درآمد شهرداری‌ها با رکود اقتصادی کاهش یافته است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

درآمد شهرداری‌ها با رکود اقتصادی کاهش یافته است

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
درآمد شهرداری‌ها با رکود اقتصادی کاهش یافته است - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - رامسر - نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس با تاکید بررسی درآمد و هزینه شهرداری‌ها گفت: درآمد این نهاد با رکود اقتصادی کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، شمس الله شریعت نژاد صبح شنبه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر کتالم و سادات شهر اظهار داشت: توسعه پایدار در راستای مزیت اقتصادی و طبیعی منطقه است تا متناسب با آن توسعه شکل بگیرد.

وی با انتقاد از ضعف برنامه ریزی کلان در کشور تصریح کرد: زمانی روستاها واحدهای تولید کشور بودند و با کشاورزی در روستا انبار گندم و کشاورزی وجود داشت که امروزه از ظرفیت‌های روستاها بخوبی استفاده نشده است.

وی افزود: سطح درآمد و هزینه شهرداریها باید بررسی شود و با رکود اقتصادی درآمد آنها کاهش پیدا کرده است.

مجتبی رضوانی شهردار کتالم و سادات شهر نیز با اشاره به اینکه نگاه دولت و حاکمیت در مسیر ایجاد اشتغال و توسعه سرمایه گذاری باشد تصریح کرد: هر اتفاق مثبتی در بخش سرمایه گذاری در شهرداری رخ دهد برای پرسنل و دوایر آسیب و شرایط سختی ایجاد می‌کند.

شهردار کتالم و ساداتشهر گفت: برخی قوانین و دستورالعمل‌ها برای شهرداری تناقض دارد و شیوه نامه هایی به ما دادند که اگر بر اساس آن فرآیند سرمایه گذاری انجام شود دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کشور ما را احضار می‌کند تا بر اساس قانون شهرداری‌ها کار پیش رود که سبب اختلال در کار شهرداری می‌شود.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان | اخبار سرگرمی و تفریحی

مجتبی رضوانی افزود: کاهش عمر مدیریتی شهرداران در مازندران فاجعه است و نگاه دولت در خدمات رسانی به سمت روستاها برده شده که اشتباه بوده و تغییر کاربری سبب مهاجرت روستائیان به شهر شد است درحالی که باید فرآیند سرمایه گذاری در شهر و روستا تسهیل شود.

وی گفت: در کل حاکمیت و مجموعه ثابت نظام برای سرمایه گذاری نگاه جدیدی ایجاد شود تا سرمایه گذاری سبب چالش برای شهرداری‌ها نشود.

شهردار کتالم و ساداتشهر افزود: در ساحل دریا زندگی می‌کنیم امااز ابتدای شکل گیری طوایف در شمال ایران از دریا بی بهره هستیم و در توسعه گردشگری سهم دریا از توسعه سرمایه گذاری صفر است که باید در بخش ساحلی مدیریت متمرکز ایجاد شود.

رضوانی تصریح کرد: در طول ساحل شمال ایران اتفاقی در بخش گردشگری نیفتاده است که سبب شده فشار گردشگری به قسمت‌های آسیب پذیر جنگل وارد شود و در این حالت گردشگری فشرده و متمرکز اتفاق می‌افتد و گردشگری به صورت ویروسی رواج پیدا می‌کند.

درآمد شهرداری‌ها با رکود اقتصادی کاهش یافته است - 16

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت زوار شدت گرفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حسینی‌ها در مسیر عاشقیچهار روز تا اربعین، حسینی‌ها در مسیر عاشقی قرار گرفتند. بازگشت زوار شدت گرفتهمزمان با آخرین روزهای عزیمت زائران اربعین حسینی به عراق، بازگشت زوار به کشور هم شدت گرفته است. : باوجود تردد بی سابقه در ورودی و خروجی‌های منتهی به مهران، ترافیک، روان و همه مسیرهای منتهی به این شهر، باز است. تعطیلی مدارس مهرانبا توجه به حجم بالای تردد زائران، همه مقاطع مدارس مهران در استان ایلام هم از فردا تا دوشنبه تعطیل شد. مرز چذابهزائران پس از زیارت کوتاه، سریعتر در مسیر بازگشت قرار گیرندمرز چذابه در خوزستان، یکی از پایانه‌های مرزی چهارگانه با کشور عراق است که این روزها پذیرای کربلایی هاست.

گشت مشترک تعزیرات و دادستانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کوچه شهرستانی، بازار انواع مواد غذایی؛ با گشت ویژه تعزیرات و دادستانی امروز در میدان امام حسین (ع) محصولات فاسد و غیرقابل استفاده در محل معدوم شد و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز به کوچه شهرستانی، بازار انواع مواد غذایی در میدان امام حسین (ع) با گشت ویژه تعزیرات و دادستانی سری زدیم و پس از بازدید، محصولات فاسد و غیرقابل استفاده در محل معدوم و پرونده‌ها به مراجع قضایی ارجاع شد.

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صد و هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران امروز برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، انتقاد عضو شورای شهر از اجرا نشدن قانون در مجتمع پالادیوم، توافق برای کاهش ساخت و ساز در پادگان ۰۶ تهران و … در جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شد.

دسترسی آسان به وکیل

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از مهمترین مشکلات مردم در پیگیری پرونده‌های قضایی که شاید از علل طولانی شدن رسیدگی‌ها بوده، بی اطلاعی از مبانی قانونی است. در سال‌های اخیر دادن مشاوره و وکیل رایگان به مردم در اولویت‌های دستگاه قضا قرار گرفته که البته بخشی از آن در مرکز وکلای قوه قضائیه دنبال می‌شود. حالا انتظار می‌رود با مشاوره‌های حقوقی رایگان، دسترسی را به وکیل آسانتر می‌کند پرونده‌ها در مراجع قضایی با دقت و سرعت بیشتری پیگیری شوند.

والتر وایت و جسی پینکمن بعد از بریکینگ‌بد / ادامه سریال محبوب جهان ساخته شد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پس امیدوارم این راز بزرگ رو درک کرده باشید که باید ابتدا جنس یک محصول مد نظرتان باشد نه قیمت آن. ۴-تخفیف بهتر است یا پشتیبانیاین یک دو راهی بزرگ برای همه کسانی است که می‌خواهند از فروشندگان خرید کنند. ۲۰ دکور پلی است میان تولیدکنندگان و مشتریانی که همواره به دنبال گستره وسیعی از محصولات و بالاترین کیفیت‌ها هستند. شرکت۲۰دکور مشاوران خبره و متخصصی را در زمینه دکوراسیون دارد که به مشتریان عزیز به صورت کاملا رایگان مشاوره میدهند. برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

نظرها

اخبار بیشتر