ظرفیت اسکان شبانه ۱۰۰ هزار زائر را در کرمانشاه داریم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
ظرفیت اسکان شبانه ۱۰۰ هزار زائر را در کرمانشاه داریم

ظرفیت اسکان شبانه ۱۰۰ هزار زائر را در کرمانشاه داریم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از فراهم بودن ظرفیت اسکان شبانه 100 هزار زائر در اماکن و تاسیسات گردشگری استان خبر داد.

امید قادری در گفت و گو باخبرنگار ایسنا، به تشریح برخی از اقدامات میراث فرهنگی استان در ایام اربعین پرداخت و اظهارکرد: در این مدت با همکاری برخی دیگر از دستگاه‌های استان ظرفیت اسکان شبانه ۱۰۰ هزار زائر را در هتل‌ها، میهمانسراها، مجتمع‌های بین راهی، مراکز اسکان مربوط به آموزش و پرورش، راهیان نور و … در استان فراهم کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: در مجموع ظرفیت اسکان ۶۰ هزار نفر در شهر کرمانشاه، ۲۰ هزار نفر در قصرشیرین و ۲۰ هزار نفر در مرز خسروی فراهم است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان در ادامه از تلاش برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و رویداد مهم گردشگری کرمانشاه ۲۰۲۰ به زائرین اربعین حسینی خبرداد و گفت: در این راستا نزدیک به هزار بنر تبلیغاتی را از ورودی استان تا مرز خسروی نصب کرده‌ایم و ایستگاه‌های راهنمای زوار نیز در ورودی و خروجی شهر کرمانشاه و قصرشیرین مستقر شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در بنرها و بروشورهای تبلیغاتی که در اختیار زائرین قرار می‌دهیم، علاوه بر معرفی جاذبه‌های شاخص استان، از آنها دعوت می‌کنیم برای رویداد بین المللی بوم گردی و توریسم روستایی ۲۰۲۰ به کرمانشاه سفر کنند که خوشبختانه با استقبال قابل توجه زائرین مواجه شده است.

قادری در ادامه بابیان اینکه این ایام فرصت خوبی نیز برای معرفی صنایع دستی استان کرمانشاه است، اظهار کرد: برای این منظور در مسیر برگشت زائرین در کنار موکب‌هایی که در شهرستان‌های قصرشیرین، دالاهو، اسلام ابادغرب، کرمانشاه و کنگاور قرار دارند، قریب به ۳۰ غرفه صنایع دستی برپا کرده‌ایم.

وی یادآورشد: همچنین در مرز خسروی نیز پنج غرفه سیاه چادر به عرضه شیرینی‌ها، آش‌ها و نان‌های محلی کرمانشاه می‌پردازند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان تاجره نقره ازدواج کرده است. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران، است. مرحوم پدرش محسن ضیغمی دبیر بازنشسته بود و مادرش فهیمه رستم‌پور کارمند بازنشسته است و تنها یک خواهر بنام روشا دارد. در حال حاضر هم با همسر خود که متولد ۱۳۵۲ است در کار تجارت نقره و سرمایه گذاری روی فیلم‌ها فعالیت می‌کند. چون کار خانه که فقط آشپزی نیست!

نظرها

اخبار بیشتر