وضعیت مرز چذابه در بیستم مهرماه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. بین‌المللی

وضعیت مرز چذابه در بیستم مهرماه

خبرگزاری میزان- گزارش خبرنگار صدا و سیما از آخرین وضعیت تردد زائران اربعین حسینی(ع) از مرز چذابه را مشاهده می‌کنید. تاریخ انتشار: 09:26 - 20 مهر 1398 - کد خبر: ۵۵۷۷۳۹

کد ویدیو دانلود

وضعیت مرز چذابه در بیستم مهرماه - 4

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ عزاداری شیعیان نیجریه در کربلا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل

سید حسن نصرالله تاج سر العربیه است +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

تظاهرات در مادرید در حمایت از رهبران کاتالونیا+ویدئو

ایلناایلنا1 روز قبل
تظاهرات در اعتراض به احکام صادرشده علیه رهبران استقلال‌طلب کاتالونیا به خیابان‌های مادرید کشیده شد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، تظاهرات در اعتراض به احکام صادرشده علیه رهبران استقلال‌طلب کاتالونیا به خیابان‌های مادرید کشیده شد و معترضان به این احکام با پلیس درگیر شدند. گزارش‌های رسانه‌های اسپانیا حاکی از آن است که این تظاهرات با حضور نزدیک به چهار هزار نفر برگزار شد و معترضان خواستار عفو رهبران زندانی‌شده کاتالان و لغو احکام صادرشده علیه آنها شدند. این در حالی است که گروهی از معترضان میدان کالائو را بند آورده و شروع به پرتاب سنگ، اجسام سنگین و صندلی به سوی پلیس کردند. پلیس به این اقدام معترضان واکنش نشان داد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسردار محمدحسین حمیدی، فرمانده پلیس راه ناجا درباره وضعیت راه‌های منتهی به مرزهای چهارگانه ایران گفت: اربعین امسال از لحاظ جریان تردد و افزایش سفرها بی‌نظیر بوده است. اخبار اجتماعی- سردار حمیدی ادامه داد: اکنون عمده زائران به کشور بازگشتند و بخش کمی از زائران در خاک عراق هستند. دیشب جاده‌های ورودی مرزهای چهارگانه ایران به سمت داخل کشور پرحجم گزارش شده و اکنون وضعیت جاده‌ها همانند دیشب است. او تصریح کرد: باتوجه به شرایط پیش‌رو، در چند ساعت آینده جاده مهران به سمت ایلام دوطرفه خواهد شد و عملیات اجرایی آن از چند ساعت قبل آغاز شده است. فرمانده پلیس راه ناجا گفت: با وجود اینکه جریان ترافیکی در جاده‌ها پرحجم است، اما گره ترافیکی خاصی مشاهده نشده و امیدواریم نظم فعلی جریان ورود زائران به داخل کشور حفظ شود.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به گزارش نامه نیوز، به گفته این منبع، این کامیون‌ها و خودروهای زرهی آمریکایی برای بازگرداندن سلاح‌ها و تجهیزات نظامی از پایگاه‌های آمریکایی از اقلیم کردستان عراق وارد خاک سوریه شدند. این اقدامات در پی خروج نیروهای آمریکایی صورت می‌گیرد. مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در این رابطه اظهار کرد، احتمالا ۱۰۰۰ سرباز خارج شده از سوریه به غرب عراق منتقل شوند. وزیر دفاع آمریکا افزود، با همتای عراقی خود درباره نیروهای اضافی صحبت کرده است. نیروهای آمریکایی خارج شده از شمال سوریه به بیش از ۵۰۰۰ سرباز آمریکایی مستقر در خاک عراق به بهانه مقابله با داعش خواهند پیوست.

کمرنگ کردن حماسه اربعین در رسانه‌های معاند

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
رسانه‌های معاند برای دامن زدن به نگرانی زوار اربعین و منصرف کردن آنان از زیارت به دروغ متوسل شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، راهپیمایی عظیم اربعین حسینی امسال نیز با وجود گستردگی و فراگیری آن جایی در قاب رسانه‌های وابسته نداشت.

نظرها

اخبار بیشتر