وقتی یک حسینیه قلب پیشرفت علمی کشور شد +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. فرهنگ

وقتی یک حسینیه قلب پیشرفت علمی کشور شد +فیلم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |

به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستاخبری» نوشت: دیدار ۲ هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی با رهبر انقلاب نشان داد که مسوولان ارشد کشورمان توجه ویژه‌ای به این حوزه مهم دارند.

از جمله مهم‌ترین موضوعات این دیدار که مورد توجه ویژه قرار گرفته، ضرورت اجرا و تحقق جدی سند راهبردی امور نخبگان کشور است.

این سند دقیقا ۷ سال پیش به تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده و رهبر انقلاب بر ضرورت به روزرسانی و تحقق این سند، تاکید ویژه‌ای کردند.

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان | اخبار سیاسی روز ایران و جهان

در عین حال، اجرای کامل سند نقشه علمی کشور دستور دیگر ایشان بود که این نقشه نیز جهت دستیابی به اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ ابلاغ شده.

چنین تاکیدات مستقیم و مصداقی از سوی حضرت آیت الله خامنه‌ای نشان می‌دهد دغدغه و اشراف ایشان در موضوعات مربوط به نخبگان چقدر جدی است.

همچنین، ۲ دیدار انجام شده ظرف ۲ روز با رهبر انقلاب، حاکی از آن است که حسینیه امام (ره)، حالا قلب تپنده جهش علمی کشور هم خواهد بود.

وقتی یک حسینیه قلب پیشرفت علمی کشور شد +فیلم - 8

دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

اظهارات ظریف درباره حضورش در فضای مجازی

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
آقای محمدجواد ظریف در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه دیدارش با فعالان فضای مجازی افزود: در عین حال بعضی کارهاست که نیاز به فکر و کار بیشتری دارد که آن‌ها را در منزل و یا زمان کاری انجام می‌دهم، اما بیشترین حضورم در فضای مجازی، زمانی است که در ماشین هستم. وی در خصوص مدت زمانی که صرف توئیت کردن می‌کند، گفت: معمولا کمتر از چهار پنج ساعت طول نمی‌کشد، اما زمانی هم هست که توئیت باید فورا انجام شود که سعی می‌کنم آن چهار پنج ساعت را در چندین دقیقه متمرکز کنم. آقای ظریف در خصوص سخنانش در این نشست درباره استعفا نیز افزود: من واقعیت را گفتم همان زمان هم اعلام کردم که آنچه من باید انجام دهم به عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران است و زمانی که ببینم نمی‌توانم انجام دهم انجام نمی‌دهم.

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

نظرها

اخبار بیشتر