طرح مهربانی در مهر موجب تحکیم محبت و همدلی کودکان کشور شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور
  4. فرهنگ
طرح مهربانی در مهر موجب تحکیم محبت و همدلی کودکان کشور شد

طرح مهربانی در مهر موجب تحکیم محبت و همدلی کودکان کشور شد

رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد با اشاره به اجرای طرح مهربانی در مهر در کتابخانه های عمومی کشور، این طرح را باعث تحکیم بنیان مهربانی و همدلی بین کودکان و نوجوانان کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی ادراه کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، شهناز رمارم، رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد مقدس، با اشاره به طرح مهربانی در مهر در کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، اجرای این طرح را باعث تحکیم بنیان مهربانی و همدلی در اجتماع دانست.

وی ادامه داد: بهار سال جاری هر چند با حادثه غمناک سیل و بی خانمانی جمعی از هموطنانمان در قسمت‌های مختلف کشور روبه رو بودیم ولی همراهی، همدلی و همیاری مردم کشور در امداد رسانی به حادثه دیدگان و مردم سیل زده جلوه‌های زیبایی از خصلت‌های منحصر به فرد مردم ایران اسلامی را به نمایش گذاشت.

شهناز رمارم ادامه داد: سازمان‌های امدادی با تمام توان به کمک مردم شتافتند و سعی کردند تا مشکلات مردم را مرتفع کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد تلاش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را در کمک به مردم مناطق سیل زده، اقدامی ویژه و در خور تحسین دانست و ادامه داد: مردم شاید از هر نهاد دیگری انتظار امداد و همراهی داشتند ولی طرح «بهار مهربانی» و «مهربانی در مهر» و توجه ویژه به کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها توسط کتابخانه‌های عمومی نشان داد هر نهاد و سازمانی در صورت وجود دغدغه مهربانی می‌تواند در راستای اهداف سازمانی خود در مواقع بحرانی نقشی موثر در کاهش آلام و ایجاد روحیه امید و سرزندگی در بین مردم آسیب دیده داشته باشد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

وی ادامه داد: امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و کودکان و نوجوانان این سرزمین در آسایش، رفاه و سلامت با حضور در کتابخانه‌های عمومی راه‌های پیشرفت و ترقی را طی کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
راهپیمایی اربعین حسینی، امسال هم مانند سال‌های گذشته نمادی از اقتدار و اتحاد میان مسلمانان شده است. این خبر در حال تکمیل است …طنین لبیک یا حسین میلیونها زائر سیدالشهدا از چهار گوشه جهان در جاده‌های اربعینراهپیمای اربعین حسینی، امسال هم مانند سال‌های گذشته نمادی از اقتدار و اتحاد میان مسلمانان شده است. در این میان دو ملت ایران و عراق، که بیشترین سهم را در این راهپیمایی عظیم از آن خود کرده‌اند، بهره بیشتری از این اتحاد و انسجام برده‌اند. طریق الحسین علیه السلامسالم زاده، از میانه‌های عمودهای طریق الحسین علیه السلام، نمی‌از یم این اتحاد را به تصویر کشیده است. سردار سلامی: سپاه آمادگی دارد با تعطیل کردن همه سرویس‌های حمل و نقل سپاه در همه شهرها، اتوبوس‌ها و امکانات حمل و نقل عمومی برای تسهیل تردد زائران به مرز‌ها گسیل کند.

فیلم | اعتراض و پیاده نشدن مسافران پرواز نجف_تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
جالب است که بسیاری از بازیگران سینمای ایران برای به دنیا آوردن فرزندان خود به خارج از کشور سفر می‌کنند. فریبا نادری بازیگر سریال تلویزیونی ستایش اعلام کرده که دخترش متولد تورنتو کانادا است. جالب است که بسیاری از بازیگران سینمای ایران، برای به دنیا آوردن فرزندان خود به خارج از کشور سفر می‌کنند. در ماه‌های گذشته نیز سفر رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان به کانادا حاشیه‌ساز شد.

محمدرضا گلزار در خاک آمریکا شکست خورد / احتمال لغو کنسرت! + فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل
به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار قرار است که در دالبی تیاتر طی هفته‌های آینده کنسرت برگزار کند و شبکه‌های فارسی زبان لس‌آنجلس بشدت در حال تبلیغات شبانه‌روزی برای کنسرت محمدرضا گلزار هستند. هواداران این بازیگر با ارسال لینکی برای کافه سینما، از مسیر خرید بلیت برای حضور در سالن، این خبر را به‌چالش کشیده‌اند. گروهی محمدرضا گلزار خواننده‌ای استاندارد نمی‌دانند و با اذعان به فالش‌خوانی وی در کنسرت‌های که اخیرا روزنامه جام جم بدان مفضل پرداخت بود را دلیل شکست محمدرضا گلزار در برگزاری این برنامه می‌دانند. این آمار برای خرید کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا به اندازه یک کلوب صد نفری بی‌سابقه است. البته بوقچی‌هایی هم هستند که سعی می‌کنند برگزاری این مراسم را در سالن مراسم اسکار جلوه دهند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر