اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سرگرمی
اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر

اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
در پایانه مرزی چذابه تمام موکب‌ها فارغ از قومیت با برپایی اسباب پذیرایی به استقبال و بدرقه زائرین حسینی می‌پردازند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرز چذابه، فرقی ندارد از چه قوم و نژادی باشید چرا که عشق حسین زبان و نژاد نمی‌شناسد و همه حول یک محور واحد راه آن هم حسین را دنبال می‌کنند؛ عشق و دلدادگی، محبت و مهرورزی، اتحاد و یکرنگی، خدمت خالصانه پذیرایی بدون منت و خاشعانه از خصوصیات بارز موکب‌های پذیرایی از زائرین حسینی است.به عشق زائرین امام حسین(ع)به سراغ یکی از خادمین موکب‌های مستقر در مرز چذابه رفته و از حس و حال خادمی دستگاه امام حسین (ع) پرسیدیم که حاج عبدالحسین سرخه در گفت و گو با خبرنگار ما در این باره اظهار داشت: هیئت رزمندگان عاشقانه و ثارالله شهرستان شوش چندین سال است در مراسمات مختلف خدمت‌رسانی می‌کند.وی ادامه داد: هر سال گروهی از پاسداران بازنشسته سپاه شوش جهت واکس زدن کفش‌های زائرین اربعینی حسینی در مرز چذابه مستقر می‌شوند.این خادم با بیان اینکه از کودکی به عشق امام حسین (ع) خدمت می‌کردم، گفت: برکاتی که خادمی در دستگاه امام حسین (ع) برایم داشته، زبانم قاصر است.وی معتقد است اربعین به یک حرکت و جریان عالم‌گیر تبدیل شده است؛ حب حسین در قلب‌ها است و هر ساله شاهد آن هستیم میلیون‌ها زائر رهسپار این سفر می‌شوند؛ آزرو دارم هر ساله بتوانم خدمتگزار دستگاه سید الشهدا باشم.به گزارش تسنیم، حکایت حکایت عشقی است؛ عده‌ای با پای پیاده می‌روند و عده‌ای دل‌های‌شان پر می‌کشد، عده‌ای می‌روند و عده‌ای که از قافله عشق جامانده‌اند تلاش می‌کنند تا قدمی هر چند کوچک در این مسیر بردارند. در ادامه تصاویری از خدمت‌رسانی مواکب اقوام مختلف استان خوزستان مستقر در مرز چذابه را مشاهده می‌کنید.

در خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 4اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 5اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 6اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 7اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 8اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 9اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 10اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 11اخبار اربعین۹۸| پایانه‌های مرزی خوزستان جلوه‌گر عشق و ارادت اقوام مختلف به زائرین حسینی + تصاویر - 12

گزارش از فاطمه دقاق نژاد

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۱۰ تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک از طبیعت در سال ۲۰۱۹

7+
انتخابانتخاب1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
اما جالب است بدانید که بدن شما در صورت پیر شدن به شما هشدار می‌دهد که باید مراقب باشید. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، برخی علائم به شما می‌گویند که علی رغم این که سن بالایی ندارید اما سن بدنتان از شما پیشی گرفته است. ریزش مو داریدبه نظر می‌رسد ریزش مو یک تهدید جدی برای سلامتی به نظر می‌رسد. البته گاهی ریزش مو به عللی مثل کمبود ویتامین، استفاده از برخی داروها، شیمی درمانی یا حتی استرس و افسردگی مرتبط است اما اگر بی دلیل ریزش مو دارید یا موهایتان نازک و سفید شده‌اند بهتر است بیشتر از ویتامین‌ها استفاده کنید و مراقب سلامتی خود باشید. چروک شدن پوستیکی از رایج‌ترین علامتهای پیر شدن پوست این است که پوستتان چروک شود.
پارس نیوزپارس نیوز12 ساعت قبل
بدترین کارما که صددرصد به شما بازخواهد گشت: «تحقیر» و «تمسخر» دیگران استاگر دیگران را تحقیر کنید انسانی را حقیر نکرده‌اید، بلکه روح الهی او را و آفریدگار و هستی بخش کائنات را مورد تمسخر قرار داده‌اید. انسانها بخاطر آنچه گمان میکنند خودشان دارندو دیگران آن را ندارند، آنها را تحقیر میکننداما نمیدانند این عمل دارائیشان را از آنها خواهد گرفت. دارائی‌های شما منشاء درونی دارند که در درون شما مانند یک چشمه می‌جوشند و بیرون از شما تجلی پیدا میکنند. تهمت «تحقیر» و تمسخر" دقیقا همین چشمه‌ها را خشک میکند. و آن دارایی که سبب فخرفروشی شما و تحقیر دیگران شده از دست خواهد رفت.
انتخابانتخاب1 روز قبل
بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با رفتارهای پیشگیرانه یا کنترل شده می‌توانند با بیماری‌های مختلف مبارزه کنند اما این افراد نمی‌دانند که گاهی برخی از همین رفتارها منجر به بیماری می‌شود. عدم استفاده از کرم ضد آفتاب می‌تواند منجر به بیماری‌های پوستی و انواع مشکلات مثل سرطان پوست شود. بنابراین بنا بر توصیه پزشکان بهتر است برای حفاظت از پوست خود در تمام سال از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. از راه دهان به جای بینی تنفس می‌کنیدتنفس کردن از راه دهان یکی از اشتباهات رایج بسیاری از افراد است. تنفس از راه دهان منجر به بروز مشکلات متعددی می‌شود.
همشهریهمشهری1 روز قبل
قی چشم مخلوطی از ترشحات مخاطی، سلول‌های پوست، چربی پوست و اشک است که در طول خواب از چشم خارج شده است. اگر رنگ قی چشم سفید یا کرم‌رنگ باشد، طبیعی است، اما اگر ترشجات به رنگ سبز یا زرد باشند، غیر طبیعی شمرده می‌شوند و ممکن است نشانه‌ای از التهاب ملتحمه یا عارضه مزمن چشمی باشند. اگر قی چشم شما به این رنگ‌ها باشند، باید به متخصص چشم مراجعه کنید.
دینودینو13 ساعت قبل
جنیفر انیستون سه شنبه شب با ایجاد صفحه شخصی خود در اینستاگرام نه تنها این شبکه اجتماعی را منفجر کرد، بلکه یک رکورد جهانی گینس را نیز جابه‌جا کرد. جنیفر انیستون با افتتاح حساب خود در اینستاگرام تنها در ۵ ساعت و ۱۶ دقیقه به رکورد یک میلیون دنبال کننده رسید و عنوان سریعترین حساب اینستاگرام که به این تعداد دنبال کننده می‌رسد را از آن خود کرد. تعداد مراجعه به اینستاگرام و صفحه جنیفر انیستون به حدی زیاد بود که باعث شد تا این اپلیکیشن برای دقایقی از کار بیفتد و برخی کاربران امکان دسترسی به صغحه انیستون را نداشته باشند. در حساب کاربری جنیفر انیستون که تا این لحظه دارای حدود ده میلیون فالوور است، تنها یک عکس وجود دارد. بیشتر بخوانید: سریال جدید جنیفر انیستون: جنیفر انیستون، ۱۳ سال پس از Friends به تلویزیون خواهد آمد!

نظرها

اخبار بیشتر