مشترکین برق خانگی با رعایت الگوی مصرف تخفیف دریافت می‌کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مشترکین برق خانگی با رعایت الگوی مصرف تخفیف دریافت می‌کنند

مشترکین برق خانگی با رعایت الگوی مصرف تخفیف دریافت می‌کنند

مهرخبرگزاری مهر |
کرج - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز گفت: مشترکین برق خانگی با رعایت الگوی مصرف به ازای هر کیلووات کاهش، مبلغ ٥٢٤ ریال تخفیف دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهنام بیات با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه امسال نرخ مصرفی برق در تمامی تعرفه‌ها هفت درصد افزایش داشته که از ابتدای خرداد ماه ۱۶ درصد به نرخ مصرفی مشترکین پرمصرف (مشترکین خانگی که الگوی مصرف را رعایت کرده‌اند) که فقط ۱۲ درصد از کل مشترکین خانگی استان را شامل می‌شود تا پایان شهریور ماه افزوده شده است.

وی در ادامه افزود: مشترکین خانگی که در ماههای گرم سال (از ابتدای خرداد ماه تا پایان شهریور) نسبت به دوره مشابه سال گذشته الگوی مصرف را رعایت کرده‌اند به ازای هر کیلووات کاهش مبلغ ٥٢٤ ریال تخفیف دریافت کرده که در صورتحساب‌های ارسالی اعمال شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز گفت: همانند سال‌های گذشته قبوض مصرفی برق مشترکین به صورت دو ماهه صادر و فقط برای مشترکین پرمصرف خانگی از ابتدای خرداد تا پایان شهریور صورتحساب به صورت ماهیانه صادر و ارسال شده است.

بیات اضافه کرد: حذف قبوض کاغذی مشترکین به هیچ وجه ارتباطی به افزایش نرخ مصرف نداشته و در سال جاری تنها هفت درصد به مبلغ صورتحساب مشترکین از ابتدای اردیبهشت افزوده شده است.

وی در پایان اشاره کرد: مشترکین برای مشاهده صورت حساب ارسالی از طریق پیامک می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان البرز اقدام کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران، است. مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم‌پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد ۱۳۵۲ است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم‌ها فعالیت می‌کند. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

نظرها

اخبار بیشتر