برای موفقیت درازمدت ناچار هستیم فوتبال پایه را تقویت کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی
برای موفقیت درازمدت ناچار هستیم فوتبال پایه را تقویت کنیم

برای موفقیت درازمدت ناچار هستیم فوتبال پایه را تقویت کنیم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: برای اینکه فوتبال استان در دراز مدت بخواهد راه موفقیت را دوچندان طی کند، ناچاریم باشگاه های استان فوتبال پایه را مورد توجه قرار داده و تقویت کنند.

علی قرائی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، گفت: باشگاه‌های مس کرمان، رفسنجان، شهربابک و گل گهر سیرجان همگی این پتانسیل و توانایی را دارند که تقویت کننده فوتبال پایه در استان باشند. از توصیه‌های هیات فوتبال استان به باشگاه‌ها این است که بحث پایه را جدی بگیرند، اگر می‌خواهند در دراز مدت موفق بوده و هزینه‌های شان کمتر شود.

وی به حضور تیم فوتبال گل گهر سیرجان در لیگ برتر کشور، تیم آرمان گهر سیرجان در لیگ دسته اول کشور، تیم فوتسال گهرزمین سیرجان در لیگ فوتسال کشور و تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در لیگ برتر بانوان کشور اشاره کرد و گفت: شهرستان سیرجان در حال حاضر قطب جدید فوتبال نه در استان بلکه در ایران است. می‌توان سیرجان را به عنوان سردمدار فوتبال در قطب جنوب شرق کشور دانست همانطور که نگاه‌ها هم به سمت فوتبال این شهرستان معطوف شده است.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

قرائی تاکید کرد: انتظار داریم تیم گل گهر سیرجان امسال جایگاه خوبی را برای خود در لیگ برتر کشور تثبیت کند و علی رغم نتایج خوبی که تا کنون کسب نکرده است، با پتانسیل خوبی که دارد و انتخاب سرمربی جدید در ادامه فصل موفیقت‌های لازم برای تثبیت جایگاه خود را به همراه داشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
در این حکم با اشاره به تخصص و سوابق حرفه‌ای مدیر جدید روابط عمومی پرسپولیس، ابراز امیدواری شده است، نظر به تجارب درخشان وی در عرصه‌های مختلف، ارتباط بیش از پیش با هواداران و رسانه‌های گروهی در جهت پیشرفت باشگاه پرسپولیس برقرار شود. وی سابقه همکاری با پنج مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل را در کارنامه دارد. همچنین در باشگاه‌های راه آهن و نفت تهران به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور عالی مدیریت و مالک فعالیت کرد. همچنین در باشگاه پرسپولیس و راه آهن سابقه بیش از ‌شش سال همکاری با مدیرعامل کنونی باشگاه را دارد. قدوسی از زمانی که محمد حسن انصاری فرد به عنوان مدیر عامل فعالیت خود را آغاز کرد به عنوان مشاور فعالیت خود را آغاز نمود.

عجیب‌ترین اعتصاب تاریخ فوتبال/ ما پول نگرفتیم؛ بیا گل بزن+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مکزیک، بازیکنان یکی از تیم‌های این کشور درپی عدم تامین مالی از طرف مسئولانشان تصمیم عجیبی گرفتند که تا به حال در هیچ جایی دیگر شاهد آن نبودیم. وقتی درگیر فوتبال باشی دیگر برای اینکه سرت را گرم کنی و یا برای اینکه وقتت را پر کنی دیگر مشکل خاصی ندارید. حتی ممکن است یک شبانه روزهم برای پرداختن به اتفافات ریز و درشت آن کافی نباشد و شما دچار کمبود وقت شوید. شاید یکی از دلایل فراگیر بودن فوتبال، بروز اتفاقات عجیب و غریبی است که حتی در مخیله هیچ کسی نمی‌گنجد. بدون شک اخبار زیادی را در روزهای آینده در خصوص این دیدار از سری مسابقات لیگ مکزیک خواهیم شنید و تنها می‌توانیم ابراز امیدواری کنیم چنین تصمیماتی را در نقاط دیگر دنیا خصوصا در فوتبال خودمان شاهد نباشیم.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
مدافع پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که تیمش در ادامه مسابقات فصل به روند رو به رشد خود ادامه دهد. وی ادامه داد: هفته به هفته بهتر شدیم و ان‌شاء‌الله در بازی‌های بعد هم این روند را ادامه دهیم. مدافع پرسپولیس همچنین در واکنش به اینکه بازی‌های دشوار تیمش در این فصل به پایان رسیده گفت: همه بازی‌ها سخت است. ما بازی به بازی، با قدرت پیش می‌رویم. کنعانی‌زادگان درباره غیبت هواداران و محرومیت آنها از سوی کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: جای تماشاگران خالی بود.

فیلم | حرکت عجیب یک دروازه‌بان

همشهریهمشهری1 روز قبل

گل دوم کریم انصاری فرد به الوکره (السیلیه ۲-۱ الوکره)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل سرژ گنابری به آگزبورگ (آگزبورگ ۱-۲ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر