کاربلدهای تلویزیون خانه‌نشین هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ
کاربلدهای تلویزیون خانه‌نشین هستند

کاربلدهای تلویزیون خانه‌نشین هستند

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: آتش تقی‌پور بازیگر فصل سوم سریال «ستایش» درباره کنجکاوی مردم نسبت به پایان‌بندی این سریال سخن گفت.

به گزارش سینماپرس، آتش تقی پور بازیگر سریال «ستایش» درباره حضورش در فصل سوم این سریال که به کارگردانی سعید سلطانی این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود به خبرگزاری مهر گفت: من تاکنون چندین همکاری با سعید سلطانی داشته‌ام که تجربیات خوبی بوده است و این کار هم سریالی لذتبخش برای من بود.

وی با اشاره به علاقه مردم به سریال «ستایش» و بازخوردها نسبت به آن‌ بیان کرد: یکی از سوالاتی که مردم دائم از من می‌پرسند این است که آخر سریال چه می‌شود من هم برای اینکه پایانش را نگویم به آنها می‌گویم من هم خبر ندارم.

تقی‌پور اضافه کرد: «ستایش» یک سریال خانوادگی است و به همین دلیل مردم دوستش دارند و در چندین فصل پخش شده است برای همین مردم بیشتر آن را دنبال می‌کنند.

این بازیگر پیشکسوت با اشاره به اینکه قدیم کارهای بهتری در تلویزیون ساخته می‌شد، عنوان کرد: سریال‌های تلویزیون در سال‌های پیش خیلی بهتر بود، آن زمان سریال‌هایی مثل «روزی روزگاری»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «سربداران» و … پخش می‌شد اما الان نمی‌خواهند برای چنین کارهایی پول خرج کنند و کارگردانانی که کاربلد هستند خانه‌نشین شده‌اند. مثلا امرالله احمدجو یا ناصر تقوایی خودشان کاری برای تلویزیون نمی‌سازند درحالی که قطعا این آدم‌ها هر یک ۲۰ طرح و فیلمنامه برای سریال دارند ولی موقعیت به گونه‌ای است که فضا فقط برای عده‌ای باز است و کار می‌کنند. این درست نیست که هنرمندان ارزشمند در خانه باشند و از این ارزش‌ها استفاده نشود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

تقی‌پور که با پروژه «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا نیز همکاری دارد درباره این فیلم سینمایی گفت: کار در این پروژه سخت است چون لوکیشن‌ها بیرونی است و روی تراکتور و زیر آفتاب باید کار کرد ولی در عوض کار جذابی می‌شود.

وی در پایان گفت: من پیش از این هم با حاتمی‌کیا کار کرده‌ام او کارش را بلد است و گروه ورزیده‌ای هم در این پروژه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

آخرین خبرها از اربعین حسینی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ایمناایمنا2 روز قبل
میراحمدی با بیان اینکه در سال ۹۶ در یک اجتماع مردمی موضوع مهریه را بررسی و تحلیل کردیم، اضافه می‌کند: بعد از دو ماه بررسی‌ها در این باره نشان داد که دلیل طلاق تعداد سکه و مهریه کم دختران نیست و دلایل دیگری مانند شرایط اقتصادی، اعتیاد و … دارد. نظر مردم شهر سرسبز سادات در ارتباط با مهریه یکسان دختران بابا حیدر بسیار متفاوت است، برخی موافق و برخی مخالف اجرا شدن این سنت در شهر هستند، موافقان برای ثبت ملی شدن آن با جدیت تمام حرف می‌زنند و مخالفان با قسمتی از آن مخاف هستند، نه کلیت یکسان بودن مهریه دختران در باباحیدر و خواستار تغییراتی در این زمینه می‌باشند. مخالف اجرای سنت مهریه باباحیدری هستماسرا یکی دیگر از دختران شهر باباحیدر است و مهریه او نیز همان ۱۴ سکه است، تا حدودی با اجرای این سنت مخالف است و می‌گوید: " در این دوره و زمانه ۱۴ سکه یعنی هیچ! او اضافه می‌کند: «اگر مهریه دختران باباحیدر با همین ۱۴ سکه ثبت ملی شود و به عنوان الگو برای سایر شهرها و جوانان باشد تا حدودی به ازدواج آسان جوانان کمک خواهد شد، نه تنها من بلکه بیشتر مردم باباحیدر با یکسان بودن مهریه دختران موافقند و این موضوع در شهر ما جا افتاده است، چرا که اگر قرار باشد مشکلی پیش بیاید، می‌آید و مهریه بالا کمک که نمی‌کند، هیچ، بلکه مشکلات را سخت‌تر نیز خواهد کرد.» همچنین «حاج امیر حسین» که یکی از بزرگان باباحیدر است، سنت مهریه یکسان را زیبا و بسیار کارآمد می‌داند و اضافه می‌کند: " حدود ۲۴ سال است که ازدواج کرده و مهریه همسرش حتی از ۱۴ سکه هم کمتر است، مهریه زیاد بیشتر شبیه به یک خرید و فروش است تا اجرا کردن سنت پیغمبر!

نظرها

اخبار بیشتر