیدالشهداء (ع) در راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند نشان از ارادت قلبی آنان به خاندان آل محمد (ص) و تودهنی بزرگ به دشمنانی است که نمی‌خواهند عزت و امنیت ایران را ببینند. وی افزود: مردم با نظم خاصی در این راهپیمایی بزرگ حضور پیدا می‌کنند که همه این موارد نشان دهنده ارادت مردم عزیز ما به حضرت سید الشهداء (ع) است و ما نیز وظیفه داریم در کنار مردم و دوش به دوش آن‌ها حافظ امنیت و ارزش‌های اسلام باشیم.

نظرها

اخبار بیشتر