حضور حاشیه‌ساز پیشکسوتان کشتی در گرجستان بدون مجوز وزارت و فدراسیون
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی
حضور حاشیه‌ساز پیشکسوتان کشتی در گرجستان بدون مجوز وزارت و فدراسیون

حضور حاشیه‌ساز پیشکسوتان کشتی در گرجستان بدون مجوز وزارت و فدراسیون

ایسناخبرگزاری ایسنا |
حواشی رخ داده از سوی تیم کشتی پیشکسوتان در رقابت‌های جهانی گرجستان در حالی است که وزارت ورزش و فدراسیون کشتی هیچگونه مجوزی برای اعزام این تیم صادر نکرده‌اند و این نفرات با ویزای توریستی عازم گرجستان شده ‌اند.

به گزارش ایسنا، حضور پیشکسوتان کشتی ایران در رقابت‌های جهانی گرجستان، اینبار نیز با بروز برخی حواشی برای کشتی و ورزش ایران همراه بود که باعث ایجاد برخی شائبه‌ها درخصوص چگونگی اعزام این نفرات به گرجستان شده است.

پیگیری خبرنگار ایسنا از مسئولان فدراسیون کشتی حاکی است، این تیم هیچگونه مجوزی از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش برای اعزام به این رقابت‌ها نداشته و تمامی نفرات پس از عدم صدور مجوز، با هزینه شخصی همانند دیگر هموطنان با گرفتن ویزای توریستی عازم گرجستان شده‌اند.

فدراسیون کشتی پیش از اعزام، از شورای برون مرزی خواسته بود در صورت صلاحدید مجوز اعزام این نفرات به گرجستان داده شود اما این درخواست با مخالفت این شورا روبرو شد و به همین دلیل نیز فدراسیون کشتی هیچگونه حمایتی در جهت اعزام تیم به گرجستان نداشته و مامور حراست نیز همراه تیم نبوده است.

در حالی‌که اعزام پیشکسوتان به رقابت‌های بین‌المللی در رشته‌های مختلف ورزشی بارها باعث ایجاد حاشیه برای ورزش ایران شده است، لازم است وزارت ورزش و جوانان نسبت به تعیین تکلیف این موضوع ورود کند تا دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی که می‌تواند تبعات جدی برای ورزش ایران داشته باشد، نباشیم.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

در گذشته مشاهده شده پیشکسوتان تیم‌های ورزشی از جمله کشتی و وزنه برداری بعضا با مجوز شورای برون مرزی راهی رقابت‌های بین‌المللی شده‌اند و حضور آن‌ها با بروز برخی حواشی برای ورزش ایران همراه بوده است.

برگزاری رقابت‌های جهانی کشتی پیشکسوتان یه صورتی است که تمامی افراد از سراسر جهان با داشتن مدارک پزشکی و گذرنامه می‌توانند در آن شرکت کنند. البته در سالهای اخیر حضور همراهان و افراد متفرقه از ایران در مسابقات پیشکسوتان حاشیه‌های زیادی را به همراه داشته است.

به گزارش ایسنا، گفته می‌شود در جریان رقابت‌های جهانی پیشکسوتان در گرجستان یکی از مدال آوران طلایی ایران در حالی مدال خود را دریافت کرده، که کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی نیز در این وزن صاحب مدال برنز شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عجیب‌ترین اعتصاب تاریخ فوتبال/ ما پول نگرفتیم؛ بیا گل بزن+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز15 ساعت قبل
در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مکزیک، بازیکنان یکی از تیم‌های این کشور درپی عدم تامین مالی از طرف مسئولانشان تصمیم عجیبی گرفتند که تا به حال در هیچ جایی دیگر شاهد آن نبودیم. وقتی درگیر فوتبال باشی دیگر برای اینکه سرت را گرم کنی و یا برای اینکه وقتت را پر کنی دیگر مشکل خاصی ندارید. حتی ممکن است یک شبانه روزهم برای پرداختن به اتفافات ریز و درشت آن کافی نباشد و شما دچار کمبود وقت شوید. شاید یکی از دلایل فراگیر بودن فوتبال، بروز اتفاقات عجیب و غریبی است که حتی در مخیله هیچ کسی نمی‌گنجد. بدون شک اخبار زیادی را در روزهای آینده در خصوص این دیدار از سری مسابقات لیگ مکزیک خواهیم شنید و تنها می‌توانیم ابراز امیدواری کنیم چنین تصمیماتی را در نقاط دیگر دنیا خصوصا در فوتبال خودمان شاهد نباشیم.

گل دوم کریم انصاری فرد به الوکره (السیلیه ۲-۱ الوکره)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

بسکتبال NBA؛ ۱۰ حرکت برتر بازی‌های پیش فصل (۱۷ اکتبر ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری2 روز قبل

فیلم | حرکت عجیب یک دروازه‌بان

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم/ اعتصاب عجیب فوتبالی در لیگ مکزیک

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

گل سرژ گنابری به آگزبورگ (آگزبورگ ۱-۲ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر