تردد در همه محورهای کرمانشاه روان است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اجتماعی
تردد در همه محورهای کرمانشاه روان است

تردد در همه محورهای کرمانشاه روان است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون تردد در تمام محورهای مواصلاتی استان روان است، گفت: بیشترین حجم تردد را در محور بیستون به کرمانشاه و همچنین کرمانشاه به اسلام‌آبادغرب داریم.

فریبرز کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، از تردد بیش از ۹۳۹ هزار دستگاه وسیله نقلیه سبک و سنگین در محورهای استان کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: در این مدت بیشترین تردد را در محورهای بیستون به کرمانشاه و همچنین کرمانشاه به سمت اسلام آبادغرب داشتیم.

وی افزود: کمترین تردد نیز در محور گیلانغرب به سرپل‌ذهاب صورت گرفته است.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، ۱۶۰۲ دستگاه خودرو نیز در محور قصرشیرین به سمت خسروی تردد داشتند.

کرمی خاطرنشان کرد: از بیش از ۹۳۹ هزار تردد وسایل نقیله‌ای که در ۲۴ ساعت گذشته داشتیم ۸۱۹ هزار دستگاه آن خودروهای سبک و ۱۱۹ هزار دستگاه وسایل نقلیه سنگین بوده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این حجم از تردد در روز گذشته باعث شد در برخی محورها از جمله مسیر اسلام آبادغرب به قصرشیرین ترافیک داشته باشیم که این ترافیک اکنون رفع شده است.

وی درباره وضعیت کنونی راه‌های استان نیز یادآور شد: اگر چه اکنون حجم تردد در برخی محورها بالا است، اما هیچ ترافیکی در راه‌های استان نداریم و تردد روان صورت می‌گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه محور بیستون به کرمانشاه و کرمانشاه به اسلام آبادغرب را پرترددترین محورهای استان در حال حاضر اعلام کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که از مجموع مصدومان انتقالی حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین به بیمارستان‌های نمازی، شهید چمران، شهید بهشتی، مسلمین و شهید رجایی، ۱۲ نفر با طی مراحل درمانی از بیمارستان مرخص شدند. به گزارش ایسنا، سیدمنصور کشفی‌نژاد دوشنبه ۲۲ مهر در حاشیه بازدید از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران اربعین حسینی در بیمارستان شهید رجایی شیراز، گفت: از ۲۳ مصدوم بستری در بیمارستان شهید رجایی، پنج مصدوم ترخیص شدند و روند درمان برای بقیه مصدومان بستری در این مرکز نیز در حال انجام است. او ادامه داد: ۹ نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران اربعین حسینی نیز در بیمارستان مسلمین بستری بودند که از این تعداد، شش مصدوم از بیمارستان ترخیص شدند و یک مصدوم بستری در بیمارستان شهید بهشتی نیز از این مرکز مرخص شد. مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین از روند ارائه خدمات درمانی و میزان رضایتمندی مصدومان جویا شد و دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد. به گزارش ایسنا، در پی واژگونی اتوبوس حامل جمعی از زائران اربعین حسینی که از شهرستان داراب عازم کربلا بوده و در کشور عراق دچار سانحه شده بودند، مصدومان این حادثه به بیمارستان‌های شیراز منتقل شدند و کار خدمات رسانی به آنان آغاز شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
نمایندگان مجلس با حذف شعبه بدوی دیوان عدالت اداری و تک مرحله‌ای شدن بعضی از شکایات از مراجع اداری مخالفت کردند. بر این اساس عنوان «قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری» مصوب ۲۲/ ۹۰/۰۹ به «قانون دیوان عدالت اداری» تغییر می‌یابد. نمایندگان وارد بررسی ماده ۲ شدند که در آن ۲ تبصره به ماده ۳ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری الحاق می‌شود. در جریان بررسی ماده ۲ نمایندگان تبصره ۲ را با ۱۰۹ رای موافق، ۴۱ رای مخالف و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۱۳ نماینده حذف کردند. با توجه به حذف این ماده رسیدگی به شکایات در دیوان عدالت اداری در موارد مورد اشاره همچون سابق در دو مرحله بدوی و تجدید نظر خواهد بود.

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا1 روز قبل
رئیس کل دادگستری گیلان با تاکید بر اینکه مدیران سازمان هایی که اعتباراتی در خصوص حل معضل پسماند دریافت کردند و آن را در محل دیگری هزینه کرده باشند مجازات خواهند شد افزود: رسیدگی به پرونده‌های قضایی تشکیل شده در حوزه اعتبارات پسماند بدون ملاحظه و با قاطعیت انجام خواهد شد. این مقام ارشد قضایی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با قصور و اهمال نهادها و مسئولانی که با کم کاری و بی توجهی در حوزه پسماند، طی سالیان اخیر خسارات قابل توجهی به مردم وارد نموده‌اند با قاطعیت و جدیت برخورد خواهد کرد. وی از بازرسی کل استان خواست تا علاوه بر ارائه گزارشی از عملکرد سازمان‌های متولی، تمامی اعتبارات تخصیص داده شده به سازمان‌ها در رفع معضل پسماند و همچنین محل هزینه آن را به دستگاه قضایی اعلام کنند. خلیلی با تاکید بر اینکه مدیران سازمان هایی که اعتباراتی در خصوص حل معضل پسماند دریافت کردند و آن را در محل دیگری هزینه کرده باشند مجازات خواهند شد افزود: رسیدگی به پرونده‌های قضایی تشکیل شده در حوزه اعتبارات پسماند بدون ملاحظه و با قاطعیت انجام خواهد شد. خلیلی با الزام شهرداری رشت به ارائه برنامه عملیاتی احداث زباله سوز سراوان به دستگاه قضایی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در قالب شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم استان بر برنامه اعلامی از سوی شهرداری رشت نظارتی مستمر خواهد داشت.
صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صد و سیما، رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در گفتگو با پایگاه خبری پلیس از کشف ۴۰ کارتن سیگار قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در مرکز پایتخت خبر داد. سرهنگ رسول محبت گفت: دیروز خبری مبنی بر اینکه فردی در انبار مغازه‌ای در مرکز پایتخت مقدار فراوانی سیگار‌های قاچاق انبار کرده و مشغول خرید وفروش کالای قاچاق است، دریافت شد و گروهی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند. وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد، افزود: با هماهنگی‌های قضایی، گروه عملیات این پایگاه برای دستگیری متهم و بازرسی از محل انبار محموله قاچاق به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند متهم را در مغازه‌اش دستگیر و در بازرسی از انبار این مغازه ۴۰ کارتن بزرگ سیگار حاوی ۵۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق را کشف کنند که فاکتور و مجوز گمرگی نداشت. رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه کالای قاچاق کشف شده به همراه متهم تحویل پلیس آگاهی پایتخت برای تحقیقات تکمیلی شد، اضافه کرد: انبار هم با دستور قضایی پلمب شد. وی تاکید کرد: هر واحد صنفی که کالای قاچاق را خریداری و در بازار مصرف عرضه کند، با برخورد قانونی مواجه خواهد شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز22 ساعت قبل
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: مدارس شهر مهران در تمامی مقاطع با توجه به موج بازگشت زائران اربعین از طریق مرز مهران سه روز تعطیل می‌شوند. اسفندیار رستم‌زاد روز دوشنبه افزود: با توجه به ایام اربعین حسینی و حجم بالای تردد زائران از پایانه مرزی مهران به دستور استاندار ایلام، مدارس تمام مقاطع تحصیلی شهر مهران سه روز تعطیل می‌شوند. به گفته وی، این تعطیلی تنها شامل مدارس شهر مهران است و مدارس سایر مناطق استان ایلام و شهرستان مهران فعالیت خواهند داشت. بنابر اعلام رئیس ستاد مرکزی اربعین تاکنون بیش از ۶۰ درصد از مجموع زائران اربعین امسال از مرز بین المللی مهران تردد داشته‌اند. هم اکنون در کنار تردد روان زائران به کشور عراق، موج بازگشت زائران نیز از مرز مهران آغاز شده است.

نظرها

اخبار بیشتر