اعطای امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر به خانواده شهدا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
اعطای امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر به خانواده شهدا

اعطای امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر به خانواده شهدا

مهرخبرگزاری مهر |
سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر به پدران، مادران، فرزندان و همسران معزز شهدا و مفقودان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، احمد صالحی آرا سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ابلاغ بخشنامه نحوه برقراری امتیازات استخدامی ایثارگران، گفت: به منظور حمایت از جامعه کارکنان ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی نشست‌هایی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه صورت گرفت و بهره‌مندی جامعه هدف مربوطه از مزایای ارتقاء یک مقطع تحصیلی بالاتر قطعی شد.

سرپرست مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر اساس ماده ۲۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و پیرو بند ۲ بخشنامه پدران، مادران، فرزندان و همسران معزز شهدا و مفقودان می‌توانند پس از ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران، همانند جانبازان و آزادگان از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

صالحی آرا افزود: مدیران و مسئولان امور شاهد و ایثارگران در واحدها و مراکز آموزشی مسئول حسن اجرای این بخشنامه هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا4 ساعت قبل
مدیر آموزش و پرورش کاشان گفت: خبر منتشر شده مبنی بر تعطیلی مدرسه‌های این شهرستان با هدف شرکت دانش آموزان در راهپیمایی اربعین صحت ندارد. حسین مقنی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص انتشار برخی اخبار مبنی بر تعطیل شدن ۱۰ روزه مدارس در کاشان برای بردن دانش آموزان به پیاده‌روی اربعین، اظهار کرد: ضمن رعایت بخشنامه وزارت آموزش و پرورش برای تسهیل در آیین اربعین، مدرسه‌های این شهرستان با حضور فرهنگیان و دانش آموزان برقرار و هیچ مدرسه‌ای تعطیل نشده است. وی افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده، جامعه آموزش و پرورش کاشان همزمان با روز اربعین حسینی در آیین ویژه این روز شرکت خواهد کرد. مدیر آموزش و پرورش کاشان، تصریح کرد: مدیریت آموزش و پرورش کاشان با هدف ترویج فرهنگ حماسه حسینی و اخلاق دینی برنامه‌هایی را در این ایام در مدرسه‌ها اجرا می‌کند. انتهای پیام

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
مهرمهر1 روز قبل
از سویی دیگر نظر به این‌که گروه‌ها و اقوام زبانی مختلفی در ایران زندگی می‌کنند، ما به در بخشی ویژه به فعالیت‌های ترویج کتابخوانی، مناطق کردنشین و ترک‌نشین نیز توجه کردیم. بیش‌ترین اثر ارائه شده و فعالیت‌های صورت گرفته در این دوره از رقابت مروجان کتابخوانی، در بخش نشان استمرار است. فرمهر منجزی عضو شورای سیاست گذاری این رقابت نیز گفت: در دو مرحله نخست و نهایی فعالیت‌های ترویج کتابخوانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. مرحله نخست داوری شروع شده است و بر اساس مولفه‌ها و شاخص‌های تبیین شده در فراخوان، آثار و فعالیت‌ها ارزیابی می‌شود و با غربال آثار تکلیف مروجان کتابخوانی معلوم خواهد شد. در بخش افراد نیز هر فردی که ‌در زمینه ترویج کتابخوانی فعالیت داوطلبانه داشته باشد می‌تواند در رقابت شرکت کند.

نظرها

اخبار بیشتر