تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. فرهنگ
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
رکوردشکنی تشرف زائران اباعبدالله؛ اقدام مشکوک علیه نفتکش ایرانی؛ افشای توافق ترکیه و آمریکا در حمله به سوریه و جشنواره گل ملی‌پوشان مقابل کامبوج؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

صفحه نخست روزنامه‌های امروز را در ادامه ببینید.

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 1

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 4تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 5

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 7تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 8تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 9تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 10تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 11

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 13

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 16

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 18تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 19تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 20تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 21

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 23

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 25

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 27

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 29

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز شنبه ۲۰مهر۱۳۹۸ - 31

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

افکارنیوزافکارنیوز12 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشفصل ۱ و ۲ «ستایش» در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد. حالا فصل سوم «ستایش» به قلم سعید مطلبی و کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب، این شب‌ها روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود که همچنان مانند فصل‌های گذشته با استقبال مواجه شده است. اخبار فرهنگ و هنر - قرار است امشب بعد از خبر ۲۲ برنامه‌ای به تحلیل و بررسی سریال «ستایش» بپردازد، در این برنامه سعید سلطانی کارگردان و داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس و کارشناسان حضور دارند. «ستایش» مجموعه‌ای است که مطابق با زمانه خود پیش رفته و در عین حال برای خانواده ارزش و اهمیت قائل است. تصویربرداری فصل سوم «ستایش» از فروردین ۹۷ در تهران آغاز شد و پس از تصویربرداری در مناطق مختلف شهر‌های تهران، بندرعباس و رامسر در اسفند ماه سال گذشته به پایان رسید.

زوارالحسین در مسیر اربعین

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
اکنون جهانیان اسلام را به نام اباعبدالله الحسین می‌شناسند؛ به پاس صبر، عزت و پایداری حضرت زینب (س) به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمده‌اند به یک قرار جمعی …راهشان پیدا؛ درست مثل خورشیدی که نظاره‌گر بود. هر کسی به طریقی سعی می‌کرد خادمان زائران اربعین باشد؛ موکب به موکب. حالا جهانیان اسلام را به نام اباعبدالله الحسین می‌شناسند؛ به پاس صبر، عزت و پایداری حضرت زینب (س). در مسیر معرفت حسینی می‌شود درس اخلاق، ایثار و آزادگی را فراگرفت. یا اباعبدالله الحسین (ع) در این مسیر قدم‌هایمان را استوار دار.
الفالف15 ساعت قبل
هرکسی از نگاه خود و با سلیقه شخصی دیگری را که ممکن است در هر زمینه‌ای کاری را انجام دهد، مورد حمله و آماج قرار می‌دهد. پسر چشم آبی سینمای ایران خیلی زود معروف شد، شاید زودتر از چیزی که خودش فکر می‌کرد! اما گلزار به جز بازیگری، موسیقی را هم با جدیت دنبال می‌کرد و قبل‌ از دیده شدن در قاب سینما گیتاریست گروه موسیقی آریان بود. کنسرت در سالن اسکاراما مورد تازه‌ای که پیرامون گلزار و کنسرت جدیدش رخ داده، کمی عجیب‌تر از بقیه موارد است. کنسرتی که سه هفته آینده است و شصت درصد بلیت‌هایش فروش رفته، چگونه قضاوت شده که موفق بوده یا نبوده؟!

حسین (ع)، آغاز زندگی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

عاشقانی که جا نماندند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عاشقان اباعبداالله الحسین (ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده‌اند امروز صبح به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) و به قصد رجاء از میدان‌های پنجگانه تهران پیاده‌روی خود را به سوی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) آغاز کردند.
فارسفارس3 ساعت قبل
در ۹۷ هزار مدرسه کشور انجمن اولیا و مربیان تشکیل می‌شود تا پیوند بین خانواده و مدرسه مستحکم‌تر شود، چرا که مشارکت در مدرسه، حق والدین است. هفته انجمن اولیا و مربیان هر سال از ۲۴ مهر آغاز می‌شود و تا ۳۰ مهر ادامه دارد و برای هر روز این هفته نیز نامگذاری انجام می‌شود؛ برای امسال چهارشنبه ۲۴ مهر روز «انجمن اولیا و مربیان، کارکردها و نقش‌‌ها»، پنج‌شنبه ۲۵ مهر روز «انجمن اولیا و مربیان، مدرسه بدون دیوار»، جمعه ۲۶ مهر روز «انجمن اولیا و مربیان، تبلور آموزه‌های دینی» و شنبه ۲۷ مهر روز «انجمن اولیا و مربیان، موانع و آسیب‌ها» نامگذاری شده است. همچنین یکشنبه ۲۸ مهر روز «انجمن اولیا و مربیان، تقویت مدرسه محوری»، دوشنبه ۲۹ مهر «پیوند اولیا و مربیان، اقتصاد مدرسه و توسعه منابع» و سه‌‌شنبه ۳۰ مهر روز «انجمن اولیا و مربیان، گفتمان‌سازی سند تحول بنیادین» نام دارد. آقای احمدی که عضو انجمن اولیا و مربیان مدرسه فرزندش است، اظهار کرد: در مدرسه فرزندم اتاق گفت‌وگو سال گذشته ایجاد شد که باعث شد اعضای انجمن اولیا و مربیان در مدرسه جایی برای خود داشته باشند و جلسات متعددی آنجا برگزار می‌شود. مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در ۹۷ هزار مدرسه انجمن اولیا و مربیان تشکیل می‌شود اظهار کرد: جمعیت انجمن‌ها از ۵ نفر تا ۱۳ نفر است و بر اساس تعداد جمعیت مدرسه تعیین می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر