فیلم | ابراهیم حاتمی کیا بازیگرانی که نمی‌خواهد را چطور دک می‌کند؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
فیلم | ابراهیم حاتمی کیا بازیگرانی که نمی‌خواهد را چطور دک می‌کند؟

فیلم | ابراهیم حاتمی کیا بازیگرانی که نمی‌خواهد را چطور دک می‌کند؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
این بخشی از یک گفت‌وگوی قدیمی با ابراهیم حاتمی‌کیا است. گفت‌وگوی اکبر نبوی با او. در این بخش از مصاحبه ابراهیم حاتمی‌کیا، او درباره شیوه اخراج بازیگرانی می‌گوید که در طول فیلمبرداری به کارش نمی‌آیند.

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
بهنوش طباطبایی با انتشار این عکس نوشت: با این عکس که دیدنش همیشه خوشحالم می‌کنه چون یاد آور روزهای خوش در جشنواره فجر پارسال بود می‌خوام از تون تشکر کنم بابت حمایتتون … بسیار خوشحال میشم وقتی میبینم کارهایی که قوائد سینما و تئاتر رو رعایت می‌کنه، شما بهش توجه می‌کنید … فیلم #ماجرای_نیمروز_رد_خون که همچنان در صدر فروش است و مهمتر اینکه شما راضی از سینما میاین بیرون این باعث میشه که من غرق در شعف بشم و همینطور انگیزه هام مضاعف میشه وقتی میبینم که سایت پیش فروش نمایش موزیکال #مری_پاپینز تا باز میشه به سرعت پر میشه تمام صندلیهای تالار وحدت … من و همه‌ی همکارانم به شما قول می‌دهیم که سالن نمایش مری پاپینز رو هم با رضایت کامل ترک کنید.. از خداوند می‌خواهم که این اعتماد بین ما همیشگی بماند …

ماجرای فاطمه معتمدآریا با افسردگی / ببینید

برنابرنا21 ساعت قبل

​تیزر جدید «پیلوت» منتشر شد / ببینید

برنابرنا22 ساعت قبل
با گذشت بیش از دو هفته از آغاز اکران «پیلوت»، تیزر جدید این فیلم سینمایی منتشر شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سومین فیلم سینمایی ابراهیم ابراهیمیان از اوایل مهر ماه در سینماهای کشور روی پرده رفت و به تازگی با افزایش مخاطبان و سانس‌هایش روبرو شده است. در فیلم «پیلوت» جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، بهدخت ولیان، پریوش نظریه و بانیپال شومون ایفای نقش می‌کنند. ساخت تیزر: بهزاد طهماسبی

نمایشگاهی برای سلامت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
همایش و نمایشگاه تجهیزات پزشکی ورزشی با حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی، همزمان با فرارسیدن هفته تربیت بدنی از امروز در تهران آغاز شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ همایش و نمایشگاه تجهیزات پزشکی ورزشی با حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی، همزمان با فرارسیدن هفته تربیت بدنی از امروز در تهران آغاز شد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، مدیرعامل پرسپولیس امروز طی حکمی افشین پیروانی را به سمت مدیر تیم بزرگسالان منصوب کرد. این اقدام مدیرعامل پرسپولیس مورد استقبال هواداران این تیم قرار گرفت. هواداران پرسپولیس زیر پست پیام اینستاگرامی افشین پیروانی به او خوش آمد گفتند و برای وی آرزوی موفقیت کردند.

پویش تنظیم موتورخانه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر