عکس گلزار با علی دایی وقتی خیلی لاغر بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

جت آموزشی، رزمایشی یاسین آماده آموزش پیشرفته خلبانان + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه پرواز رسمی جت آموزشی یاسین که صبح امروز در پایگاه شهید نوژه همدان انجام شد، در خصوص اهمیت و ویژگی‌های این هواپیما بیان کرد: جت آموزشی یاسین دقیقا مطابق با نیاز‌های آموزشی نهاجا ساخته شده و از آن در مقطع آموزش پیشرفته خلبانان استفاده خواهد شد. امیر نصیرزاده گفت: کارشناسان و خلبانان نیروی هوایی ارتش از ابتدای کار ساخت این هواپیما در کنار متخصصان صنعت دفاعی بودند و از این جت آموزشی بسیاری از نیاز‌های ما را برآورده خواهد کرد. او با بیان اینکه کار ساخت هواپیمای آموزشی از رزمی نیز سخت‌تر است، تصریح کرد: در هواپیمای آموزشی خلبانان جوان آموزش می‌بینند و برای همین باید از یک قابلیت بالا برخوردار باشند ودیدیم که خلبان ما به چه اطمینان خاطری با این هواپیما پرواز کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا13 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
عده‌ای زباله جمع می‌کنند، برخی برای فقر فرهنگی نذر می‌کنند، کتاب می‌خرند و حتی برایش پویش هم راه انداخته‌اند. همچنین دیده شده انیمیشن‌هایی با عنوان هشتک نذر فرهنگی ساخته و در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است. البته این جمله به معنای این نیست که نذر غذا وجود نداشته باشد. چند سال پیش یکی در اهواز نذر کتاب داشت یا برای مثال در حال حاضر نذر دانش آموزان، طبیعت یا حیوانات می‌کنند. برای مثال مدتی پیش فردی تماس گرفت و گفت من هر سال غذا نذری می‌دادم اما تصمیم گرفتیم امسال آن را برای ارتقاء دانش دانش آموزان هزینه کنم.

رد خون همچنان پرفروش‌ترین فیلم هفته

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل

در مسیر پیاده‌روی توسل پیدا کردم و تدوینگر شدم/ حس شنیدن صدای قدم‌های زائران

3+
فارسفارس1 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز8 ساعت قبل
من با آموزش زبان انگلیسی در مدارس صدرصد موافقم. آموزش زبان انگلیسی و معلمان آن در مدارس باید به کار خود ادامه دهند، زیرا اکثر منابع علمی دنیا به این زبان هستند. بنابراین این طرح بحث رفع انحصار از زبان انگلیسی است نه حذف خود زبان انگلیسی. بخاطر اینکه دانش آموزان چندین سال در مدرسه زبان می‌خوانند و در زمان خروج از مدرسه و دانشگاه از زبان انگلیسی چیزی عایدشان نمی‌شود. خیلی از کسانی که زبان انگلیسی می‌دانند کسانی هستند که در کلاس‌های غیررسمی آموزش دیده‌اند. بنابراین آموزش زبان انگلیسی آنطور که باید و شاید آموزش داده نشده و ما در این زمینه به شدت ضعف داریم که باید بازنگری اساسی روی آن انجام شود.

نظرها

اخبار بیشتر