بزرگداشت روز حافظ در شیراز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

بزرگداشت روز حافظ در شیراز

آیین بزرگداشت حافظ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شیراز برگزار شد. در این مراسم کتاب دانشنامه حافظ پژوهشی، کتابی چهار جلدی که به کوشش بهاءالدین خرمشاهی تدوین شده است به عنوان کتاب سال حافظ شناخته شد.

بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 1بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 3بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 4بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 5بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 6بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 7بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 8بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 9بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 10بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 11بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 13بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 14بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 15بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 16بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 17بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 18بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 19بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 20بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 21بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 22بزرگداشت روز حافظ در شیراز - 23

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

(ویدیو) ویدئوی تاثیرگذار از مواجهه دختر سوری با یک سرباز ارتش ترکیه

فراروفرارو1 روز قبل

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

نظرها

اخبار بیشتر