برگزاری جشنواره با محوریت دو کتاب «ملت عشق» و «باب اسرار»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
برگزاری جشنواره با محوریت دو کتاب «ملت عشق» و «باب اسرار»

برگزاری جشنواره با محوریت دو کتاب «ملت عشق» و «باب اسرار»

مهرخبرگزاری مهر |
مدیر روابط عمومی گروه انتشاراتی ققنوس از برگزاری جشنواره کتابِ اسرار عشق و همکاری با کتابفروشی‌های مختلف با محوریت دو کتاب «ملت عشق» و «باب اسرار» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، زهره حسین‌زادگان مدیر روابط عمومی گروه انتشارتی ققنوس گفت: جشنواره اسرار عشق با همکاری گروه انتشاراتی ققنوس، کتاب پلاس و کتابفروشی‌های مختلف به‌مناسبت بزرگداشت مولانا و شمس با بهانه چاپ صد و پنجم کتاب «ملت عشق» از ۷ مهر آغاز شد.

وی افزود: در این جشنواره مخاطبین دعوت می‌شوند ضمن خرید کتاب از کتابفروشی‌های منتخب، دیدگاه‌های خود را درباره کتاب‌های ملت عشق و باب اسرار بیان کنند و دیگران را نیز تشویق به شرکت در این جشنواره کنند. یکی از هدف‌های ما در این جشنواره مشارکت با کتابفروشی‌ها برای افزایش سرانه مطالعه و تشویق مخاطبین به مراجعه به کتابفروشی‌ها و مشارکت کتابفروشان در معرفی کتاب‌هاست چرا که معمولا ناشران وقتی شروع به معرفی کتاب می‌کنند، مزایا و امتیازات آن فقط شامل کسانی می‌شود که می‌توانند از خود ناشر خرید کنند و این آسیب جدی به کتابفروشان وارد می‌کند ولی ما برای اولین‌بار با حفظ هویت و نقش کتابفروشی‌ها این‌جشنواره را راه‌اندازی کردیم که نه تنها آسیبی به کتابفروشی‌ها نزند بلکه سبب افزایش فروش هم بشود. ما در حال حاضر در این‌جشنواره با ۶۰ کتابفروشی همکاری داریم.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان | اخبار داغ و سرگرمی دنیا | پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

حسین‌زادگان در ادامه گفت: ما با اقدامات پیشین خود ثابت کرده‌ایم جایگاه کتابفروشی‌ها را در چرخه نشر و توزیع کتاب به رسمیت می‌شناسیم و همچنین دنبال ارتقای این جایگاه در صنف و در بین آحاد مردم هستیم. ما با عدم حضورمان در نمایشگاه‌های استانی کتاب، این سیاست را با صرف نظر از سود کوتاه مدت برای دستیابی به یک همکاری بلند مدت تا کنون دنبال کرده و خواهیم کرد و سعی داریم با این‌گونه فعالیت‌ها هم‌افزایی بین ارکان تاثیر گذار صنف را بیشتر کنیم.

مدیر روابط عمومی گروه انتشاراتی ققنوس در پایان گفت: البته این اقدام دو طرفه است و کتابفروشی‌ها نیز وقتی می‌بینند این اقدامات انجام می‌شوند، با همه توان خود همکاری می‌کنند و با وجود پیشنهادهای وسوسه‌انگیز از سوی برخی سودجویان برای عرضه کتاب‌های مشابه و کم کیفیت از لحاظ محتوا، به سمت آن‌وسوسه‌ها نمی‌روند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا4 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، جوابیه موتلفه به گزارش متهم به نفوذ به شرح زیر است: پیرو تحلیل آن خبرگزاری در تاریخ دوشنبه ۹۸/۷/۲۲ با کد خبری ۹۸۰۷۲۱۱۶۰۹۵ در رابطه با موضع هفتگی دبیر کل محترم حزب موتلفه اسلامی پیرامون سخنان ریاست محترم جمهوری لطفا توضیحات زیر را طبق قانون مطبوعات امر به انتشار فرمایید. در نظام مردمسالاری جمهوری اسلامی ایران، براساس اصل آزادی بیان اظهارات هر مسئول از جمله ریاست محترم جمهوری را می‌توان نقد کرد و به وی تذکر داد. بنابراین در این مواضع متهم کردن تلویحی رییس جمهور به نفوذی بودن مشاهده نمی‌شود این تذکر برای تصحیح سخنان ایشان است تا موجب سوء‌استفاده عناصر مساله‌دار نشود. این موضع تایید همگان را در بردارد و محیط را برای شرکت اخلاق‌مدار و همه جناح‌ها و سلیقه‌ها مساعد می‌نماید. از سوی دیگر ظاهرا برای نقد و تذکر نمی‌شود از معاونت رییس جمهوری پرسید که کدام نقد را ایشان بیخود می‌دانند و چه نقدی باید بشود که معاون اول آنرا با خود بدانند.
الفالف5 ساعت قبل
دیروز سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد روح الله زم، مدیر آمدنیوز را در جریان یک عملیات پیچیده دستگیر کرده است. تقریبا همگان اذعان داشتند آمدنیوز اکثریت قریب به اتفاق اخباری که منتشر می‌کند معتبر نسیت و دروغ‌های بسیاری در آنها وجود دارد. همچنین بخشی از اسنادی که در سایت یا کانال خود قرار می‌داد اعتباری نداشتند و با کمی تامل مشخص بود واقعیت ندارند. -آمدنیوز مدعی بود به اخبار پشت پرده مقامات و مسئولان دسترسی دارد و بر این اساس اخباری در این حوزه منتشر می‌کرد. ماجرای آمدنیوز می‌تواند درس‌های خوبی برای همه داشته باشد به شرط آن که زمینه‌های رشد چنین رسانه هایی را شناسایی و اجازه ندهیم مدتی بعد، افراد دیگری با سوءاستفاده از چنین فضایی مثل روح الله زم رشد کنند.

طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

فیلم | اسکورت پوتین در عربستان سعودی | پوتین پس از ۱۲ سال وارد ریاض شد

همشهریهمشهری23 ساعت قبل

فیلم/ عیادت رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم‌شیرازی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر