اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط نیاز ضروری دانشگاه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط نیاز ضروری دانشگاه است

اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط نیاز ضروری دانشگاه است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر ضرورت اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط به عنوان نیاز ضروری دانشگاه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نشستی که به مناسبت آغاز به کارش در دانشگاه تشکیل شده بود، ضمن قدردانی از اعتماد وزیر بهداشت، دانشگاه را یک سرمایه اجتماعی بزرگ توصیف کرد و گفت: برای حفظ و حراست از این سرمایه بزرگ در تمام سطوح باید تلاش کرد.

دکتر زالی از تلاش‌های دکتر آقاجانی در مدت تصدی ریاست دانشگاه قدردانی کرد و گفت: برخی از اقدامات مطلوبی که در دوره سابق مدیریت دانشگاه آغاز شده است را بررسی و دنبال خواهیم کرد.

وی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را علاوه بر دانشگاهی با ظرفیت‌های متعدد علمی و خدماتی، دانشگاهی خوشنام توصیف کرد و گفت: برای اعتلای نام دانشگاه و موفقیت در نظام سلامت با استفاده از نیروهای پرنشاط و مجرب دانشگاه باید تلاش کرد.

دکتر زالی حمایت‌های وزیر بهداشت از ارکان و کارکنان حوزه سلامت در همه سطوح و در تمام جغرافیای ایران اسلامی را فرصت و موهبتی دانست که با استفاده از آن می‌توان عزتمندانه و با انگیزه مضاعف به انجام وظایف و مسئولیت‌ها پرداخت.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ابراز امیدواری کرد این دانشگاه با تلاش اعضای هیئت علمی، کارکنان، دانشجویان، علیرغم مشکلات موجود، مسیر پیش رو را به خوبی طی کند

دکتر علیرضا زالی خاطر نشان کرد: اعتماد آفرینی و ایجاد فضای بانشاط در دانشگاه، یک نیاز ضروری و یک اولویت مهم است.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

در ادامعه این نشست دکتر سید حسین داوودی مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیرکل حوزه وزارتی در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با بر شمردن ظرفیت‌های بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر نقش اثرگذار این دانشگاه در حوزه‌های مختلف بهداشتی و درمانی و تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت کشور تأکید کرد.

دکتر داوودی ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر محمد آقاجانی در مدت تصدی ریاست دانشگاه، حضور دکتر زالی را فرصت مغتنمی برای تعالی و پیشبرد اهداف دانشگاه دانست.

وی همچنین همدلی، اتحاد و نشاط جمعی را لازمه موفقیت دانشگاه در ایام پیش رو توصیف کرد.

همچنین دکتر محمد اسماعیل اکبری مشاور عالی وزیر در امور اجتماعی و استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در این نشست طی سخنانی گفت: خرسندیم که یکی از اعضای دلسوز، پر تلاش و اندیشمند دانشگاه سکاندار هدایت دانشگاه شده است.

دکتر اکبری همچنین از آمادگی و همراهی استادان و پیشکسوتان دانشگاه به منظور همراهی دکتر زالی در مسیر هدایت دانشگاه خبر داد.

در ادامه این نشست نیز اعضای هیئت رئیسه دانشگاه ضمن تبریک به سرپرست جدید دانشگاه به بیان نظرات خود پرداختند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران، است. مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم‌پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد ۱۳۵۲ است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم‌ها فعالیت می‌کند. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

فیلم | بازخوانی هشدار رهبر انقلاب به بهانه دستگیری روح‌الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
در دل ایران، سرزمین‌های بیشماری را می‌توان یافت که رفته رفته رو به زوال می‌روند، روستاهایی که هرکدام در زمانی آباد بوده‌اند ولی کم‌کم با کوچ جمعیت جوان رو به مرگ رفته‌اند اما هنوز هم زیبا هستند و هر کوچه و پس کوچه‌شان داستانی برای گفتن دارد. امروز قصد داریم به یکی از این روستاها سر بزنیم.
ایمناایمنا1 روز قبل
میراحمدی با بیان اینکه در سال ۹۶ در یک اجتماع مردمی موضوع مهریه را بررسی و تحلیل کردیم، اضافه می‌کند: بعد از دو ماه بررسی‌ها در این باره نشان داد که دلیل طلاق تعداد سکه و مهریه کم دختران نیست و دلایل دیگری مانند شرایط اقتصادی، اعتیاد و … دارد. نظر مردم شهر سرسبز سادات در ارتباط با مهریه یکسان دختران بابا حیدر بسیار متفاوت است، برخی موافق و برخی مخالف اجرا شدن این سنت در شهر هستند، موافقان برای ثبت ملی شدن آن با جدیت تمام حرف می‌زنند و مخالفان با قسمتی از آن مخاف هستند، نه کلیت یکسان بودن مهریه دختران در باباحیدر و خواستار تغییراتی در این زمینه می‌باشند. مخالف اجرای سنت مهریه باباحیدری هستماسرا یکی دیگر از دختران شهر باباحیدر است و مهریه او نیز همان ۱۴ سکه است، تا حدودی با اجرای این سنت مخالف است و می‌گوید: " در این دوره و زمانه ۱۴ سکه یعنی هیچ! او اضافه می‌کند: «اگر مهریه دختران باباحیدر با همین ۱۴ سکه ثبت ملی شود و به عنوان الگو برای سایر شهرها و جوانان باشد تا حدودی به ازدواج آسان جوانان کمک خواهد شد، نه تنها من بلکه بیشتر مردم باباحیدر با یکسان بودن مهریه دختران موافقند و این موضوع در شهر ما جا افتاده است، چرا که اگر قرار باشد مشکلی پیش بیاید، می‌آید و مهریه بالا کمک که نمی‌کند، هیچ، بلکه مشکلات را سخت‌تر نیز خواهد کرد.» همچنین «حاج امیر حسین» که یکی از بزرگان باباحیدر است، سنت مهریه یکسان را زیبا و بسیار کارآمد می‌داند و اضافه می‌کند: " حدود ۲۴ سال است که ازدواج کرده و مهریه همسرش حتی از ۱۴ سکه هم کمتر است، مهریه زیاد بیشتر شبیه به یک خرید و فروش است تا اجرا کردن سنت پیغمبر!

درگیری مدیر با کارکنان؛ از پر بیننده‌ترین‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
داغ‌های مجازیدرگیری مدیر با کارکنان؛ از پر بیننده‌ترین‌هافیلمی از درگیری و کتک کاری یک مدیر با کارمندانش که به دلیل مطالباتشان تجمع کرده بودند به یکی از پر واکنش‌ترین فیلم‌ها در فضای مجازی تبدیل شده است

نظرها

اخبار بیشتر