گشت و گذار مسیح جوان در مادرید + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

رد خون همچنان پرفروش‌ترین فیلم هفته

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
برنابرنا9 ساعت قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا21 ساعت قبل
مهرمهر17 ساعت قبل
بهروز رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: برنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت حمایت از دانشجویان مقاطع دکتری تخصصی (Ph. D) و دستیاران پزشکی است. وی با اشاره به مشکلات این گروه از دانشجویان گفت: دستیاران پزشکی در کنار تحصیل به امر درمان هم اشتغال دارند و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph. D) نیز به دلیل تعهدی که به دانشگاه دارند نمی‌توانند در خارج از دانشگاه کار کنند. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اظهار داشت: نکته دیگر اینکه این گروه از دانشجویان سن بیشتری از سایر دانشجویان در گروه‌های کارشناسی و دکتری حرفه‌ای دارند و بیشتر آنها متاهل و صاحب فرزند هستند و همین امر حمایت بیشتری را می‌طلبد. وی خاطرنشان کرد: صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مذاکراتی با سازمان برنامه و بودجه در این زمینه داشته است و پیشنهادی مبنی بر ایجاد ردیف وام ویژه برای دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاری ارائه داده‌ایم. رحیمی اظهار داشت: امید این است که با اختصاص این وام، بتوانیم بخشی از مشکلات این گروه از دانشجویان را رفع کنیم تا با آرامش بیشتری به خدمات و تحصیل خود بپردازند.
فارسفارس20 ساعت قبل
مرکز اقامتی زائران افغانستانی اربعین جایی برای اقامت یک روزه زائران امام حسین (ع) است و جاویدمحمد که ساکن مزار شریف بوده امسال برای اولین بار و تنها با یک پا، راهی سفر کربلا شده است. وی بزرگترین آرزوی خود را پیروزی افغانستان می‌داند و می‌گوید عشق امام حسین (ع) او را به کربلا کشانده است. عشق امام حسین (ع) توان سفر را به من هم می‌دهدجاویدمحمد حسینی مردی میانسال است که در حادثه‌ای پای چپ خود را از دست داده‌است. جاویدمحمد که برای دومین بار به زیارت امام رضا (ع) آمده است می‌گوید این زیارت مربوط به ۲۰ سال پیش است اما این بار علاوه بر زیارت امام رضا (ع) به زیارت امام حسین (ع) هم می‌روم. می‌پرسم چه شد که تصمیم گرفتید به زیارت امام حسین (ع) بیایید و او کاملا قاطع جواب می‌دهد: عشق امام حسین (ع) و طلبیدن شده از سوی امام، باعث شد به این زیارت بیایم.

نظرها

اخبار بیشتر