اعترافات تکان‌دهنده یک قاتل درباره تجاوز به ۲۰ پسر و دختر تهرانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. حوادث

اعترافات تکان‌دهنده یک قاتل درباره تجاوز به ۲۰ پسر و دختر تهرانی

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
زمستان تلخ روز هفتم دی زمستان سال گذشته بود که زن و مرد جوانی نگران و آشفته پای در کلانتری 130 نازی آباد گذاشتند و از ماجرای تلخی که برای دختر هشت ساله‌شان رخ داده بود پرده برداشتند.

آفتاب‌‌نیوز :

پدر خشمگین به ماموران گفت: من و همسرم به محل کارمان رفته بودیم و دخترمان در خانه تنها بود که در زمان نبود ن ما مرد ناشناسی زنگ خانه را به صدا در آورده است و با اطمینان از این که دخترمان در خانه تنهاست ادعا کرده که به من بدهکار است و پول قرضی را می‌خواهد بازگرداند و با این ترفند از دخترم خواسته که در خانه را برایش باز کند.

وی افزود: دخترم که به حرف‌های مرد غریبه اطمینان می‌یابد اقدام به بازکردن در خانه می‌کند که مرد ناشناس با ورود به خانه و با تهدید چاقو دخترم را هدف آزار و اذیت قرار می‌دهد و پس از بستن دست و پاهای دختر هشت ساله‌ام دست به سرقت طلا و پول می‌زند.

با توجه به حساس بودن پرونده این سرقت شیطانی، تیمی از ماموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس دشتبان از شعبه ۱۰ دادسرای امور جنایی برای تحقیقات و دستگیری مرد شیطان صفت وارد عمل شدند. در نخستین پلان تجسس‌های فنی واطلاعاتی پلیس مشخص شد سناریوهای مشابه دیگری از سوی مرد شیطان صفت رقم خورده است که در همه آن‌ها این مرد در جنوب تهران پس از تسلیم کردن دختربچه‌ها در هدف شومش دست به سرقت از خانه‌ها زده است.

تجسس‌ها ادامه داشت و ۱۲ پرونده تلخ و مشابه پیش روی ماموران قرار داشت که کارآگاهان به بررسی دوربین‌های مداربسته داخل ساختمان‌ها پرداختند و تصویر به دست آمده از مرد شیطان صفت را در آلبوم مجرمان سابقه دار مورد بررسی قرار دادند و مشخص شد این مرد ۳۲ ساله که امیر نام دارد از متهمان سابقه دار و زندانیان قدیمی است.

بازداشت شیطان

همین کافی بود تا مخفیگاه این مرد ردزنی شود و کارآگاهان ساعت ۲۲ چهارشنبه ۱۲ دی سال گذشته در عملیاتی غافلگیرانه امیر را دستگیر کنند.

اعترافات تکان دهنده

امیر ۳۲ ساله که ۲۰ پسر و دختر تهرانی را هدف نیت شوم خود قرار داده بود ابتدا سعی کرد ادعای بی گناهی کند اما وقتی با دختران و پسرانی که هنوز وحشت زده بودند مواجه شد لب به اعتراف باز کرد و گفت: بعد از این که زنگ خانه‌ها را به صدا در می‌آوردم بچه‌ها جواب می‌دادند ابتدا درباره پدر و مادرشان سوال می‌کردم و وقتی اطمینان پیدا می‌کردم که بچه‌ها در خانه تنها هستند ادعا می‌کردم که از پدرشان پول قرض گرفته‌ام و حالا می‌خواهم آن را بازگردانم و به بهانه این که پول را تحویل دهم از آن‌ها می‌خواستم که در را باز کنند.

وی افزود: وقتی وارد خانه می‌شدم با تهدید چاقو دست و پاهای طعمه هایم را با طناب یا روسری در اتاق خواب یا حمام می‌بستم و پس از آزار و اذیت کودکان دست به سرقت می‌زدم.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

مرد شیطان صفت ادامه داد: در روز شاید زنگ ۱۰۰ خانه را به صدا در می‌آوردم تا این که شکارهایم را شناسایی می‌کردم.

توهم عجیب

امیر در ادامه با توهمی عجیب گفت: ۱۵ ساله بودم که به خاطر شکستن شیشه یک خانه به کانون اصلاح و تربیت رفتم و پس از آن به دلیل اعتیادم به شیشه و مواد مخدر دست به سرقت می‌زدم و سه ماه قبل از زندان آزاد شدم که هر روز یک نفر در گوشم حرف می‌زد و دستور می‌داد این نقشه را به اجرا بگذارم و هیچ چیزی دست خودم نبود.

اتهام افساد فی الارض

تحقیقات ادامه یافت و درنهایت ۲۰ شاکی این پرونده شناسایی شدند و از آن جایی که طبق تحقیقات پلیسی و اعترافات امیر، تعداد قربانیان او بیش از ۲۰ دختر و پسر بودند اما خانواده‌های بقیه کودکان از ترس آبرویشان شکایتی مطرح نکرده بودند، بازپرس دشتبان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران به خاطر تعدد جرایم متهم، کیفرخواست امیر را به اتهام مفسد فی‌الارض صادر کرد.

بدین ترتیب پرونده متهم با اتهام افساد فی‌الارض به دادگاه انقلاب ارجاع شد اما از جنبه آدم‌ربایی، سرقت و ضرب و جرح پرونده در شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران تحت بررسی قرار گرفت.

قتل در زمان سرقت

امیر در همان روزهای نخست دستگیری ادعا کرده بود که در یکی از سرقت‌ها وقتی وارد خانه‌ای می‌شود در برابر یک زن میان سال قرار می‌گیرد و برای اجرای نقشه‌اش با او درگیر می‌شود و وقتی زن تنها را به سمت عقب هل می‌دهد سر این زن به ستون خانه می‌خورد و روی زمین می‌افتد. زن میان سال در این مدت در قسمت آی سی یوی بیمارستان قرار داشت اما چندی قبل از سوی بیمارستان خبر رسید که زن میان سال پس از ماه‌ها تحت نظر بودن پزشکان روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است.

پرونده جنایی این زن که در خیابان کارگر شمالی تهران از سوی این سارق شیطان صفت به کام مرگ فرو رفته بود به شعبه ۱۰ دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد. امیر بار دیگر هدف تحقیق قرار گرفت اما وقتی شنید زن میان سال به کام مرگ فرو رفته است ادعاهای روز نخست دستگیری را منکر شد و تاکید کرد که در مرگ این زن نقشی نداشته است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات در این پرونده به دستور بازپرس دشتبان در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا15 ساعت قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

آغاز عملیات خاکبرداری در روستای مدفون شده در زیر خاک در استان کهگیلویه و بویراحمد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، وقوع سیل در فروردین امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد منجر به مدفون شدن بخش‌هایی از یک روستا در زیر خاک شد. هم اکنون کار خاکبرداری آغاز شده و به هر خانوار چهل میلیون تومان وام چهار درصد و ۱۰ میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت شده است. بیشتر بخوانید: کشف ردپای مسئولان در زمین خواری‌های غرب کشور / مالک ویلا‌های لاکچری سروک کیست؟ انتهای پیام/سیل در استان کهگیلویه و بویراحمد + فیلم
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
خانواده عروس خانم از قصاص او گذشت کردند و قاتل دیروز از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد. وی پای میز محاکمه ایستاد و به درخواست پدر و مادر همسرش به قصاص محکوم شد. در دادگاهوی دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد. صحبت کرده بودیم، اما هنوز جشن عروسی را برگزار نکرده و در تدارک مقدمات جشن ازدواج بودیم. آن‌ها پشت سر همسرم حرف می‌زدند و می‌گفتند او دختر خوبی نیست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ محمدامین عزیزی از واژگونی اتوبوس حامل زائران کربلا در محور کرمانشاه_اسلام آبادغرب (حمیل_شباب) خبر داد. مسؤول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ادامه داد: این حادثه صبح امروز ساعت ۸٫۱۴ اتفاق افتاده که پس از اطلاع بلافاصله نیروهای امدادی و اورژانس به محل مذکور اعزام شدند. وی تصریح کرد: امدادرسانی، رهاسازی و تحویل مصدومان به عوامل اورژانس توسط پایگاه‌های امداد و نجات حمیل و سیار حمیل_جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب انجام شد. عزیزی با بیان اینکه این حادثه کشته و فوتی نداشته است به مصدومیت ۲۰ نفر اشاره کرد و گفت: ۱۲ نفر از مصدومان به صورت سرپایی توسط نیروهای هلال احمر مداوا و هشت مصدوم دیگر نیز توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام‌آباد غرب منتقل شدند. این مسؤول گفت: ۲۱ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر استان به صورت شبانه‌روزی به زائران خدمات‌رسانی می‌کنند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
بیشتر کودکان حاصل از تجاوز در پرورشگاه‌های بوسنی رها و گذشته از آنها مخفی شد. حدود ۲۵ سال از جنگ بوسنی و هرزگوین با بیش از ۱۰۰ هزار کشته می‌گذرد اما داستان کودکان حاصل از تجاوز جنسی در جنگ همچنان در هاله‌ای از رمز و راز باقی مانده و این کودکان به دلیل «لکه ننگ تجاوز» چیزی از ریشه و والدین خود نمی‌دانند. به گزارش عصر ایران، رویترز در مطلبی به کودکان حاصل از تجاوز نیروهای دشمن و برخی از نیروهای صلح بان سازمان ملل در جنگ بوسنی پرداخت. این کودکان هم اکنون در بوسنی با عنوان کودکان نامرئی شناخته می‌شود. او ریاست بخشی از انجمن «کودکان فراموش شده جنگ» را برعهده دارد و محوریت تخصصی سازمان خود را کمک به کودکان متولد شده از تجاوز در جنگ قرار داده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد به میزان خبر داد؛ خبرگزاری میزان- مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام تایید قتل زن جوان و دختر ۱۸ ساله در روستای دم تنگ لنده اظهار کرد: نظریه کارشناسی پزشکی قانونی درخصوص علت فوت به مراجع قضایی اعلام شده است. وی افزود: پس از بررسی دقیق صدمات و معاینات ظاهری و کالبد گشایی، نظریه کارشناسی پزشکی قانونی مبنی بر تعیین علت فوت به همراه جواز دفن صادر و اجساد با دستور مقام قضایی تحویل بستگان شد. سعادتیان گفت: در پی وقوع قتل دستورات لازم صادر و ماموران نیروی انتظامی و بسیج لنده در محل حاضر شدند. وی افزود: این قتل به دلایل نامعلومی صورت گرفت که اعضای یک خانواده یک زن ۳۱ ساله و دختر ۱۸ ساله کشته شدند که علت و علل این قتل هنوز مشخص نبوده و در دست بررسی است. بیشتر بخوانید: افتتاح ساختمان جدید اداره پزشکی قانونی شهرستان کهگیلویه همزمان با هفته قوه قضاییهانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر