۱۱۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی بوئین زهرا به زیر کشت کلزا رفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۱۱۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی بوئین زهرا به زیر کشت کلزا رفت

۱۱۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی بوئین زهرا به زیر کشت کلزا رفت

مهرخبرگزاری مهر |
قزوین- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون یک هزار و ۱۳۰ هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان به کشت کلزا اختصاص یافته است.

سعید صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر سطح آبیاری اراضی کشت شده کلزا ۱۱۰۰ هکتار و سطح سبز آن ۹۰۰ هکتار است.

به گفته‌ی وی؛ تاکنون سطح قرارداد این محصول یک هزار و ۷۰۰ هکتار است.

صالحی تصریح کرد: ۲۰۹ نفر بهره بردار در کشت کلزا در این شهرستان فعالیت دارند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا در ادامه گفت: همچنین ۸ تن و ۴۰۰ کیلو بذر در بین کشاورزان کلزا کار این شهرستان توزیع شده است.

صالحی افزود: از این میزان ۵۰ هکتار از سطح قراردادو کشت بذری است.

وی یادآور شد: مقدار بذر مازاد از سهمیه از مراکز خرید بذر استان تهیه شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران، است. مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم‌پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد ۱۳۵۲ است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم‌ها فعالیت می‌کند. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

نظرها

اخبار بیشتر