:: کاملی- مناطق مرزی ترکیه و سوریه؛ ناآرام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: کاملی- مناطق مرزی ترکیه و سوریه؛ ناآرام

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از ترکیه، مناطق مرزی ترکیه و سوریه همچنان ناآرام است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

راه اندازی مراکز ترک اعتیاد به تلفن همراه در کره جنوبی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
برخی از معتادان به تلفن همراه ساعت‌ها و شاید بیش از ده یا پانزده ساعت به صورت مستمر به کار با گوشی همراه مشغولند بدون آنکه خودشان متوجه باشند. از اینرو، کشوری همانند کره جنوبی تلاش‌هایی را برای کاهش میزان اعتیاد به تلفن همراه شروع کرده است. از اینرو، کشوری همانند کره جنوبی تلاش‌هایی را برای کاهش میزان اعتیاد به تلفن همراه شروع کرده است. کسانیکه به این مراکز ترک اعتیاد خاص می‌روند، روزانه دوازده ساعت بدون دسترسی به تلفن همراه خود سپری می‌کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال دو هزار و هجده، نود و هشت درصد نوجوانان در کره جنوبی از تلفن همراه استفاده می‌کردند.

فیلم/ بدرقه باشکوه آمریکایی‌ها با سیب زمینی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل

فیلم | وضعیت سانتیاگوی شیلی بعد از طوفان مردمی

خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - آبادان - فرمانده هنگ مرزی خرمشهر گفت: ۳۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین به شهرهای مختلف در مرز شلمچه استقرار دارند. وی افزود: با هماهنگی انجام شده، ترمینال مسافربری موقت در بارانداز پایانه شلمچه راه اندازی شده و بیش از ۳۰۰ اتوبوس آماده انتقال زائران عزیز به شهرهای مرکزی کشور هستند. وی تصریح کرد: زائران برای خدمات رسانی و تسهیل تردد، با مرزبانان و نیروهای مستقر در پایانه شلمچه همکاری لازم را داشته باشند و صبر و حوصله پیشه کنند. حرکت زائران اربعین حسینی به سمت گذرگاه شلمچه در ۱۵کیلومتری غرب خرمشهر از روزهای آغاز ماه صفر شروع شد و در اربعین به اوج رسید. شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر مهمترین گذرگاه مرزی استان خوزستان برای تردد زائران اربعین حسینی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
عضو شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب گفت: ما به دنبال حضور بالای ۳۰ درصد زنان در لیست‌های انتخاباتی خواهیم بود و امیدواریم به درصد قابل توجهی دست پیدا کنیم. اعتمادآنلاین| زهرا صدراعظم نوری، عضو شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب درباره درصد حضور زنان در لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان بیان کرد: در خصوص درصد حضور زنان در لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در جلسات مجمع زنان اصلاح‌طلب بحث‌هایی صورت گرفته است، چون ما معتقدیم باید مشارکت زنان بیشتر باشد. وی افزود: ما باید بتوانیم در لیست انتخابات اصلاح‌طلبان، زنانی را که شایستگی لازم را دارند قرار دهیم تا مشارکت گسترده زنان را در پای صندوق‌های رأی رقم بزنند. صدراعظم نوری خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله برای میزان درصد حضور زنان در لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نیز گفت‌وگو خواهیم کرد و نظرات مجمع زنان اصلاح‌طلب به آنها منعکس خواهد شد. وی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما چند درصد از لیست انتخابات اصلاح‌طلبان را زنان تشکیل دهند، گفت: هر چه درصد حضور زنان در لیست انتخاباتی بیشتر باشد بهتر است، اما ما به دنبال حضور بالای ۳۰ درصد زنان در لیست‌های انتخاباتی خواهیم بود و امیدواریم به درصد قابل توجهی دست پیدا کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر