تفکیک وزارت صمت آسیب جدی به تنظیم بازار وارد می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
تفکیک وزارت صمت آسیب جدی به تنظیم بازار وارد می‌کند

تفکیک وزارت صمت آسیب جدی به تنظیم بازار وارد می‌کند

مهرخبرگزاری مهر |
رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی گفت: تفکیک وزات صنعت،معدن،تجارت موجب رخوت و بی تفاوتی در وزارتخانه شده و ادامه چنین روندی بازار داخلی و به ویژه صادرات کشور را با آسیب جدی مواجه می‌کند.

امیر خجسته نماینده مردم همدان در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: تفکیک دو وزارتخانه بازرگانی و صنعت و معدن مشکل مردم را حل نمی‌کند و نباید ناکارآمدی مدیریتی را با اینگونه اقدامات پنهان کرد.

وی اظهار داشت: هم اکنون خبرها حکایت از این دارد که در وزارت صنعت و معدن و تجارت و سازمان‌های استانی پس از مصوبه اخیر مجلس پیرامون تفکیک دو وزارتخانه، یک رخوت و بی تفاوتی ایجاد شده و ممکن است چنین روندی بازار داخلی و به ویژه صادرات کشور را با آسیب جدی مواجه کند.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس | برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد افزود: علیرغم هشدارهایی که درباره عواقب چنین تصمیمی داده شد لیکن این تفکیک ممکن است چند ماه طول بکشدبه همین جهت نباید مردم شاهد بلاتکلیفی در این وزارتخانه باشند.

خجسته با انتقاد از چنین تصمیماتی که باعث تحمیل هزینه‌های جدید بر کشور و مردم می‌شود، گفت: اجرای این مصوبه و شکل گیری ساختار جدید یک شبه اتفاق نمی‌افتد و در صورت بی توجهی این موضوع می‌تواند به مردم لطمه وارد کند. چون مدیران و کارمندان احساس بلاتکلیفی می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسیح علی‌نژاد را هم بگیرید تا جشن ملی اعلام شود/ روح‌الله زم یک افسرده تاریخ مصرف گذشته است

رکنارکنا14 ساعت قبل
آمدنیوز در بسیاری از اخبارش سعی در تحریک مردم و جریانات سیاسی کشور علیه یکدیگر داشت. مخاطبی درباره اخبار تفرقه‌آمیز آمدنیوز نوشت: «خیانتش دقیقا همین بود براش اصلاح طلب و اصولگرا و دولت و نظام و چپ و راست فرقی نداشت یه کاری می‌کرد همه رو علیه هم بشورونه». سیامک درباره دستگیری روح الله زم و ویژگی که آمدنیوز داشت نوشت: «قطعا کار آمدنیوز همین بود. فردی هم در پاسخ به او نوشت: مسیح علی نژاد را بگیرید تا جشن ملی اعلام شود. این دسته از کاربران معتقدند که باید مافیای اقتصادی را دستگیر کرد و تنها دستگیری روح‌الله زم که آن «یک فرد تاریخ مصرف گذشته» می‌دانند، مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

فیلم/ دعای همیشگی رهبر انقلاب برای جوانان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ مرثیه‌خوانی میثم مطیعی در محضر رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | فرمول محاسبه خسارت تصادفات چه تغییری کرد؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

اژدر حوت؛ قاتل متجاوزان به مرزهای دریایی ایران +فیلم و تصاویر

رکنارکنا2 روز قبل
در سال‌های اخیر، نیروی دریایی ماموریت‌های بسیار مهمی را علاوه بر آب‌های دریایی کشورمان در آب‌های آزاد و بین المللی به انجام رسانیده که یکی از این ماموریت‌ها مبارزه با دزدان دریایی در آب‌های بین المللی است. البته نیروی دریایی سپاه نیز یکی از پیشگامان خودکفایی در امر بومی سازی دستاوردهای دفاعی در کشور به شمار می‌رود. باید توجه داشت که طبق گفته دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه اژدر حوت سریع‌ترین اژدر دنیا در آن زمان و حتی در حال حاضر است. شواهد به وضوح نشان می‌دهد که شناور‌های متوسط و بزرگ‌تر از متوسط هیچ شانسی برای فرار از اژدر حوت ندارند؛ بنابراین با شلیک دو اژدر حوت و باصرف هزینه دو میلیون دلار می‌توان به آمریکا، چهار میلیارد و پانصد میلیون دلار ضرر زد، یعنی ۹۰۰ برابر. با غرق شدن یک ناو هواپیما بر تمام ناوگان پشتیبانی آن آسیب پذیر می‌شوند و این دقیقا یعنی همان بلایی که نیروی دریایی ما در جنگ هشت ساله بر سر نیروی دریایی عراق آورد.

نظر عجیب ترامپ در پی حملات ترکیه به کردها! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، دونالد ترامپ که در یک میتینگ انتخاباتی در تگزاس حاضر شده بود، درباره حملات ترکیه به کردها گفت: «مثل (نزاع) دو بچه در زمین بازی، اول باید اجازه دهید با هم درگیر شوند و بعد بروید جلو و جدایشان کنید.» آقای ترامپ که طی دو هفته گذشته به شدت از سوی رهبران هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات مورد انتقاد قرار گرفته و بسیاری فرمان او برای عقب‌نشینی سربازان آمریکایی از مرز سوریه را چراغ سبزی به ترکیه برای حمله به کردها ارزیابی کرده‌اند، با دفاع از عملکرد خود گفته: "آنچه من کردم غیرمتعارف بود … گفتم اونها باید اول با هم بجنگند. برای چند روزی با هم درگیر شدند. درگیری که خیلی هم شریرانه بود. "برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر