۱۶۷هزار هکتار اراضی آزادشده در سال ٩٨ از زبان سخنگوی دستگاه قضا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی

۱۶۷هزار هکتار اراضی آزادشده در سال ٩٨ از زبان سخنگوی دستگاه قضا

مهرخبرگزاری مهر |
غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری اخیر خود از ۱۶۷هزار هکتار از اراضی آزادشده تهران در سال ٩٨ خبرداد.

در ادامه بخوانید

فیلم/ عزاداری شیعیان نیجریه در کربلا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل

شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
امروز وزیر نیرو به شورای شهر آمد تا با همکاری مدیران شهری یک کار بزرگ را در تهران شروع کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با هشدار به شهردار تهران از وی خواسته شد تلاش کند قفل تحقق منابع غیر نقد در شهرداری باز بشه قفلی که با اعمال مدیریت هماهنگ و البته شجاعانه بازشدنی است.

دستگیری شرور شرق تهران

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. این سری هم اقدام به فحاشی و تخریب خودروهای مردم کرده است.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای علی کاظمی منش افزود: سفر بازگشت زائران اربعین از چند روز گذشته آغاز شده است و خدمات ریلی ویژه ایام اربعین زائران، ​ از ۱۵ مهرماه آغاز شده است و تا ۳۰ مهر ماه ادامه دارد. وی با بیان اینکه، تعدادی قطار از مبدأ خرمشهر، اهواز و اندیمشک به مقصد تهران ساماندهی شده است، گفت: تعدادی قطار نیز از مبدأ کرمانشاه به مقصد تهران در ساعت‌های مختلف پیش‌بینی‌شده است. مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن با بیان اینکه قطار‌های فوق‌العاده پیش‌بینی شده، برای این چند روز، افزایش قیمتی نخواهد داشت افزود: سامانه صدای مسافر با شماره ۰۲۱۵۱۴۹ برای اطلاع از موجودی بلیت قطار‌ها و آدرس مراکز معتبر فروش بلیت قطار در اختیار مسافران قرار دارد.

میوه فروشان مزاحم

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مردم و کسبه منطقه ۱۵ نسبت به این موضوع اعتراض دارند و می‌گویند حدود ۴ سال است که میوه فروشان سیار مزاحم کسب درآمد شده‌اند. برخی شهروندان می‌گویند مکان‌های مناسبی برای ساماندهی میوه فروشان در این منطقه وجود دارد، اما متاسفانه تا الان اقدامی انجام نشده است. همچنین تردد خودرو‌های امدادی در این منطقه مشکل شده است.

حسین دهلوی پیش از مرگ گفت یک‌ نفر را هرگز نمی‌بخشد؛ همه رنج‌های یک آهنگساز بزرگ ایرانی (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ سحر طاعتی حسن ظهوری حسین دهلوی زاده ۱۳۰۶ در تهران، پس از ۹۲ سال، ۲۳ مهر ۱۳۹۸ در بیمارستان شریعتی به دلیل بیماری آلزایمر و عفونت کلیه چشم بر جهان فروبست. درباره زندگی حسین دهلوی بارها حرف زده شده‌است. او در سال‌های آغازین دهه ۷۰ ارکستر مضرابی را تاسیس کرد. این ارکستر در تالار وحدت به اجرای برنامه پرداخت اما پس از این اجرا دوباره ارکستر مضرابی با ترکیب تازه‌ای به روی صحنه رفت. اما اجرای آن ایده به گونه‌ای دیگر، دهلوی را خانه نشین کرد و او مسببین این اتفاق را هرگز نبخشید.

نظرها

اخبار بیشتر