چند نکته درباره ماجرای بازداشت چند نفر از کارگران هفت تپه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

چند نکته درباره ماجرای بازداشت چند نفر از کارگران هفت تپه

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: این شش نفر با شکایت شرکت هفت تپه مبنی بر اخلال در روند کار و ممانعت از کار دیگر کارگران به دادسرا احضار میشوند و شخصا به مرجع قضایی مراجعه می کنند.

چند نکته درباره ماجرای بازداشت چند نفر از کارگران هفت تپه - 1

به گزارش رکنا، یک فعال فضای مجازی با نام رزونانس در کانال تلگرامی خود نوشت:

چند نکته درباره ماجرای بازداشت چند نفر از کارگران هفت تپه در میانه راه که قصد عزیمت به تهران و دیدار با نمایندگان مجلس را داشتند.

۱) اینکه گفته میشود این افراد در عوارضی و در حالیکه قصد عزیمت به تهران را داشته‌اند کذب محض است.

۲) این شش نفر با شکایت شرکت هفت تپه مبنی بر اخلال در روند کار و ممانعت از کار دیگر کارگران به دادسرا احضار میشوند و شخصا به مرجع قضایی مراجعه میکنند.

۳) بعد از حضور در دادسرا برایشان قرار وثیقه صادر و بعلت عدم تودیع وثیقه بازداشت میشوند.

۴) روز چهارشنبه کلیه این افراد ازاد میشوند که این اقدام دادگستری استان با اعتراض شورای تامین استان که رئیسش یک مقام دولتی است روبرو میشود.

۵) نکته بسیار جالب اینجاست فردای روز ازادی یعنی روز پنجشنبه باز هم این افراد با حضور در کارخانه مانع فعالیت کار کارخانه شده‌اند.

۶) سوال اینجاست که وزیر کار و برخی از نمایندگان مجلس از علت اصلی بازداشت این افراد اطلاعی نداشته‌اند؟

یا اینکه شاید گرفتن ژست حمایت نمایشی و تبلیغی از کارگران نفع بیشتری برای اینده کاریشان داشته باشد؟برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فوتبالیفوتبالی5 ساعت قبل
سایت رسمی فوتبالی - لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوتزو یکی از رومانتیک‌ترین و طولانی‌ترین رابطه‌های عاشقانه در میان فوتبالیست‌های جهان را داشته‌اند چرا که این دو از نوجوانی همدیگر را می‌شناسند و با همدیگر بزرگ شده‌اند. هر دو از بچگی همدیگر را می‌شناسند و سالهاست که در کنار هم زندگی می‌کنند. آنتونلا همیشه یکی از حامیان جدی مسی در دوران بازی شماره ۱۰ آرژانتینی بارسلونا بوده است و همیشه و در روزهای خوب و بد در کنار لئو بوده است. مسی تا کنون عکس‌های نوستالژیک زیادی از همسرش آنتونلا منتشر کرده اما تصویری که شب گذشته لئو از خودش و همسرش منتشر کرد بازتاب گسترده‌ای در اینستاگرام داشت. مسی از سال ۱۹۹۶ یعنی ۲۳ سال پیش آنتونلا را می‌شناسد و رابطه آنها به مرور زمان نه تنها سرد نشده بلکه گرم و گرم‌تر شده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
دبیر شورای صنفی دستیاران علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه قوانین و آیین‌نامه‌های دستیاران جدی گرفته نمی‌شود، گفت: مسئولان عدم تبعیت دانشگاه از آیین‌نامه‌های موجود را چنین توجیه می‌کنند که دانشگاه به صورت هیأت امنایی اداره می‌شود در حالی که بی توجهی به اجرای این آیین‌نامه‌ها موجب ایجاد بی نظمی در دانشگاه می‌شود. دارویی در تشریح مشکلات دانشجویان مقطع دستیاران و دکتری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حوزه‌های مختلف گفت: عدم تبعیت دانشگاه از آیین‌نامه‌های مقطع دکتری و دستیاری از جمله مواردی است که باعث ایجاد بی‌نظمی و خلل می‌شود. دبیر شورای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یکی دیگر از این مشکلات را، شیفت‌های غیر اصولی و بسیار زیاد دستیاران این دانشگاه ذکر کرد و گفت: همین امر سبب کاهش بازدهی و آسیب‌های بدنی شدید شده است. سرعت بسیار پایین اینترنت از موارد دیگری است که دانشجویان این مقطع با آن مواجه هستند. ضمن اینکه به دنبال ایجاد ارتباط مستمر با شورای صنفی مرکزی کشور هستیم.

فیلم/ عزاداری شیعیان نیجریه در کربلا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
جام نیوزجام نیوز10 ساعت قبل
آنچه مشخص است بازار خودرو طی رویه یک‌سال گذشته با تاثیرپذیری از دو بازار سکه و ارز با نوسان همراه می‌شد به‌طوری‌که با هر تغییری در نرخ ارز و سکه قیمت‌ها در بازار خودرو نیز با تحولاتی همراه می‌شد. ریشه این موضوع نیز تا حدودی به سرمایه‌گذاری دلالان در بازار خودرو مرتبط بود. در مورد دلایل افزایش قیمت با توجه به عرضه مناسب خودروها از سوی خودروسازان بسیاری از فعالان بازار اظهار بی‌اطلاعی ‌کردند. اما اگر خودروساز در افزایش قیمت‌ها دست نداشته باشد، چه دلیل دیگری برای این اتفاق مطرح است. در این زمینه برخی از فعالان بازار از ورود دوباره دلالان به بازار خودرو سخن می‌گویند و اینکه واسطه گران با ناامیدی از تلاطمات دوباره سکه و ارز بار دیگر به بازار خودرو روی آورده‌اند.

فیلم | فرمول محاسبه خسارت تصادفات چه تغییری کرد؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم/ دعای همیشگی رهبر انقلاب برای جوانان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر