اطلاعات ۹۴ درصد مشترکان برای حذف قبض کاغذی ثبت شده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اطلاعات ۹۴ درصد مشترکان برای حذف قبض کاغذی ثبت شده است

اطلاعات ۹۴ درصد مشترکان برای حذف قبض کاغذی ثبت شده است

مهرخبرگزاری مهر |
سنندج - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: اطلاعات ۹۴ درصد مشترکان به منظور حذف قبض کاغذی برق در سامانه ارسال صورتحساب های مصرفی به صورت پیامکی ثبت شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کردستان، هیوا لهونیان اظهار داشت: از مجموع ۵۹۳ هزار و ۹۲۶ مشترک برق در کردستان که دارای شماره اشتراک مجزا هستند، تاکنون ۵۵۷ هزار و ۲۴۲ نفر شماره همراه خود را برای حذف قبض کاغذی برق ثبت کرده‌اند.

وی افزود: در حال حاضر اطلاعات تماس ۹۴ درصد مشترکین شرکت جمع آوری شده و پیش بینی می‌شود تا پایان شهریور عملیات تکمیل شش درصد باقیمانده و راستی آزمایی اطلاعات جمع آوری شده تکمیل و نهایی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان در ارتباط با مزایای این طرح بیان کرد: بی شک این کار سبب کاهش مراجعات حضوری، افزایش بهره وری، ارتقای کیفیت ارائه خدمات و تسریع در ارائه آن‌ها، ارتباط مستقیم مشترکین با شرکت توزیع برق استان و حذف نگرانی‌های ناشی از دریافت و نگهداری صورتحساب‌های مصرفی و حفظ محیط زیست شده است.

لهونیان ادامه داد: با اجرای این طرح سالانه بالغ بر یک میلیارد تومان در هزینه‌های شرکت توزیع برق استان صرفه جویی می‌شود.

وی یادآور شد: با الکترونیکی شدن صورتحساب‌های مشترکان برق از هزینه‌های زائد و هنگفت ناشی از صدور و توزیع قبض جلوگیری و هزینه‌های حاصل از صرفه جویی‌ها در سر فصل بهسازی شبکه‌های توزیع برق سرمایه گذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: در این شرکت همواره سیستمی شدن و الکترونیکی کردن فعالیت‌ها با تلاش مضاعفی به اجرا در آمده و در حال حاضر پرداخت‌های الکترونیکی و غیرحضوری از طریق همراه بانک، اینترنت بانک، دستگاه‌های خودپرداز ای تی ام، دستگاه‌های کارتخوان pos و تلفن بانک انجام می‌گیرد.

گفتنی است در همین راستا برای ادارات و دستگاه‌های اجرایی تمهیداتی از قبیل ایجاد کاربری و دسترسی به سایت شرکت و ایجاد اندیشیده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران، است. مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم‌پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد ۱۳۵۲ است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم‌ها فعالیت می‌کند. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

نظرها

اخبار بیشتر