داماد فراری مصری، کیک عروسی‌ را هم با خود برد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سرگرمی
داماد فراری مصری، کیک عروسی‌ را هم با خود برد

داماد فراری مصری، کیک عروسی‌ را هم با خود برد

یک جوان مصری بعد از صرف نظر کردن از عقد با نامزدش، به همراه خانواده و کیک عروسی از محل گریخت.

اعتمادآنلاین| یک جوان مصری بعد از صرف نظر کردن از عقد با نامزدش، به همراه خانواده و کیک عروسی از محل گریخت.

به گزارش اعتمادآنلاین، یک دختر مصری درباره این داستان که در شبکه‌های اجتماعی به شدت ترند شده است، گفت: نامزدم که مصطفی نام دارد در روز عقد به بهانه اینکه دایی‌اش بیمار است به همراه خانواده محل را ترک کرد و کیک عروسی را هم با خود برد.

این دختر در ادامه گفت: چند روز قبل از موعد عقد هم نامزدم از من خواست سرویس طلایی را که برایم در روز نامزدی آورده بود به او بازگردانم تا در روز عقد به همراه حلقه و بقیه هدایا یکجا به من بدهد. من هم این کار را انجام دادم و اصلا تصور نمی‌کردم نقشه‌ای در کار باشد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

اما آنچه بیش از همه چیز توجه کاربران فضای اجتماعی را به خود جلب کرد، برداشتن کیک عروسی بود که در حد خود اقدامی بی‌سابقه است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پس امیدوارم این راز بزرگ رو درک کرده باشید که باید ابتدا جنس یک محصول مد نظرتان باشد نه قیمت آن. ۴-تخفیف بهتر است یا پشتیبانیاین یک دو راهی بزرگ برای همه کسانی است که می‌خواهند از فروشندگان خرید کنند. ۲۰ دکور پلی است میان تولیدکنندگان و مشتریانی که همواره به دنبال گستره وسیعی از محصولات و بالاترین کیفیت‌ها هستند. شرکت۲۰دکور مشاوران خبره و متخصصی را در زمینه دکوراسیون دارد که به مشتریان عزیز به صورت کاملا رایگان مشاوره میدهند. برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
محسن صالحی‌نیا در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۴۴ هزار واحد صنعتی در سطح کشور فعال است، گفت: ۸۴۰ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور وجود دارد که در این واحدها ۹۰۰ هزار نفر اشتغال دارند. معاون وزیر صنعت‌، معدن و تجارت با بیان اینکه ۲۱ درصد این واحدها دچار رکود است یا با ظرفیت کم در حال فعالیت است، خاطرنشان کرد: درصدد هستیم تا پایان سال یک‌هزار و ۳۵۰ واحد را فعال کنیم که تاکنون ۶۰۰ واحد فعال شده است. وی در ادامه در خصوص تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی شهرکرد، عنوان کرد: می‌توان تقاطع‌های غیرهمسطح در سراسر کشور را با برنامه‌ریزی با وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه احداث کرد. مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: برای اجرای طرح پوشاک مجموعا ۴۰۰ میلیارد تومان در پنج استان نیاز است، برای حل مسائل مالی طرح پوشاک، پیشنهاد افزایش ۱۰۰ میلیارد سرمایه در قالب تبصره ۱۸ به صندوق صنایع کوچک داده شده است. صالحی‌نیا در پایان با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه ظرفیت احداث ۱۰۰ ناحیه صنعتی پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: به‌همین منظور آمادگی کلنگ‌زنی نواحی صنعتی در کشور وجود دارد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
قطار میرود.. تو میروی.. تمام ایستگاه میرود.. و من چقدر ساده‌ام، که سالهای سال، در انتظار تو، کنار این قطار ایستاده‌ام.. و همچنان، به نرده‌های ایستگاه رفته، تکیه داده‌ام.. قیصر امین پور
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: برای حفظ انسجام اجتماعی و فرهنگی توسعه بوم گردی یا گردشگری روستایی به عنوان اشتغال جایگزین از مهمترین برنامه‌های معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری است. ابتکار افزود: باتوجه به اینکه جمعیت زنان تحصیلکرده و شاغل روستایی بیش از مردان است باید از توانمندی‌های این زنان برای حفظ روستاها و ایجاد مهاجرت معکوس استفاده کنیم. وی بیان کرد: برای حفظ انسجام اجتماعی و فرهنگی توسعه بوم گردی یا گردشگری روستایی به عنوان اشتغال جایگزین از مهمترین برنامه‌های معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری است. ابتکار آمادگی خود را برای همکاری با وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه فناوریهای اینترنتی و ارتباطی اعلام کرد. وی همچنین از نهایی شدن آیین نامه اجرایی اختصاصی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار توسعه روستایی در دولت خبر داد و گفت: این آیین نامه امروز نهایی می‌شود و امیدواریم سهم زنان روستایی در این اعتبارات فراموش نشود.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.

نظرها

اخبار بیشتر