برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان‌ شرقی معرفی شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان‌ شرقی معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان‌ شرقی معرفی شدند

مهرخبرگزاری مهر |
تبریز - مرحله استانی رقابت ۲۲ امین دوره جشنواره بین‌المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی با معرفی قصه گویان برتر به کارخود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه مرحله استانی ۲۲ امین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی آذربایجان شرقی شب گذشته در تبریز با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

در بخش دختران و پسران، فاطمه محمدی با قصه اصلی و کرم، سیما سعادتی با قصه فرشته‌ای از آسمون و میر هادی احمدوندی با قصه عاقبت اندیشی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در بخش زنان و مردان رزا عطایی با قصه عمارت شاه، فریبا رضایی آقا میر لو با قصه نور- کار، سمیه مولوی با قصه یاغمور (باران)، سیمین محمد علی پور با قصه گره آخر و فاطمه محمودی با قصه خواب عناوین برگزیده را به خود اختصاص دادند.

و در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، مهین ریواز با قصه سارای به عنوان برگزیده معرفی شد.

اعضای هیات داوران پس از بررسی قصه‌ها آرا خود را در خصوص مقامات شایسته تقدیر به شرح زیر اعلام کردند:

در بخش دختران و پسران فاطمه دین پرست، مهدیه فداکار و مجتبی نعیمی به ترتیب با قصه‌های باغ هزار دخترون، دایاق و گردوی شانش نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش زنان و مردان نیز حکیمه ربی پور با قصه من معذرت نمی‌خواهم، فاطمه رشتبران با قصه ماهیگیر و دیو و فاطمه نجفی با قصه بستان چی و شاه نفرات شایسته تقدیر انتخاب شدند.

همچنین در بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها فرج فرشی با قصه شاه صنم و عاشق غریب شایسته تقدیر معرفی شد.

در مرحله استانی رقابت بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان داوران نوجوان به نام‌های عسل اعظمی، مهدیه فداکار و نیما کبیری فر نیز حضور داشتند که آنها نیز قصه‌های مهین ریواز با قصه سارای، فاطمه دین پرست با قصه باغ هزار دخترون و فاطمه محمودی با قصه خواب را به عنوان برگزیده انتخاب کردند.

برگزیدگان استانی این جشنواره درمرحله منطقه‌ای که در آبان ماه امسال در ارومیه برگزار خواهد شد، حضور پیدا خواهند کرد.

گفتنی است، درمراسم اختتامیه بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی استان آذربایجان‌شرقی که درسالن اجتماعات اداره کل کانون پرورش فکری استان برگزارشد، اعضای کانون پرورش فکری، مربیان مراکز استانی، بازیگران، شاعران و نویسندگان، اصحاب رسانه و جمعی ازپیشکسوتان و هنرمندان استان حضور داشتند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف19 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

(ویدیو) ویدئوی تاثیرگذار از مواجهه دختر سوری با یک سرباز ارتش ترکیه

فراروفرارو1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر