مسئولان باید برای افزایش اعتماد به بدنه مدیریتی کشور، اموالشان را اعلام کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
مسئولان باید برای افزایش اعتماد به بدنه مدیریتی کشور، اموالشان را اعلام کنند

مسئولان باید برای افزایش اعتماد به بدنه مدیریتی کشور، اموالشان را اعلام کنند

فارسخبرگزاری فارس |
نماینده کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم، شفاف‌سازی در آرا و دارایی‌های نمایندگان است گفت: مسئولان باید برای افزایش اعتماد به بدنه مدیریتی کشور، اموالشان را اعلام کنند.

سیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره عملیاتی شدن سامانه اعلام اموال و دارایی مدیران و مسئولان گفت: هر آنچه که مربط به مردم است نماینده مجلس باید به عنوان زبان آنها فریاد بزند و مطرح کند.

نماینده کرمانشاه گفت: ‌ یکی از مطالبات و خواسته‌های مردم، شفاف‌سازی در آرا، اموال و دارایی‌های نمایندگان مجلس است.

جاسمی گفت: هیچ ایرادی ندارد که نماینده مجلس در این سامانه اموال و دارایی خود را اعلام کند لذا باید برای آنها اولویت ویژه قائل شوند، اما باید تلاش کنیم همه مدیران و مسئولین این کار را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: ما در گذشته شاهد آن بودیم فردی که میلیاردها تومان ثروت و دارایی داشته است، اما در اظهارنامه خود اعلام کرده که در حسابش فقط ۲ تا ۳ میلیون تومان پول است و عملا با این کار مردم را به سخره گرفته بود.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی گفت: با توجه به اقدامات قاطع و انقلابی آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه، مطمئن هستم که سامانه اعلام اموال و دارایی مسئولان به صورت ویژه پیگیری شده و سرانجام خوبی خواهد داشت.

وی ادامه داد: مسئولین باید برای افزایش بینش و آگاهی و اعتماد و اطمینان خاطر جامعه به مدیران، اموال و دارایی خود را در این سامانه اعلام کنند.

وی خاطرنشان کرد: من حاضر هستم لیست اموال و دارایی خود را به قوه قضائیه اعلام کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ عیادت رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم‌شیرازی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل

:: رنجبر رئیس مجلس در نشست اتحادیه بین المجالس

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری9 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
برخی منابع خبری از آمادگی انگلیس برای خارج کردن نظامیانش از سوریه خبر می‌دهند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پس از آغاز خروج نیرو‌های آمریکایی از خاک سوریه، خبرنگار شبکه اسکای نیوز گزارش داد نیرو‌های ویژه انگلیس آماده هستند تا سوریه را ترک کنند. طبق اعلام خبرنگار اسکای نیوز، خروج کامل نیرو‌های انگلیس ممکن است چند هفته به طول بیانجامد. همچنین رسانه‌ها اعلام کردند ممکن است فرانسه نیز از انگلیس پیروی کند. این خبر در حالی منتشر می‌شود که یک مقام آمریکایی به خبرگزاری فرانسه گفته نیرو‌های آمریکایی در شمال سوریه، دستور دارند که این کشور را ترک کنند
ایلناایلنا19 ساعت قبل
دفتر آیت‌الله مکارم‌شیرازی با صدور اطلاعیه از بستری شدن این مرجع تقلید در یکی از بیمارستان‌های تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه تاکید شده که که حال عمومی آیت‌الله مکارم‌شیرازی مساعد است اما «به توصیه پزشکان برای انجام برخی از امور درمانی در یکی از بیمارستان‌های تهران به سر می‌برد و به زودی پس از تکمیل مراحل درمانی به قم مراجعت می‌کند.» علی‌محمد طباطبایی، یکی از اعضای دفتر آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی، اخبار منتشر شده درباره وخامت حال وی را رد کرد و گفت: «وضعیت جسمانی آیت‌الله مکارم شیرازی خوب است و هیچ مشکلی وجود ندارد. ایشان مقداری ضعف جسمی داشت که برطرف شده و ان‌شاء‌الله بهتر خواهد شد.» طباطبایی گفت: «در فضای مجازی یک نفر مطلبی را منتشر و بقیه آن را انتشار می‌دهند و شایعات در مورد بیماری این مرجع تقلید نیز از این دست است اما رسانه‌ها باید اطلاعات موثق را از کانال دفتر مکارم شیرازی پیگیری کنند.»

نظرها

اخبار بیشتر