پیش بینی افزایش سرعت باد و دمای هوا برای خراسان جنوبی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
پیش بینی افزایش سرعت باد و دمای هوا برای خراسان جنوبی

پیش بینی افزایش سرعت باد و دمای هوا برای خراسان جنوبی

مهرخبرگزاری مهر |
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از افزایش سرعت باد و گرد و خاک در آسمان استان از عصر فردا تا روز سه شنبه خبر داد.

علیرضا خندان رو در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به پیش بینیی‌های جوی استان طی چند روز آینده، اظهار داشت: با توجه به مدل‌های هواشناسی و خروجی نقشه‌های پیش یابی امروز شرایط جوی استان پایدار و آرام خواهد بود.

وی بیان کرد: به تدریج از عصر فردا تا روز سه شنبه با نفوذ زبانه‌های سیستم پرفشار جوی افزایش سرعت باد و گرد و خاک و برای مرز شرقی وزش باد شدید و در برخی ساعات آسمان غبارآلود پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: علاوه بر این افزایش موقت ابر برای روز دوشنبه در برخی از نقاط استان قابل پیش بینی است.

روند کاهشی دما از روز دوشنبه

خندان رو بیان داشت: به لحاظ دمایی نیز به طور موقت برای ۲۴ ساعت آینده افزایش سه تا چهار درجه‌ای دمای هوا و برای روز دوشنبه و سه شنبه نیز روند تغییرات دما کاهشی خواهد بود.

وی، سربیشه با حداقل دمای سه درجه سلسیوس را سردترین نقطه استان طی ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد و گفت: دهسلم نهبندان نیز با ثبت بیشینه دمای ۳۳ درجه سلسیوس گرمترین نقطه استان در این مدت بوده است.

به گفته مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی، تغییرات دمایی مرکز استان نیز در این مدت بین پنج تا ۲۴ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران، است. مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم‌پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد ۱۳۵۲ است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم‌ها فعالیت می‌کند. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

نظرها

اخبار بیشتر