وجود امنیت و آرامش زیربنای توسعه و رشد در جامعه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

وجود امنیت و آرامش زیربنای توسعه و رشد در جامعه است

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
وجود امنیت و آرامش زیربنای توسعه و رشد در جامعه است - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: زیر بنا و پیش نیاز رشد و توسعه در هر جامعه‌ای ایجاد و برقراری امنیت و داشتن حس آرامش است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان، افشین خوشگوار در همایش همیاران پلیس و فرهنگ یاران ترافیک، اظهار داشت: زیر بنا و پیش نیاز رشد و توسعه در هر جامعه‌ای ایجاد امنیت بوده و این امنیت محصول تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی در سطح کشور است.

وی افزود: خمیر مایه این امنیت اجتماعی حول محور سه موضوع قانون، استقرار قانون و قانون گرایی است و تمامی مراحل که در امنیت طی می‌شود نشات گرفته از مرز این سه مفهوم است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: زندگی تمامی اقشار جامعه در گرورعایت قانون است تمامی آحاد جامعه باید نسبت به رعایت قانون پایبند باشند از سویی ما با فرهنگ سازی و نهادینه کردن رعایت قانون و قانونگذاری می‌توانیم مردم را در برقرای امنیت اجتماعی مشارکت دهیم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب | مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خوشگوار یادآور شد: در شرایط کنونی که تهدیدهای مختلفی کشور ما را تهدید می‌کند نقش نیروی مسلح بسیار پررنگ است و این نهاد با برنامه‌های فرهنگی و آموزشی متنوعی که در نظر گرفته‌اند تعامل مناسب و بهینه ایی با آموزش و پرورش برقرار کرده‌اند.

وی بیان کرد: مسیری که نیروی انتظامی در بحث فرهنگ سازی رانندگی آغاز کرده قطعا در سال‌های آینده نتایج مثبت فراوان خواهد داشت و منجر به کاهش آمار تصادفات و ایجاد فرهنگ رانندگی والایی می‌گردد. در واقع این فعالیت نیروی انتظامی ضمن اینکه خواهد توانست اهداف و برنامه‌های نیروی انتظامی را محقق کند در جهت اجرایی کردن اهداف برنامه‌های آموزش و پرورش نیز موثر خواهد بود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: ما در فضای مجازی با پلیس فتا همکاری خوبی داشته‌ایم و با نیروی انتظامی در پاکسازی و ایمن سازی محیط‌های اطراف مدارس و در حوزه توانمند سازی و آگاه سازی همواره در حال تعامل و همکاری هستیم.

وجود امنیت و آرامش زیربنای توسعه و رشد در جامعه است - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت زوار شدت گرفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حسینی‌ها در مسیر عاشقیچهار روز تا اربعین، حسینی‌ها در مسیر عاشقی قرار گرفتند. بازگشت زوار شدت گرفتهمزمان با آخرین روزهای عزیمت زائران اربعین حسینی به عراق، بازگشت زوار به کشور هم شدت گرفته است. : باوجود تردد بی سابقه در ورودی و خروجی‌های منتهی به مهران، ترافیک، روان و همه مسیرهای منتهی به این شهر، باز است. تعطیلی مدارس مهرانبا توجه به حجم بالای تردد زائران، همه مقاطع مدارس مهران در استان ایلام هم از فردا تا دوشنبه تعطیل شد. مرز چذابهزائران پس از زیارت کوتاه، سریعتر در مسیر بازگشت قرار گیرندمرز چذابه در خوزستان، یکی از پایانه‌های مرزی چهارگانه با کشور عراق است که این روزها پذیرای کربلایی هاست.

فیلم| توهین و تمسخر علی دایی در صداوسیما

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نزدیک شدن رونالدو به رکورد آقای گلی جهان علی دایی، بهانه توهین دو مجری صداوسیما در یک برنامه تلویزیونی شبکه سه به اسطوره فوتبال ایران شده است.

محمدرضا گلزار در خاک آمریکا شکست خورد / احتمال لغو کنسرت! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار قرار است که در دالبی تیاتر طی هفته‌های آینده کنسرت برگزار کند و شبکه‌های فارسی زبان لس‌آنجلس بشدت در حال تبلیغات شبانه‌روزی برای کنسرت محمدرضا گلزار هستند. هواداران این بازیگر با ارسال لینکی برای کافه سینما، از مسیر خرید بلیت برای حضور در سالن، این خبر را به‌چالش کشیده‌اند. گروهی محمدرضا گلزار خواننده‌ای استاندارد نمی‌دانند و با اذعان به فالش‌خوانی وی در کنسرت‌های که اخیرا روزنامه جام جم بدان مفضل پرداخت بود را دلیل شکست محمدرضا گلزار در برگزاری این برنامه می‌دانند. این آمار برای خرید کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا به اندازه یک کلوب صد نفری بی‌سابقه است. البته بوقچی‌هایی هم هستند که سعی می‌کنند برگزاری این مراسم را در سالن مراسم اسکار جلوه دهند.

فیلمی که باعث شد تا علی دایی بگوید قوه قضاییه با کارچاق‌کن‌های صداوسیما برخورد کند

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در زمانی که همه مردم ما از فساد گریزان و ناراحت هستند و کمر خیلی‌ها را فساد شکسته بهتر است سالم سازی را شروع کنیم. ان‌شاءلله قوه قضاییه این مورد را بررسی کند و شورای سیاست گذاری صدا و سیما هم شعار ندهد و عمل کند تا مردم بدانند کسانی که فساد را در صدا و سیما رواج و آموزش می‌دهند چه کسانی هستند. ان‌شاءالله مملکت ما روزی عاری از فساد و این گونه افراد باشد. من فقط زندگیم را می‌کنم و با کسی کاری ندارم.

والتر وایت و جسی پینکمن بعد از بریکینگ‌بد / ادامه سریال محبوب جهان ساخته شد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

گشت مشترک تعزیرات و دادستانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کوچه شهرستانی، بازار انواع مواد غذایی؛ با گشت ویژه تعزیرات و دادستانی امروز در میدان امام حسین (ع) محصولات فاسد و غیرقابل استفاده در محل معدوم شد و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز به کوچه شهرستانی، بازار انواع مواد غذایی در میدان امام حسین (ع) با گشت ویژه تعزیرات و دادستانی سری زدیم و پس از بازدید، محصولات فاسد و غیرقابل استفاده در محل معدوم و پرونده‌ها به مراجع قضایی ارجاع شد.

نظرها

اخبار بیشتر