دولت متعلق به یک گرایش سیاسی نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
دولت متعلق به یک گرایش سیاسی نیست

دولت متعلق به یک گرایش سیاسی نیست

ایسناخبرگزاری ایسنا |
استاندار قزوین گفت: دولت متعلق به یک گرایش سیاسی نیست همان‌طور که رئیس‌جمهور گفته در دولت روحانی همه گرایش‌های سیاسی که اعتقاد و باور به‌ نظام جمهوری اسلامی داشته باشند چه نیروهای جناح راست و چه نیروهای جناح چپ مورد توجه قرار خواهند گرفت.

هدایت‌الله جمالی‌پور، استاندار قزوین، در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا، ضمن اشاره به وظایف یک استاندار گفت: همان‌طور که می‌دانید استاندار نماینده عالی حاکمیت در یک استان است، وظیفه استاندار هم هماهنگی بین همه دستگاه‌ها و کمک به هدایت و مدیریت امور است.

وی در ادامه بیان کرد: برای اینکه امور به‌درستی مدیریت شود نیاز است که به همه ظرفیت‌ها توجه کنیم، یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌ها نیروی انسانی است، نیروی انسانی هم دارای گرایش و سلایق مختلفی است و هنر یک مدیر عالی این است که از ظرفیت همه نیروها برای پیشبرد امور مردم استفاده کند.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: یکی از توصیه‌های مؤکد رئیس‌جمهور به بنده این بود که به همه نیروها به‌عنوان یک سرمایه نگاه شود و همه نیروها در کنار هم برای پیشبرد امور کشور، منطقه و دولت موردتوجه قرار گیرد لذا اگر ما بتوانیم همه نیروها را کنار هم قرار داده و به ظرفیت آن‌ها توجه کنیم و آن‌ها را در پیشبرد امور استان مشارکت دهیم می‌تواند برای توسعه منطقه و استان بسیار مؤثر و کارساز باشد، برای همین امر همه باید منسجم و متحد پای کار بیایند، باید به همه اعتماد کنیم و به‌نوعی تمامی ظرفیت‌ها را در توسعه استان مشارکت دهیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم حول محور منافع ملی و مردم و توسعه استان، انسجام خوبی را در منطقه ایجاد کنیم، الحمدالله امروز نیروهایی که در برنامه‌ریزی و سیاست سازی کلان استان قزوین نقش دارند انسان‌های متعهدی هستند که دغدغه مردم را دارند و علاقه‌مند هستند ظرفیت‌هایشان را برای خدمت به مردم در کنار هم قرار دهند و من یقین دارم با این ظرفیت وحدت و انسجام خوبی در استان ایجاد خواهد شد.

اجازه ندهیم سرمایه‌های انسانی استان گوشه‌نشین شوند

جمالی‌پور در پاسخ به این سؤال که مهم‌ترین معضل استان قزوین چیست بیان کرد: در نگاه اول مهم‌ترین مسئله استان قزوین پراکندگی نیروهای آن است، در استان قزوین سرمایه‌های انسانی بسیاری داریم که اگر در کنار هم قرار بگیرند می‌توانند در بالفعل کردن ظرفیت‌های بالقوه قزوین کمک کنند، لذا نباید اجازه بدهیم این سرمایه‌ها جدا از هم و در تقابل باهم باشند و یا اینکه به‌نوعی گوشه‌نشین شوند.

وی ادامه داد: استان قزوین ظرفیت لازم را در ابعاد مختلف ازجمله منابع طبیعی، گردشگری و صنعتی دارد و ان‌شالله می‌توانیم با بسیج همه ظرفیت‌ها و امکانات و استفاده بهینه از منابع دولت و بخش خصوصی قدم‌های خوبی را برای استان برداریم.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

از نیروهایی استفاده می‌کنیم که معتقد به برنامه دولت باشند

استاندار قزوین در پاسخ به این سؤال که آیا در استفاده از ظرفیت‌ها گرایش‌های سیاسی را مدنظر قرار می‌دهید، گفت: صد در صد، ما همه گرایش‌های سیاسی را محترم می‌شماریم اما یقینا گرایش‌های سیاسی که سیاست‌های دولت را قبول داشته باشند را در برنامه‌ریزی و پیشبرد امور بیشتر استفاده خواهیم کرد چون قاعده‌اش همین است دولتی که در رأس کار آمده با برنامه و وعده به مردم آمده است و حتما باید از افرادی استفاده کند که معتقد به برنامه و وعده‌های دولت است، اگر کسی برنامه‌های دولت را قبول نداشته باشد برای جامعه ضرر خواهد داشت.

وی افزود: البته دولت متعلق به یک گرایش سیاسی نیست همان‌طور که رئیس‌جمهور گفته در دولت روحانی همه گرایش‌های سیاسی که اعتقاد و باور به‌ نظام جمهوری اسلامی داشته باشند چه نیروهای جناح راست و چه نیروهای جناح چپ مورد توجه قرار خواهند گرفت.

ورود کمیته بحران وزارت صنایع به موضوع کنتور سازی قزوین

جمالی‌پور در پاسخ به این سؤال که برای حل مشکلات کارگران شرکت کنتور سازی چه برنامه‌ای دارید عنوان کرد: ما امروز در حوزه صنعتی با چالش‌های متعددی مواجه هستیم، علاوه بر کنتور سازی واحدهای دیگری هم هست که دچار مسائلی همچون بحران کارگری، بحران سرمایه در گردش است، لذا باید تمامی مشکلات را شناسایی کرده برای حل آن برنامه داشته باشیم.

استاندار قزوین در پایان بیان کرد: کنتور سازی یکی از واحدهایی است که سطح بحرانش به سطح اجتماعی رسیده، در حال حاضر همه ظرفیت‌ها را بسیج کرده‌ایم تا مشکلات کنتور سازی را سامان بدهیم، پیگیری‌های جدی انجام شده تا کمیته بحران حمایت از واحدهای بحران‌زده وزارت صنایع با سرعت بتواند این واحد را تحت پوشش قرار داده و مدیریت آن‌ را به عهده بگیرد تا از این حالت خارج شده و به مدار تولید برگردد و در آینده بتواند به‌عنوان یک واحد مؤثر در حوزه صنعت نقش ایفا کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسیح علی‌نژاد را هم بگیرید تا جشن ملی اعلام شود/ روح‌الله زم یک افسرده تاریخ مصرف گذشته است

رکنارکنا13 ساعت قبل
آمدنیوز در بسیاری از اخبارش سعی در تحریک مردم و جریانات سیاسی کشور علیه یکدیگر داشت. مخاطبی درباره اخبار تفرقه‌آمیز آمدنیوز نوشت: «خیانتش دقیقا همین بود براش اصلاح طلب و اصولگرا و دولت و نظام و چپ و راست فرقی نداشت یه کاری می‌کرد همه رو علیه هم بشورونه». سیامک درباره دستگیری روح الله زم و ویژگی که آمدنیوز داشت نوشت: «قطعا کار آمدنیوز همین بود. فردی هم در پاسخ به او نوشت: مسیح علی نژاد را بگیرید تا جشن ملی اعلام شود. این دسته از کاربران معتقدند که باید مافیای اقتصادی را دستگیر کرد و تنها دستگیری روح‌الله زم که آن «یک فرد تاریخ مصرف گذشته» می‌دانند، مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

فیلم/ دعای همیشگی رهبر انقلاب برای جوانان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ مرثیه‌خوانی میثم مطیعی در محضر رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ بیانات منتشرنشده رهبرانقلاب درباره نقش سردار سلیمانی در عراق

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

اژدر حوت؛ قاتل متجاوزان به مرزهای دریایی ایران +فیلم و تصاویر

رکنارکنا2 روز قبل
در سال‌های اخیر، نیروی دریایی ماموریت‌های بسیار مهمی را علاوه بر آب‌های دریایی کشورمان در آب‌های آزاد و بین المللی به انجام رسانیده که یکی از این ماموریت‌ها مبارزه با دزدان دریایی در آب‌های بین المللی است. البته نیروی دریایی سپاه نیز یکی از پیشگامان خودکفایی در امر بومی سازی دستاوردهای دفاعی در کشور به شمار می‌رود. باید توجه داشت که طبق گفته دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه اژدر حوت سریع‌ترین اژدر دنیا در آن زمان و حتی در حال حاضر است. شواهد به وضوح نشان می‌دهد که شناور‌های متوسط و بزرگ‌تر از متوسط هیچ شانسی برای فرار از اژدر حوت ندارند؛ بنابراین با شلیک دو اژدر حوت و باصرف هزینه دو میلیون دلار می‌توان به آمریکا، چهار میلیارد و پانصد میلیون دلار ضرر زد، یعنی ۹۰۰ برابر. با غرق شدن یک ناو هواپیما بر تمام ناوگان پشتیبانی آن آسیب پذیر می‌شوند و این دقیقا یعنی همان بلایی که نیروی دریایی ما در جنگ هشت ساله بر سر نیروی دریایی عراق آورد.

نظر عجیب ترامپ در پی حملات ترکیه به کردها! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، دونالد ترامپ که در یک میتینگ انتخاباتی در تگزاس حاضر شده بود، درباره حملات ترکیه به کردها گفت: «مثل (نزاع) دو بچه در زمین بازی، اول باید اجازه دهید با هم درگیر شوند و بعد بروید جلو و جدایشان کنید.» آقای ترامپ که طی دو هفته گذشته به شدت از سوی رهبران هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات مورد انتقاد قرار گرفته و بسیاری فرمان او برای عقب‌نشینی سربازان آمریکایی از مرز سوریه را چراغ سبزی به ترکیه برای حمله به کردها ارزیابی کرده‌اند، با دفاع از عملکرد خود گفته: "آنچه من کردم غیرمتعارف بود … گفتم اونها باید اول با هم بجنگند. برای چند روزی با هم درگیر شدند. درگیری که خیلی هم شریرانه بود. "برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر