جمهوریخواهان به دنبال نامزدی به غیر از ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۰
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. بین‌المللی

جمهوریخواهان به دنبال نامزدی به غیر از ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۰

خبرگزاری میزان- شبکه آمریکایی فاکس نیوز می‎گوید که از هر ۵ جمهوریخواه که در نظرسنجی این شبکه شرکت کردند یک نفر خواهان نامزدی غیر از دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ است. تاریخ انتشار: 09:58 - 20 مهر 1398 - کد خبر: ۵۵۷۷۲۶
جمهوریخواهان به دنبال نامزدی به غیر از ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۰ - 0

به گزارش گروه بین المللخبرگزاری میزان، نظرسنجی انجام شده از سوی شبکه «فاکس نیوز» نشان می‌دهد که از هر ۵ جمهوریخواه در آمریکا یک نفر خواهان نامزدی به غیر از «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ است.

۱۷ درصد از جمهوریخواهان که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند می‌گویند فرد دیگری به جز ترامپ را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ترجیح می‌دهند.

این نظرسنجی در حالی صورت می‌گیرد که طی هفته‌های اخیر و پس از آغاز تحقیقات درباره استیضاح ترامپ، بسیاری از دموکرات‌ها و همچنین مردم آمریکا حمایت خود را از این تحقیقات اعلام کرده‌اند.

بر اساس این نظرسنجی، «جو بایدن»، «الیزابت وارن» و «برنی سندرز» به ترتیب نسبت به «دونالد ترامپ» پیشتاز هستند.

در نظرسنجی فاکس نیوز ۵۰ درصد از شرکت کنندگان حمایت خود را از بایدن و ۴۰ درصد حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده‌اند.

الیزات وارن در رقابت با دونالد ترامپ با نتیجه ۵۰ درصد در برابر ۴۰ درصد پیشتاز است و سندرز نیز در رقابت با ترامپ حمایت ۴۹ درصد از شرکت کنندگان را از آن خود کرده است.

این در حالی است که ترامپ موفق به جلب حمایت ۴۰ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی شده است.

در همین حال منابع آمریکایی می‎گویند که تحقیقات مجلس نمایندگان درباره استیضاح ترامپ موجب ایجاد دودستگی و شکاف در میان جمهوریخواهان شده است.

جمهوریخواهان به دنبال نامزدی به غیر از ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۰ - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روز جهانی غذا در این کشور متفاوت است!

مهرمهر1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
اتوبوس حامل حجاج عمره از کشورهای مختلف در عربستان سعودی تصادف و آتش گرفت. به گزارش عصرایران، بر اثر این حادثه که در مدینه عربستان سعودی رخ داد، ۳۵ زائر کشته و ۴ نفر آنها زخمی شدند. عکس‌های این تصادف را سایت سعودی سبق منتشر کرده است.

راهپیمایی اربعین از مسیر جاده استراتژیک نجف - کربلا

برنابرنا22 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
امور مربوط به مهاجرت، درخواست ویزا، فرآیند گرفتن ویزا، اقامت و … از جمله موضوعاتی است که دارای حساسیت بالایی بوده و گاهی انجام اشتباهات جزئی در انجام آن‌ها باعث بروز مشکلات جبران‌ناپذیر برای افراد می‌شود. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور برای کار و تحصیل را دارید یا می‌خواهید برای اهداف کوتاه مدت نظیر تفریح و دیدار خانواده به کشورهای خارجی سفر کنید بسیار مهم است که انجام امور سفر خود را به موسسات باسابقه و معتبر بسپارید.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
به نوشته اسماعیل رائین، تشکیلات اطلاعاتی امیرکبیر که با عنوان شبکه «منهیان امیر» شناخته می‌شد، در ایالات چنان رعبی ایجاد کرده بود که هیچ‌کس جرئت نداشت دست از پا خطا کند. دقیقا نظیر همین جریان، در مورد سفارتخانه‌های خارجی، به خصوص سفارت روسیه تزاری و انگلیس، برقرار بود. بر همین اساس، از هر فرصتی برای اجیر کردن افرادی که بتوانند در سفارتخانه‌ها فعالیت‌های اطلاعاتی داشته باشند، استفاده می‌کرد و یکی از این اقدامات امنیتی موفقیت‌آمیز، در سفارت روسیه تزاری رقم خورد. پس از پایان یافتن کار‌های روزمره، امیر که برای هواخوری از مقابل اتاق محل زندانی شدن پیرمرد می‌گذشت، او را دید. پیرمرد رفت و از آن روز به بعد، اخبار سفارت، هر روز صبح، کف دست امیرکبیر بود.

لباس‌های متفاوت کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در پاکستان+تصاویر

57+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر